Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.05.2012 15:04

lubczyk38 napisał(a):no to zapisuje się bo Pag is the best.
w lipcu znowu Pag, poproszę o podpowiedzi na temat fajnych , ustronnych plaż, bo mam wrażenie że ich jeszcze do końca nie odkrylismy. Mam wrażenie niestety ,ze ten wyjazd to chyba będzie ostatni do Chorwacji :(


sprecyzuj może, które miejsce pagowe Cię interesuje mieszkaniowo :)
żebyś nie miał za daleko na plażę :)
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 30.05.2012 15:08

mam miejscówkę do spania, zresztą jedziemy w to samo miejsce drugi raz, mam nadzieje że to nie reklama jak podam link
http://www.mediteranpag.com/pl/chorwacj ... 05-s23.htm
z tego domu jest niedaleko 100 metrów do małej plazyczki, ale chodzi mi o inne stronne plaże,gdzie można podjechać samochodem i spędzić kilka godzin bez tlumu tyrystów :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.05.2012 15:23

No to do najładniejszych plaż masz...............rzut beretem.
Tyle,że...............drogą wodną! :lol:

Jeśli nie posiadasz środka pływającego,czeka Cię jakieś......30 km jazdy.
W sumie najbliżej z Pagu,to tylko okolice Bosany.

Obrazek

zdjęcie by nero.
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 30.05.2012 15:32

Święta racja. Metajna czy koniec Starej Novalji to będzie coś koło tego i to w jedną stronę.
Pozdrav
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 30.05.2012 16:08

pytanie do Anakina-rozumiem ,że ta plaża na zdjeciu to Bosana, tylko jak tam dojchać, czy samochód zostawia się jakoś przy drodze i schodzi dośc stromo w dół?
Jak dotrzec na tę plażę z mojego miejsca pobytu?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.05.2012 16:17

Niestety nie byłem,a zdjęcie "ukradłem" ner-usiom. :cry: :wink:

Myślę,że jeżeli tu zajrzą na pewno udzielą Ci szczegółowych informacji. 8)

Wg mnie wybór Pagu na Pagu nie jest najszczęśliwszym jeśli chodzi o dostęp do najładniejszych plaż na wyspie.
Poczytaj trochę relacji,które są na pierwszej stronie.
Zwłaszcza nero. 8)
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 30.05.2012 20:30

lubczyk38 napisał(a):w lipcu znowu Pag, poproszę o podpowiedzi na temat fajnych , ustronnych plaż...

Hmm ... w lipcu to z tą ustronnością może być różnie :?
Przejrzyj naszą relację - tam znajdziesz odpowiedzi na pytania odnośnie Bosany, plaż na uboczu itp.
Relacja - Klik
TomekV8
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekV8 » 30.05.2012 21:25

Hej nero, czytałem twój temat, bardzo dobry. Też wybieramy się do Pag-u a dokładnie 09.07.2012 i zamierzam podążać twoimi śladami :wink:
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 30.05.2012 21:46

lubczyk38 napisał(a):pytanie do Anakina-rozumiem ,że ta plaża na zdjeciu to Bosana, tylko jak tam dojchać, czy samochód zostawia się jakoś przy drodze i schodzi dośc stromo w dół?
Jak dotrzec na tę plażę z mojego miejsca pobytu?


Przyznam, że tam nie byłem ale w tym roku jedziemy ponownie na Pag i przeglądając google map zauważyłem, iż można dojechać do plaży za Bosaną od strony miasta Pag. Droga prowadzi w pewnym momencie 50m od brzegu. Tam można dojechać również od Novalji. Z tej strony jednak muszę uprzedzić, że są niezłe górki. Odsyłam do google map oczywiście sat.
Pozdrav
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.05.2012 10:20

miraculus napisał(a): Tam można dojechać również od Novalji. Z tej strony jednak muszę uprzedzić, że są niezłe górki. Odsyłam do google map oczywiście sat.
Pozdrav


Od Novalji? 8O
Oczywiście,że można.
Tyle,że jeżeli nie masz samochodu 4x4 a dodatkowo masz lęk wysokości- szczerze odradzam. :D
To zwykła szutrowa droga,więc ewentualnym amatorom przejażdżki szczerze odradzam. :lol:
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 01.06.2012 13:48

Do Bosany i okolicznych plaż bez większego problemu da się dojechać od strony Novalji.
Zjeżdżamy tak jak na Sv. Duha i mniej więcej w połowie drogi odbijamy na prawo. Droga jest częściowo szutrowa ale jeżeli przejechało wtedy nią moje sportowe Signum to nie jest chyba taka zła ;)
KLIK mapka dojazdowa
Nie ma potrzeby jechać z tej strony wyspy najpierw w kierunku Pag i dopiero do Bosany. No chyba, że ktoś ... lubi ... to o.k. , ale pamiętać należy wtedy aby mieć głowę skierowaną cały czas lekko na prawo, tak aby niepostrzeżenie minąć to "wspaniałe" wysypisko przy drodze :twisted:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 01.06.2012 14:28

anakin napisał(a):Wg mnie wybór Pagu na Pagu nie jest najszczęśliwszym jeśli chodzi o dostęp do najładniejszych plaż na wyspie.


Baju baj 8)

Uno

Due

Mógłbym jeszcze tak długo, ale nie wiem jak jest trzy :wink:

Ale na marginesie to zgadzam się, że są ciekawsze miejsca niż Pag :wink:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 01.06.2012 14:43

Rysio napisał(a):Mógłbym jeszcze tak długo, ale nie wiem jak jest trzy :wink:


no uno plus due :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.06.2012 14:45

Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):Wg mnie wybór Pagu na Pagu nie jest najszczęśliwszym jeśli chodzi o dostęp do najładniejszych plaż na wyspie.


Baju baj 8)



Bez gumjoka,zapomniałem dodać..... :twisted:


Rysio napisał(a):Ale na marginesie to zgadzam się, że są ciekawsze miejsca niż Pag :wink:


Zdecydowanie tak! :D
Tam ino przekaźnik wort uwogi.No i bez roweru ni ma co jechać! :roll:
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 01.06.2012 15:01

nero właśnie dzisiaj od rana siedze nad Waszą relacją z 2009 roku, faktycznie świetne zdjęcia, fajne opisy i mapki, na pewno skorzystam i mam nadzieje że na początlu lipca ( będe tam od 2 lipca... ) uda się jednak znaleźć trochę spokojnych miejsc bez natłoku ludzi. Jadę 3 raz na Pag, drugi raz w to samo miejsce i dlatego chę trochę poodkrywac nowych miejsc co by za nudno nie było, czego sie trochę obawiam niestety. Może lepiej było wybrać Mandre, albo inną miejscowość, ale już zapłacona zaliczka i za miesiąc wyjazd...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone