Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.12.2017 09:28

daniel1961 napisał(a):Jestem zdecydowanie za osobnym wątkiem, tylko czy tego rodzaju informacje nie będą się kwalifikować pod reklamowanie?
Myślę, że nie... pełno jest wątków Polećcie coś w ...., Dom, kwatera dla 15 osób... itp. i to działa... w takich wątkach jest więcej pytających.....


Janusz Bajcer napisał(a):Posprzątać 232 strony 8O syzyfowa praca :idea:
Ale może jest ktoś chętny do pomocy, Admin nada mu status opiekuna wątku i niech spróbuje posprzątać. :?:

Może nie cały, ale powiedzmy ostatnich 30 stron....wiem, że syzyfowa praca, ale przyda się wielu....Z chęcią bym się w to zaangażowała tylko nie wiem jak co i gdzie....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.12.2017 10:53

piekara114 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Posprzątać 232 strony 8O syzyfowa praca :idea:
Ale może jest ktoś chętny do pomocy, Admin nada mu status opiekuna wątku i niech spróbuje posprzątać. :?:

Może nie cały, ale powiedzmy ostatnich 30 stron....wiem, że syzyfowa praca, ale przyda się wielu....Z chęcią bym się w to zaangażowała tylko nie wiem jak co i gdzie....

Trzeba zgłosić chęć zaangażowania i działania Adminowi.

kontakt.php
Agnieszka_82
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka_82 » 31.12.2017 13:28

Wracam po 20stu latach na Hvar tym razem z mężem i dziećmi :) Planujemy dwa tyg przełom czerwca i lipca. Wstępnie zarezerwowaliśmy apartament w Starim Gradzie ale teraz się waham.... Widzę ładne plaże w ok.Zavala i Ivan Dolac....
Lubimy mieć dosyć blisko plaże (max 10 km) i wieczorne spacery na lody...
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 02.01.2018 17:39

Agnieszka_82 napisał(a):Wracam po 20stu latach na Hvar tym razem z mężem i dziećmi :) Planujemy dwa tyg przełom czerwca i lipca. Wstępnie zarezerwowaliśmy apartament w Starim Gradzie ale teraz się waham.... Widzę ładne plaże w ok.Zavala i Ivan Dolac....
Lubimy mieć dosyć blisko plaże (max 10 km) i wieczorne spacery na lody...


...jest plaża ,są lody ...blisko Zavali i Ivan D:wink:
...i są ładne widoki ...niespotykane gdzie indziej w CRO :wink:
https://www.google.pl/maps/@43.133883,1 ... a=!3m1!1e3
https://www.google.pl/maps/@43.1345275, ... 920!8i2204
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 04.01.2018 09:57

Witam.
Po dłuższych poszukiwaniach ale bez zadowalającego efektu apartamentu na wyspie Hvar , ( zależy mi na bliskości do plaży przyjaznej dzieciom ) postanowiłem napisać tutaj wiadomość z prośbą o pomoc. Może ktoś polecić jakiś apartament , pokój , studio , dla 2 dorosłych i dziecka lat 2. Miejscowość dowolna na wyspie Hvar oczywiście. W zamian mogę polecić miejsca gdzie bylismy do tej pory , a byliśmy już 5 razy w Cro.
Pozdrawiam.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 10.01.2018 08:37

Po zeszłorocznym urlopie na Rivierze Makarskiej a dokładniej po rejsie fishpicnikiem do Jelsy, a potem wycieczce na hvar motorówką, tak się zauroczyliśmy tą wyspą, że postanowiliśmy poznać ją lepiej. Przez ten "zimowy" czas kompletnie nie miałem czasu żeby pozaglądać na forum a tym bardziej zająć się szukaniem apartamentów.

Ostatnio jednak trochę do tego przysiedliśmy i byłem już nieco podłamany bo kolejni gospodarze odpisywali mi że w wybranym przez nas terminie jest już zarezerwowany.

W końcu znaleźliśmy apartament który najbardziej nam odpowiada i udało się. Musieliśmy jedynie o dwa dni przesunąć wyjazd ale ogólnie nam pasuje. Zarezerwowane, zaliczka poszła, i Jedziemy poznać zakątki tej wyspy! Nie mogę się doczekać:)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.01.2018 12:07

Identycznie zaczęliśmy znajomość z Hvarem.
Fishpicnic polecam każdemu.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2018 12:35

mirasowski napisał(a):Witam.
Po dłuższych poszukiwaniach ale bez zadowalającego efektu apartamentu na wyspie Hvar , ( zależy mi na bliskości do plaży przyjaznej dzieciom ) postanowiłem napisać tutaj wiadomość z prośbą o pomoc. Może ktoś polecić jakiś apartament , pokój , studio , dla 2 dorosłych i dziecka lat 2. Miejscowość dowolna na wyspie Hvar oczywiście. W zamian mogę polecić miejsca gdzie bylismy do tej pory , a byliśmy już 5 razy w Cro.
Pozdrawiam.


zadałeś sobie odrobinę trudu by przeczytać choćby kilka ostatnich postów ? wątpię ...
jasd100
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasd100 » 14.01.2018 13:35

Witam
Mimo że za oknem mróz to zaglądając tutaj robi się naprawdę gorąco i przyjemnie głównie za sprawą Waszych relacji i zdjęc :wink:
W tym roku po raz kolejny planujemy odpoczynek w przepięknej Chorwacji tym razem wybór padł na Hvar.
Przeglądając wątki na forum można stwierdzić że jest to chętnie odwiedzane miejsce i w sezonie także trochę tam tłoczno.
Przyznam się że fajnie by było trafić w pewne i sprawdzone miejsce ale jak czytam poprzednie posty to zadając pytanie o taką kwaterę trochę by mi się oberwało :coool: , więc ogólnie zapytam czy w czerwcu jadąc w ,,ciemno" można znaleźć coś konkretnego w Ivan Dolac , Zavala , lub okolicy?
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 14.01.2018 14:13

jasd100 napisał(a):Witam
Mimo że za oknem mróz to zaglądając tutaj robi się naprawdę gorąco i przyjemnie głównie za sprawą Waszych relacji i zdjęc :wink:
W tym roku po raz kolejny planujemy odpoczynek w przepięknej Chorwacji tym razem wybór padł na Hvar.
Przeglądając wątki na forum można stwierdzić że jest to chętnie odwiedzane miejsce i w sezonie także trochę tam tłoczno.
Przyznam się że fajnie by było trafić w pewne i sprawdzone miejsce ale jak czytam poprzednie posty to zadając pytanie o taką kwaterę trochę by mi się oberwało :coool: , więc ogólnie zapytam czy w czerwcu jadąc w ,,ciemno" można znaleźć coś konkretnego w Ivan Dolac , Zavala , lub okolicy?

Spokojnie możesz jechać w tym okresie w ciemno. :papa:
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 15.01.2018 12:36

W czerwcu można spokojnie jechać w ciemno. Aczkolwiek ja jestem zwolennikiem wcześniejszych rezerwacji bo jedzie się na spokojnie w wiadome miejsce bez szukania, chodzenia oglądania. Ale jak kto woli.
Polecam Ivan Dolac. Obok kościółka jest fajny sklepik z lokalnymi wyrobami % Przed zakupem można sprawdzić co się kupuje ;)
Polecam również zabrać ze sobą rowery Hvar jest wręcz idealnym miejscem na wycieczki rowerowe :D
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 16.01.2018 18:11

Nie mogę znaleźć informacji kiedy w tym roku będzie Festiwal Lawendy, podeślijcie info.
ps.
jakie wrażenia z lat wcześniejszych?
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 16.01.2018 19:19

Tayla napisał(a):Nie mogę znaleźć informacji kiedy w tym roku będzie Festiwal Lawendy, podeślijcie info.
ps.
jakie wrażenia z lat wcześniejszych?

Dokładnie na ten temat przeczytasz w relacji Roxi :D drugi post tu:
o-tym-jak-to-w-czerwcu-na-hvarze-bywa-t52650-270.html
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 16.01.2018 20:10

007 dzięki, relacja mało zachęcająca :( ale myslę że i tak tam zawitamy....jak bedzie w terminie 22.06 - 03.07
Pytanie aktualne -kiedy w tym roku wypada ten festiwal?
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 16.01.2018 20:49

Tayla napisał(a):007 dzięki, relacja mało zachęcająca :( ale myslę że i tak tam zawitamy....jak bedzie w terminie 22.06 - 03.07
Pytanie aktualne -kiedy w tym roku wypada ten festiwal?

Mało zachęcająca :?: :wink:
Być może..., ja byłem tam dokładnie w tym samym czasie. Też się troszkę więcej spodziewałem, ale:
- to mała górska wioska warta odwiedzenia :)
- festiwal (duże słowo) - być może dlatego :!:
- ogólnie było bardzo miło i na pewno warto tam pojechać :)
- sam dojazd i widoki super :oczko_usmiech:
- warto zatrzymać się w Brusje na polach lawendy :roll:
Ogólnie bardzo pozytywnie, tak więc zachęcam :mrgreen:
Niestety terminu 2018 nie znam :( , ale pewnie bliżej czerwca już może będzie coś na forum :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 233
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone