Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 27.06.2017 13:05

Wklejam info o imprezach w Postirze gdyby ktoś, coś :o
20170626_214340-1512x2016.jpg

20170626_214358-1512x2016.jpg

:papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 27.06.2017 13:43

Marsallah napisał(a):Do tego znaku dojedziesz na pewno,

Dzięki za wskazówki :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.06.2017 14:25

Dzisiaj plażing :D
IMG_1674.JPG
Idąc w stronę Splitskiej - z portu 10 min spacerkiem

IMG_1679.JPG
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.06.2017 14:31

Habanero napisał(a):Dzisiaj plażing :D ...
Ej stój nie ruszaj się! czy to nie jest czasem plaża w okolicy kempingu Waterman Beach Village? Napisałam priv do Ciebie :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.06.2017 14:41

gusia-s napisał(a):
Habanero napisał(a):Dzisiaj plażing :D ...
Ej stój nie ruszaj się! czy to nie jest czasem plaża w okolicy kempingu Waterman Beach Village? Napisałam priv do Ciebie :)

Hej. Czytałem Twoją wiadomość. Nie byłem na tym kempingu, także nie odpowiem Ci na 100 %. Wydaje mi się, że do plaży przy
kempingu Waterman Beach Village trzeba iść jeszcze 5 min , ale nie jestem pewien :roll: . Tutaj fotka zrobiona patrząc w tamtą stronę.
IMG_1680.JPG
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.06.2017 20:55

Habanero ale ci dobrze < zazdrość > :twisted:

Malvka dzięki za zdj imprez, ciekawi mnie ta 18 sierpnia warsztaty dla dzieci, ciekawe na czym będą polegać, całkiem możliwe, że się wybierzemy :mrgreen:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 27.06.2017 22:39

gusia-s napisał(a):
Habanero napisał(a):Dzisiaj plażing :D ...
Ej stój nie ruszaj się! czy to nie jest czasem plaża w okolicy kempingu Waterman Beach Village? Napisałam priv do Ciebie :)


A ja myślę, że to właśnie plaża przy kempingu. Dokładnie w tym miejscu za łagodnym zakrętem deptaka w prawo idąc od strony miasta była plaża przy starym campie Supetar. Myślę, że lokalizacja została bez zmian. Zresztą dalej nie było deptaka i sądząc ze zdjęć nadal nie ma.
No i te leżaki i parasole pasują do tego co na campie jest obecnie :roll:
Camp jest od tego miejsca dosłownie ze 100 m - od plaży. Chyba że rozszerzyli go do linii morza :roll:

Pojedź Gusiu i sprawdź koniecznie...wybrałabym się tam raz jeszcze 8)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.06.2017 23:43

AniaJ. napisał(a):A ja myślę, że to właśnie plaża przy kempingu. Dokładnie w tym miejscu za łagodnym zakrętem deptaka w prawo idąc od strony miasta była plaża przy starym campie Supetar.

Dziewczyny macie rację. To jest ta plaża https://www.google.hr/maps/uv?hl=pl&pb= ... oioIoQEwCg.
Zaczyna się zaraz za deptakiem. Bardzo fajne i kameralne miejsce. Nie wiem jak w szczycie sezonu, ale dzisiaj, było tam góra pięć rodzin.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.06.2017 07:50

Habanero napisał(a):
AniaJ. napisał(a):A ja myślę, że to właśnie plaża przy kempingu. Dokładnie w tym miejscu za łagodnym zakrętem deptaka w prawo idąc od strony miasta była plaża przy starym campie Supetar.

Dziewczyny macie rację. To jest ta plaża https://www.google.hr/maps/uv?hl=pl&pb= ... oIoQEwCg...

No właśnie AniaJ tak mi się też wydawało.
Zanim sie wybiorę tam to mam dla Habanero misję specjalną :mrgreen:
Habanero, gdybyś ponownie zapuścił się w te okolice zerknij na kamp proszę a szczególnie miejsca dla przyczep i kamperów ... gdzie one są usytuowane na kampie i jak daleko jest od nich do plaży ... plissss :)

Habanero napisał(a):... Bardzo fajne i kameralne miejsce. Nie wiem jak w szczycie sezonu, ale dzisiaj, było tam góra pięć rodzin.
Mogłoby jeszcze takim pozostać przez kolejne 3 tygodnie :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 29.06.2017 08:46

Gusia-s, misja wykonana :wink: :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.06.2017 09:40

Habanero napisał(a):Gusia-s, misja wykonana :wink: :papa: ...
O kurcze 8O, zabrałeś mnie na spacer dosłownie :) Tego się nie spodziewałam - Dziękuję Ci bardzo :)

Jak widać na razie niemal pusto. Na początku kempingu idąc od strony plaży widzę, że też są miejsca kempingowe tylko chyba dla namiotów bo dość ciasno między drzewami więc tam nie wjedziemy i chyba nie ma słupków prądowych. Miejsca na kampery i budki tak jak myślałam zaraz na początku kempingu.
Minusy to:
1) daleko jednak od plaży bo trzeba iść aż 5 min. ... :(, do tego nie przywykliśmy na kempingu.
2) słychać ruch uliczny nawet na filmiku więc w rzeczywistości jest pewnie jeszcze głośniej.

Plaża wydawała mi się większa niż na filmiku, ale tuż obok w stronę miasteczka jest całkiem niezła- to chyba ta, którą pokazałeś na foto w tym poście? Plaża z parasolami i leżakami też ładniej na foto wygląda ale rozumiem, że w słońcu wszystko wygląda ładniej niż wieczorkiem.
Habanero napisał(a):Dzisiaj plażing :D
IMG_1674.JPG
...


Plusy
1) kemping jest na wyspie Brac :)
2) w pobliżu spaceru do całkiem sympatycznego miasteczka :)
3) "za ścianą" Konzum
4) "za ścianą" stacja z LPG - koło Konzuma, czyli możemy pośmigać po wyspie,
5) blisko z promu na kemp. i na prom chcąc np. skoczyć do Splitu bez auta.
6) łatwy dojazd na kemp., bez wzniesień, serpentyn i wąskich dróg.
7) miejsca kemp. równe, spore, zacienione.

Plusów wychodzi znacznie więcej jak minusów :D

Czy tak wieje cały czas, czy akurat wczoraj podczas spacerku ... AdamZ pisał, że zbiera się na burzę?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 29.06.2017 10:05

Gusiu, drogę słychać- my za dawnych czasów mieszkaliśmy w środkowej część campu i było słychać. Najbardziej wtedy kiedy prom przebija, i auta mkną w stronę Sutivanu ;)
My nie lubimy takiego szumu drogi, a tam "przeżyliśmy". Bo więcej było plusów niż ten minus ;)

Samo miejsce jest godne polecenia, świetna lokalizacja.
Plażować i tak będziecie w różnych miejscach...albo odpłyniecie kajakiem.

Ale zazdroszczę!

Jak tam dotrzesz zrób, proszę orientację w kwestii namiotów, np czy jest prąd na tych parcelach. I czy mają też duże, zacienione miejsca - masz namiot potrzebuje 7m x 3m plus miejsce na stolik, kuchnię itd. Czasem ciężko takie miejsce znaleźć...

Na wyspie zwiedziliśmy sporo, ale dużo jeszcze zostało...
Może będzie powtórka: )

Pozdrawiam :papa:
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 29.06.2017 10:34

Widzieliscie juz wodny aquapark na urokliwej, glownej plazy w Sumartinie ? Genialny pomysl :? Dodatkowo co jakis czas podbijane jest cisnienie kompresorem co zapewnja mile doznania dzwiekowe.

Nie mam jak wkleic zdjecia ale po powrocie podziele sie nimi w mojej relacji :)

Apropos powrotu. To juz niestety jutro :(

Z moja rodzina na 6 w Sumartinie raczej nie dam rady. Orientujecie sie jak teraz wyglada oblozenie na prom Sumartin lub Supetar w goezinach potannych ? Duzo wczesniej trzeba byc ? Ten w Sumartinie jest strasznie maly :(
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.06.2017 11:22

Vex2 napisał(a):Widzieliscie juz wodny aquapark na urokliwej, glownej plazy w Sumartinie ? Genialny pomysl :? Dodatkowo co jakis czas podbijane jest cisnienie kompresorem co zapewnja mile doznania dzwiekowe.

Nie mam jak wkleic zdjecia ale po powrocie podziele sie nimi w mojej relacji :)

Apropos powrotu. To juz niestety jutro :(

Z moja rodzina na 6 w Sumartinie raczej nie dam rady. Orientujecie sie jak teraz wyglada oblozenie na prom Sumartin lub Supetar w goezinach potannych ? Duzo wczesniej trzeba byc ? Ten w Sumartinie jest strasznie maly :(


Widziałem tę "super atrakcję" :evil: w ubiegłych latach praktycznie codziennie tam plażowaliśmy, w tym roku tylko raz i jakoś nas tam nie ciągnie.
Wczoraj przyjechałem do Sumartinu ok 10:30 (prom odpływał o 11:00), kolejka była ale nie powinno być problemu z miejscem.
Pamiętaj że od jutra zmieniają się godziny kursowania promu. http://www.jadrolinija.hr/docs/default- ... f?sfvrsn=2
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.06.2017 12:01

AniaJ. napisał(a):... Ale zazdroszczę!
Jak tam dotrzesz zrób, proszę orientację w kwestii namiotów ...
Jeszcze nie ma czego :( bo jeszcze decyzja nie zapadła. Wahamy się czy nie odłożyć wizyty na Brać na następny rok bez przyczepy.
Nie do końca mi się podoba, że zmuszeni byśmy byli stać w takiej odległości od morza i w sąsiedztwie ruchliwej ulicy, nawet bez widoczku na morze a cena wcale nie mała jak za kemp bez widoczku :( - 39 eu doba. Do tego dochodzą wyższe koszty promu, ponad 400 zł. więcej w obie strony niż samym autem :evil:
W zeszłym roku na Krk, za super kemping z plażą pod nosem i ciągłym widokiem na morze płaciliśmy jednak mniej.

Pomyślimy ... jeszcze 2 tyg. do wyjazdu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 91
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone