Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 14.09.2015 20:54

marcin_wawa85 napisał(a):plaze na koncu Bosany- zdecydowanie jak do tej pory najladniejsza- przez caly dzien bylismy na niej sami lepiej nie mozna trafic


Czy to jest ta plaża? Też bardzo nam się tam podobało...
wyspa Pag-2.jpg

wyspa Pag-3.jpg
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 14.09.2015 21:48

Niestety to nie ta plaza :D jak przegram zdjecia na komputer to pokaze:-) dojście ciezkie, strome, kilka metrow przed tablica kończąca Bosane. Kiedys gdzies na forum wyczytalem o tej miejscowce. Na prawde urokliwe miejsce :hut:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 15.09.2015 16:21

marcin_wawa85 napisał(a):Niestety to nie ta plaza :D jak przegram zdjecia na komputer to pokaze:-) dojście ciezkie, strome, kilka metrow przed tablica kończąca Bosane. Kiedys gdzies na forum wyczytalem o tej miejscowce. Na prawde urokliwe miejsce :hut:


W takim razie czekam na fotki :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.09.2015 16:32

rafalisko30 napisał(a):Czy to jest ta plaża?

Na zdjęciach widzę Dubravę. :)

Dubrava.jpg


marcin_wawa85 napisał(a): dojście ciezkie, strome, kilka metrow przed tablica kończąca Bosane. Kiedys gdzies na forum wyczytalem o tej miejscowce. Na prawde urokliwe miejsce :hut:

To pewnie Sveta Marija - jedna z tamtejszych plaż. Ta najbliżej Dubravy.

Sveta Marija.jpg


Musi tam być cudnie po sezonie. :D
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 15.09.2015 17:00

Kolega ma racje to Sveta Marija  :D po sezonie cisza spokoj caly dzien tylko w dwojke bylismy- no raz na jakis czas jakis rybak lodeczka przeplynal:-) jak na razie moja faworytka wsrod paskich plaz :hut:
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 15.09.2015 23:36

marcin_wawa85 napisał(a):Kolega ma racje to Sveta Marija  :D po sezonie cisza spokoj caly dzien tylko w dwojke bylismy- no raz na jakis czas jakis rybak lodeczka przeplynal:-) jak na razie moja faworytka wsrod paskich plaz :hut:


Mikromir Cię ukatrupi za tego kolegę :D
A nawiasem mówiąc teraz przynajmniej wiem, z jakiej plaży mam fotki
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.09.2015 00:02

rafalisko30 napisał(a):
marcin_wawa85 napisał(a):Kolega ma racje to Sveta Marija  :D


Mikromir Cię ukatrupi za tego kolegę :D


Mikromir wybaczy, bo już przywykła... :oczko_usmiech:
Tak sobie gupio nicka wybrałam, że nawet imię pod awatarem nie pomoże. :mrgreen:

A w temacie: plaże o których obaj mówicie rzeczywiście są piękne - jedne z moich ulubionych. Niezłe kamyczki, fikuśne skałki i oszałamiające widoki. Choć niektórzy i tak będą mówili, że to tylko słoik po majonezie, a jego zawartość jest po drugiej stronie zatoki... :mrgreen: :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.09.2015 09:10

marcin_wawa85 napisał(a):... jak na razie moja faworytka wsrod paskich plaz :hut:


Mylisz się i nawet nie wiesz jak bardzo :mrgreen: :wink:

Obrazek
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.09.2015 09:12

marcin_wawa85 napisał(a): jak na razie moja faworytka wsrod paskich plaz :hut:

A nie lepiej było do Transynwalii jechać?
Tam zdecydowanie więcej cienia. :wink:
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 16.09.2015 10:15

Rysio napisał(a):(...) Mylisz się i nawet nie wiesz jak bardzo :mrgreen: :wink: (...)

To ja już wolę naturalny cień drzewka z "aromatem" iglastym :D
Obrazek

Obrazek
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 16.09.2015 17:03

Boboo, a gdzie "to" się znajduje? Naprawdę fajna kameralna plaża :D
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 16.09.2015 17:07

rafalisko30 napisał(a):Boboo, a gdzie "to" się znajduje? Naprawdę fajna kameralna plaża :D

2 strony wcześniej
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 16.09.2015 18:16

Mikromir napisał(a):
rafalisko30 napisał(a):
marcin_wawa85 napisał(a):Kolega ma racje to Sveta Marija  :D


Mikromir Cię ukatrupi za tego kolegę :D


Mikromir wybaczy, bo już przywykła... :oczko_usmiech:
Tak sobie gupio nicka wybrałam, że nawet imię pod awatarem nie pomoże. :mrgreen:

A w temacie: plaże o których obaj mówicie rzeczywiście są piękne - jedne z moich ulubionych. Niezłe kamyczki, fikuśne skałki i oszałamiające widoki. Choć niektórzy i tak będą mówili, że to tylko słoik po majonezie, a jego zawartość jest po drugiej stronie zatoki... :mrgreen: :wink:



Usprawiedliwie sie:-) pisze z tableta/komorki i nie wyswietlaja mi sie avatary :-) przepraszam koleżankę :D
co do plaz jeszcze tydzien odpoczynku przed nami jak ktos ma propozycje to na pw namiary gps bysmy poprosili a na pewno trafimy i ogladniemy:-)
co do cienia- zaopatrzeni jestesmy w nasz prywatny osobisty parasol wiec dajemy rade :D i krotko o pogodzie: 30 stopni ciepla, lekki wiatr ktory dzisiaj nawial chmur straszacych deszczem. Ale wiemy że jutro znow bedzie patelnia i planach cista plaza :D
do jutra :hut: :papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 17.09.2015 08:55

marcin_wawa85 napisał(a):co do plaz jeszcze tydzien odpoczynku przed nami jak ktos ma propozycje to na pw namiary gps bysmy poprosili a na pewno trafimy i ogladniemy:-)


Na Beretnicy byliście?? :)
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 17.09.2015 19:40

Nie bylismy, ale planujemy sie wybrac bo czytałem że warto zobaczyc. Dzisiaj mielismy odwiedzic cista plaze ale dojazdy do niej pozamykane... chyba dlatego ze po sezonie juz. Ostatecznie wyladowalismy w Proboj, fajnie spokojnie, wracalismy szutrowa droga przez Kojslun, fajnie sie smiga autkiem po tych zawijasach :D a co do dróg na Pagu- jak dla mnie pierwsza klasa, mnóstwo łuków na ktorych mozna sprawdzic swoje umiejętności :D :oczko_usmiech:
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 199
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone