Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 05.07.2018 07:52

Ale za to teraz jest super ciepełko :)
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 05.07.2018 10:36

baunty napisał(a):
MilaM napisał(a):Albo łódką:) Pokazałam mężowi zdjęcia szutru , mówi,że absolutnie NIE.
Ale już kiedys tam zaglądałam i też bałabym się jechać, po coś te zakazy są.
Pozostaje wynająć żaglówkę...


Tą szutrówka jest bezpieczna, także niepotrzebne obawy.
Duża część jest nawet poszerzona.
Jeździliśmy nią w obydwu kierunkach, warto dla pięknych widoków.
Namów męża na Sv Nikola - wjeżdżasz samochodem prawie na szczyt, a widoki bajeczne.

Ale czy w tym roku jechaliście tą drogą?
asscro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 02.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) asscro » 05.07.2018 14:40

Tam trwają jakieś prace,bo co jakiś czas jeżdżą duże ciężarówki.
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 05.07.2018 17:13

asscro napisał(a):Tam trwają jakieś prace,bo co jakiś czas jeżdżą duże ciężarówki.

Tak,no właśnie to już czytałam że są prace,ale czy pomimo tego ktoś się odważył i przejechał ? Czy te maszyny blokują drogę w jakimś momencie całkowicie?
artbas
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbas » 06.07.2018 09:25

Beatka73 napisał(a):
asscro napisał(a):Tam trwają jakieś prace,bo co jakiś czas jeżdżą duże ciężarówki.

Tak,no właśnie to już czytałam że są prace,ale czy pomimo tego ktoś się odważył i przejechał ? Czy te maszyny blokują drogę w jakimś momencie całkowicie?


Przejechaliśmy dwa razy na rowerach ok godziny 13-14 i żadnych prac czy też ciężarówek nie spotkaliśmy.
Jedynie kilka aut, które dojeżdżały do zatoczek.
agaj666
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 27.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaj666 » 07.07.2018 13:23

POTRZEBUJĘ POMOCY od ludzi z Warszawy lub bliskich okolic, które teraz przebywają na wyspie Hvar w okolicy Vrboskiej, Jelsy lub Stari Gradu.
Jak się ktoś zgłosi to szczegóły opiszę na PW.
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 07.07.2018 14:08

artbas napisał(a):
Beatka73 napisał(a):
asscro napisał(a):Tam trwają jakieś prace,bo co jakiś czas jeżdżą duże ciężarówki.

Tak,no właśnie to już czytałam że są prace,ale czy pomimo tego ktoś się odważył i przejechał ? Czy te maszyny blokują drogę w jakimś momencie całkowicie?


Przejechaliśmy dwa razy na rowerach ok godziny 13-14 i żadnych prac czy też ciężarówek nie spotkaliśmy.
Jedynie kilka aut, które dojeżdżały do zatoczek.


Dzięki za konkretną odpowiedź
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 07.07.2018 17:18

No i plany się zmieniły urlopowe całkowicie łącznie z terminem. Tak się składa że rzuciło nas w ostatniej dekadzie lipca na Hvar. Zaczynam studiowanie tego wątku. Pozdrawiam wszystkich.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.07.2018 18:05

I bardzo dobrze Was rzuciło. ;-)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.07.2018 07:26

Też wczoraj przejechaliśmy szutrówką od SN do Dubowicy. Żadnych maszyn drogowych nie spotkaliśmy. Droga od SN do zatoki Lucisce jest kiepska ze względu na spore kamienie i nierówności co dla niższych aut może być problemem, no i opony też mogą nie mieć farta na tym odcinku ;)
Jeśli chodzi o poziom straszniści to jak dla mnie iiiiitam :wink: Toczyliśmy się tempem spacerowym podziwiając widoki.
Od Lucisce szuterek drobny, szeroko, równo :) Można zatrzymać się, wysiąść, połazić.
Do Lucisce nie schodziliśmy, stało kilka aut i widać było ludzi, więc uznałam, że nie warto się trudzić. Jest na Hvarze dużo pięknych zatok z mniejszym poziomem trudności w dostaniu się do nich :mrgreen:
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 08.07.2018 07:46

Jak ktoś wybiera się do Humac i Grapceva Spilja to cena się nie zmieniła od lat, dorośli 30Kn a dzieci 10Kn.
Wejścia też bez zmian, w poniedziałek, środa i sobota o godzinie 9 w konobie Humac spotkanie i zwiedzanie kościoła, muzeum i marsz do jaskini.

Obrazek
Bellerofon
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bellerofon » 08.07.2018 18:39

czy jaskinię da się zwiedzić z dzieckiem w wózku albo na rękach, niestety młody jeszcze nie chodzi
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2018 18:59

Bellerofon napisał(a):czy jaskinię da się zwiedzić z dzieckiem w wózku albo na rękach, niestety młody jeszcze nie chodzi

Z wózkiem nie ma szans.
Ewentualnie z nosidełkiem, bo na rękach mało bezpiecznie przy wejściu do jaskini.

Obrazek
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 09.07.2018 19:04

Proszę pomóżcie mi znaleźć w ID Lungo Mare. Może ktoś wie to mi podpowie, szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi o to że niby ma być 11 lipca ribarska većer pod tym adresem i nie wiem czy się pomylili z adresem czy z miejscowością ?
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 09.07.2018 19:30

kokos0 napisał(a):Proszę pomóżcie mi znaleźć w ID Lungo Mare. Może ktoś wie to mi podpowie, szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi o to że niby ma być 11 lipca ribarska većer pod tym adresem i nie wiem czy się pomylili z adresem czy z miejscowością ?

A skąd ta info że pod tym adresem? My też się wybieramy ale nawet nie zastanawiałam się gdzie to dokładnie będzie,po prostu wydawało mi się oczywistym że w okolicy tego ronda przy morzu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 257
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone