Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hajan
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajan » 05.06.2012 12:43

Witam,

proponuję Pag rowerowo

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=36376
http://rowers.pl/rower/wypady/11/09_pag/

Szkoda,ze tylko jeden dzień ale zawsze coś. I oczywiści zapisuję się do klubu.

hajan
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.06.2012 12:46

anakin napisał(a):
Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):Wg mnie wybór Pagu na Pagu nie jest najszczęśliwszym jeśli chodzi o dostęp do najładniejszych plaż na wyspie.


Baju baj 8)



Bez gumjoka,zapomniałem dodać..... :twisted:


Rysio napisał(a):Ale na marginesie to zgadzam się, że są ciekawsze miejsca niż Pag :wink:


Zdecydowanie tak! :D
Tam ino przekaźnik wort uwogi.No i bez roweru ni ma co jechać! :roll:


Coś zapamiętałeś :) pozdrawiam :) zabawne, chętnie spotkałbym się przy piwku :) szkoda, że nie lubisz jeździć może inaczej byś spojrzał :) nie sztuka obrzucać się ......... śnieżkami wirtualnie :)
Mentasm
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mentasm » 07.06.2012 13:10

witam w sierpniu będziemy na wyspie Pag, czy na wyspie znajdują się jakieś klify lub skały z których można bezpiecznie poskakać do wody ? :)

pozdrawiam
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 07.06.2012 13:46

Mentasm napisał(a):witam w sierpniu będziemy na wyspie Pag, czy na wyspie znajdują się jakieś klify lub skały z których można bezpiecznie poskakać do wody ? :)

pozdrawiam

Z Paskiego mostu,zajeb..... sie kica,ale troszkę wysoko :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.06.2012 17:38

Mentasm napisał(a):witam w sierpniu będziemy na wyspie Pag, czy na wyspie znajdują się jakieś klify lub skały z których można bezpiecznie poskakać do wody ? :)

pozdrawiam


Oczywiście :!: :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

W sumie ,nie wiem jakie masz odbicie,ale takie coś też jest:

Obrazek


:wink:
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 08.06.2012 09:14

Hej! :)

Mentasm - w sierpniu to i my też tam jesteśmy, to jak chcesz to możemy Wam pokazać pare klifów do skoków :) Najpiękniejsze strome ściany do skoków są bardziej na wschód wyspy Pag. Jak macie samochód lub skuter to spokojnie znajdziecie takowe miejsca :):)
Anakin - piękne zdjęcia ( zresztą jak zwykle):) widzę na jednym katamaran Festini, czyli zaliczyłeś fiszpiknik z nimi ? :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.06.2012 13:20

Asia&Grześ napisał(a):Anakin - piękne zdjęcia ( zresztą jak zwykle):) widzę na jednym katamaran Festini, czyli zaliczyłeś fiszpiknik z nimi ? :)


Fishpiknik? 8O
Mam na to wiele określeń,ale to którego użyłeś zdecydowanie w tym słowniku się nie mieści. :wink:
Nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek na coś takiego wsiadł. :D
michAŁ73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 03.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michAŁ73 » 11.06.2012 01:50

To i się przyłączę, jeśli można :)
Obrazek
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 11.06.2012 12:48

Hej!

No to jak Klub MWP - to i klubowe przywileje też trzeba wprowadzić :)

Na początek, wynegocjowana zniżka na apartamenty na Wyspie Pag w wysokości 5% ! w agencji turystycznej Perla-Pag na tej wyspie.

Oczywiście po przybyciu do p.Beaty należy tylko udowodnić swoją przynależność do Klubu Miłośników Wyspy Pag :) (z tym to chyba nie będzie problemu :))

Myślę że jak na początki to chyba wystarczy, ale ja chętnie jeszcze bym porozmawiał z restauratorami na wyspie....a nuż i widelec, coś też upuszczą z cen... :):)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.06.2012 13:00

Oprócz w/w przywileju proponuję ... możliwość pozostania przez niektórych zainteresowanych w miłowaniu wyspy Pag bez agencji i pośredników ;)
żeby to na stręczycielstwo nie wyglądało 8)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 11.06.2012 13:04

Asia&Grześ napisał(a):Hej!

No to jak Klub MWP - to i klubowe przywileje też trzeba wprowadzić :)

Na początek, wynegocjowana zniżka na apartamenty na Wyspie Pag w wysokości 5% ! w agencji turystycznej Perla-Pag na tej wyspie.

Oczywiście po przybyciu do p.Beaty należy tylko udowodnić swoją przynależność do Klubu Miłośników Wyspy Pag :) (z tym to chyba nie będzie problemu :))

Myślę że jak na początki to chyba wystarczy, ale ja chętnie jeszcze bym porozmawiał z restauratorami na wyspie....a nuż i widelec, coś też upuszczą z cen... :):)


No to super . Brakuje mi tych 5% . Mam nadzieję, że Pani Beata Buksa o tym wie i nie zaskoczę ją tym 4.07.
W naszym wypadku to ok. 125E rabatu !

Ps. Czy ktoś przewiduje wydanie jakieś okolicznościowej, klubowej naklejki :?:
Ps1. Moje członkostwo potwierdza wpis na 1 stronie wątku z 5.04 - z dedykacją!
Ostatnio edytowano 11.06.2012 13:17 przez Torac, łącznie edytowano 1 raz
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 11.06.2012 13:15

Torac - Beata wie, śledzi wątek :) A my po Tobie lądujemy w tym samym apartamentowcu - bo 3 sierpnia :)
Świetny pomysł z naklejką !! To rozwiązało by u Beaty kto należy do klubu !!! :))

BeJur - ależ oczywiście masz rację ;) To są początki klubu, może za szybko ale stręczycielstwo to nie jest :) Zrobione zostało to z myślą o Miłośnikach tejże wyspy ;)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.06.2012 13:20

Torac napisał(a):W naszym wypadku to ok. 125E rabatu !


8O

Torac napisał(a):Ps. Czy ktoś przewiduje wydanie jakieś okolicznościowej, klubowej naklejki :?:


Może Piter M. by coś zrobił??
Zapytać by trza... :)

No,ale w sumie ja to powiniemem co najmniej 10% tej zniżki mieć. :evil:
Albo 5 %...............przychodów agencji? :lol: :wink:
Cykada Pag
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.06.2012
Dolaczam do Klubu MWP

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cykada Pag » 11.06.2012 14:06

Dolaczam do Klubu, zakotwiczona na Pagu, wyspiarka:)) :D
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 11.06.2012 14:06

anakin napisał(a):No,ale w sumie ja to powiniemem co najmniej 10% tej zniżki mieć. :evil:
Albo 5 %...............przychodów agencji? :lol: :wink:

A ja w sumie to ... nie wiem jakie my powinniśmy mieć przywileje :lol: 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone