Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maxh
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 19.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxh » 22.07.2009 09:26

m82m napisał(a):Takie miejsca w Zavali też można znaleźć.
Bardzo spokojne i niezatłoczone.
Mnie to bardzo odpowiadało :D


Obrazek


Witam
Właśnie w tym apartamencie ze zdjecia będę nocować - czy coś wiesz więcej o tym miejscu, jaka jest tam plaża itp. Pozdrawiam
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 24.07.2009 20:13

W tym roku drugi tydzień naszego chorwackiego urlopu spędziliśmy na Hvarze. Był to nasz pierwszy pobyt na wyspie. Pozostając pod jej urokiem przyłączamy się do klubu miłośników wyspy. Jesteśmy przekonani, że będziemy wracać.
W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziekować p. Kasi Głydziak-Bojić za przemiłe spotkanie 13.07.2009 w godzinach popołudniowych, wskazanie nam drogi do szukanego przez nas miejsca oraz za inspirację do kolejnych wyjazdów na Hvar.
Pani Kasiu - serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziekujemy.
Gregory z rodziną
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.09.2009 23:20

Jako że obrodziło tego lata w relacje, zaktualizowałam "naszą hvarską bibliotekę" o kolejne linki :)
Jeśli kogoś przeoczyłam, dajcie znać.

Pozdrawiam serdecznie :)
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 16.09.2009 21:23

Witam. Ponownie odwiedziliśmy Hwar oraz naszych Przyjaciół w Starym Gradzie. Serdeczne podziękowania dla P.KasiGB za wiele cennych informacji odnośnie S. Gradu jak i całej wyspy.





Pzd be-ja
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Hvar na piechotę

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.09.2009 21:43

Gajus.ems napisał(a):W ubiegłym tygodniu wróciłem z Hvaru. Jestem zachwycony wyspą, a w szczególności częścią "zatunelową " Będzie moja fotorelacja, postaram sie przybliżyć miejsca nieopisywane na forum.
Gajus.

Z niecierpliwością czekamy Gajus.ems, szczególnie mnie interesuje właśnie wszystko za tunelem Pitve, czyli Sv Niedjela, Bojanic Bad, Ivan Dolac. No może jeszcze co nieco przed tunelem, czyli Jelsa, Stary Grad, czy Zarace...
Cieszę się, że jesteś zachwycony, wracałam na Hvar kilka razy... :papa:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 17.09.2009 09:57

zawodowiec napisał(a):
...Mdziumka, w razie czego jest jeszcze szutrowa droga nad tunelem, osobówka spoko daje radę ...


Jechałem w tym roku ta drogą i nie jest za ciekawa. Przerabiałem już pare ekstremalnych podjazdów, więc koleiny , dziury i kamienie mi niestraszne ale tutaj naprawde musiałem sie nagimnastykowac.Jechałem osobówką i dała rade ,ale raczej nie " spoko" :D .
Gorszy jest odcinek od Pitve pod górę i mysle,ze kampery , małe, nisko zawieszone osobówki i przyczepy nie dadzą tam rady.
Mimo wszystko gorąco polecam tę trase, bo kiedy jesteś juz na górze to widoki sa naprawdę nadzwyczajne . Nawet jak na Hvar... :D
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007
Re: Hvar na piechotę

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 18.09.2009 23:50

majeczka napisał(a):
Gajus.ems napisał(a):W ubiegłym tygodniu wróciłem z Hvaru. Jestem zachwycony wyspą, a w szczególności częścią "zatunelową " Będzie moja fotorelacja, postaram sie przybliżyć miejsca nieopisywane na forum.
Gajus.

Z niecierpliwością czekamy Gajus.ems, szczególnie mnie interesuje właśnie wszystko za tunelem Pitve, czyli Sv Niedjela, Bojanic Bad, Ivan Dolac. No może jeszcze co nieco przed tunelem, czyli Jelsa, Stary Grad, czy Zarace...
Cieszę się, że jesteś zachwycony, wracałam na Hvar kilka razy... :papa:

Gajus - gratuluję wyczynu ! Zapisuję się na relację . Ciekaw jestem, czy pogryzły Was owady w grocie Augustianów nad Sv. Njedjelą ? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.09.2009 00:29

Dla wszystkich klubowiczów Hvar
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 26.09.2009 20:53

Obrazek :) Witam wszystkich zakręconych w temacie wyspy Hvar mam nadzieje ze zostanę przyjęty do szanownej grupy miłośników, po moim drugim w historii pobycie i zapewniam was nie ostatni.... moja relacja z pobytu w dziale nasze relacje z podroży :) http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25933
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 04.10.2009 13:46

Obrazek nie ma piękniejszego miejsca na ziemi przynajmniej dla mnie :)
dagiesza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 14.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagiesza » 04.11.2009 15:03

:?: :D Poszukuję informacji o campach w pobliżu Jelsy. Wiele jest o Grebisce mało o dwóch pozostałych. :cry: Ciekaw jestem prawdziwych informacji o plażach na tych campach. Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to proszę o info. :wink:
pozdrav :lol:
dagiesza
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 04.11.2009 20:29

Czesiek63 napisał(a):Obrazek :) Witam wszystkich zakręconych w temacie wyspy Hvar mam nadzieje ze zostanę przyjęty do szanownej grupy miłośników, po moim drugim w historii pobycie i zapewniam was nie ostatni.... moja relacja z pobytu w dziale nasze relacje z podroży :) http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25933

Pozwolicie, że przybliżę temat:
Obrazek
kwapior
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwapior » 17.11.2009 15:47

To i Ja się zapiszę do tego Klubu Hvaromaniaków, trochę późno ale sprawy techniczne nie pozwoliły mi szybciej.
Jeszcze tylko kilka zdjęć, tzw "wpisowe" :D


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W przyszłym roku znowu Hvar :)
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 18.11.2009 00:04

To jeśli można, ja też się wpisuje. Dwa razy na Hvarze. Relacja tu:
https://www.cro.pl./forum/viewtopic.php? ... sc&start=0
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 18.11.2009 15:20

Kwapior, ten sześcionogi skoczek z ostatniej foty jest bomba, też tak lubię skakać :lol: Widzę że to południowa strona ale gdzie dokładnie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone