Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.06.2017 21:36

Dzięki wszystkim za namiary na te rybki :D :D :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.06.2017 22:13

TO może teraz ja i z innej beczki, już rok temu o to pytałem ale może coś się zmieniło :). Czy ktoś coś słyszał o jakimś fish picnic-u z dowolnego miejsca na Brać gdziekolwiek ?. Chętnie byśmy posnuli się jakimś nie za dużym stateczkiem na takiej całodziennej zorganizowanej imprezce ale niestety do tej pory na wyspie nic takiego nie widziałem. W necie nic nie mogę znaleźć... będę wdzięczny za jakieś sugestie.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 04.06.2017 22:19

yzedef napisał(a):TO może teraz ja i z innej beczki, już rok temu o to pytałem ale może coś się zmieniło :). Czy ktoś coś słyszał o jakimś fish picnic-u z dowolnego miejsca na Brać gdziekolwiek ?. Chętnie byśmy posnuli się jakimś nie za dużym stateczkiem na takiej całodziennej zorganizowanej imprezce ale niestety do tej pory na wyspie nic takiego nie widziałem. W necie nic nie mogę znaleźć... będę wdzięczny za jakieś sugestie.

Też się podepnę pod to pytanie, chętnie byśmy na fish picnic popłynęli a nic nie znaleźliśmy. Już myślałem co by promem do Makarskiej rano skoczyć i stamtąd na jakiś się załapać :oczko_usmiech: :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.06.2017 22:20

A z Bolu nie pływają na Hvar? Wydawało mi się, że widziałam takie stateczki w tym mieście...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.06.2017 22:22

2 lata temu płynęliśmy z Supetaru na wyspę Drvenik Veli (Blue Lagoon) i do Rogača na Šolcie. Nie udało nam się wtedy z pogodą, ale poza tym fishpicnic był bardzo fajny.

Fragment relacji z opisem tejże wycieczki:
post1642896.html#p1642896

edit:
Poza tym, tak jak pisze Mikromir, z Bolu pływają np. do Jelsy i Vrboskiej na Hvarze (na Pakleni Otoci chyba też). Też płynęliśmy :D:
post1028696.html#p1028696
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.06.2017 22:29

dids76 napisał(a):
yzedef napisał(a):TO może teraz ja i z innej beczki, już rok temu o to pytałem ale może coś się zmieniło :). Czy ktoś coś słyszał o jakimś fish picnic-u z dowolnego miejsca na Brać gdziekolwiek ?. Chętnie byśmy posnuli się jakimś nie za dużym stateczkiem na takiej całodziennej zorganizowanej imprezce ale niestety do tej pory na wyspie nic takiego nie widziałem. W necie nic nie mogę znaleźć... będę wdzięczny za jakieś sugestie.

Też się podepnę pod to pytanie, chętnie byśmy na fish picnic popłynęli a nic nie znaleźliśmy. Już myślałem co by promem do Makarskiej rano skoczyć i stamtąd na jakiś się załapać :oczko_usmiech: :mrgreen:


dids takie coś to tylko dla orłów :), prom do Makarskiej o 6 rano. czekasz godzinę na fishpicnic... płyniesz na Hvar a potem znów na Brać i Bol, potem powrót do Makarskiej koło 17 i czekanie na prom do Sumartinu który mamy o 20-tej. No i trzeba jeszcze wcześniej pojechać i sobie jakieś miejsce przy rezerwować na którejś łódce :). Jak to zrobisz to będę cię podziwiał :).
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.06.2017 22:35

maslinka napisał(a):2 lata temu płynęliśmy z Supetaru na wyspę Drvenik Veli (Blue Lagoon) i do Rogača na Šolcie. Nie udało nam się wtedy z pogodą, ale poza tym fishpicnic był bardzo fajny.

Fragment relacji z opisem tejże wycieczki:
post1642896.html#p1642896

edit:
Poza tym, tak jak pisze Mikromir, z Bolu pływają np. do Jelsy i Vrboskiej na Hvarze (na Pakleni Otoci chyba też). Też płynęliśmy :D:
post1028696.html#p1028696


Dzięki maslinka za cynk, ta pierwsza opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Trzeba będzie rozejrzeć się w Supertarze jak tylko wylądujemy na wyspie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2017 22:51

yzedef napisał(a):TO może teraz ja i z innej beczki, już rok temu o to pytałem ale może coś się zmieniło :). Czy ktoś coś słyszał o jakimś fish picnic-u z dowolnego miejsca na Brać gdziekolwiek ?. Chętnie byśmy posnuli się jakimś nie za dużym stateczkiem na takiej całodziennej zorganizowanej imprezce ale niestety do tej pory na wyspie nic takiego nie widziałem. W necie nic nie mogę znaleźć... będę wdzięczny za jakieś sugestie.

http://www.visitbrac.com/tours.php?category=6&page=1
Może coś spasuje :oczko_usmiech:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 05.06.2017 10:00

yzedef napisał(a):TO może teraz ja i z innej beczki, już rok temu o to pytałem ale może coś się zmieniło :). Czy ktoś coś słyszał o jakimś fish picnic-u z dowolnego miejsca na Brać gdziekolwiek ?. Chętnie byśmy posnuli się jakimś nie za dużym stateczkiem na takiej całodziennej zorganizowanej imprezce ale niestety do tej pory na wyspie nic takiego nie widziałem. W necie nic nie mogę znaleźć... będę wdzięczny za jakieś sugestie.


Michał,
Ja to myślę ,że najlepiej popytać miejscowych:)
A poza tym widziałam w Povlji jakiś plakat o fish-ach i chyba o tym ,ze można jakąś łódkę wypożyczyć.
Info było przy poczcie i chyba w Trafice a i koło miejskiej plaży
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.06.2017 15:02

ELIMAR napisał(a):
Michał,
Ja to myślę ,że najlepiej popytać miejscowych:)
A poza tym widziałam w Povlji jakiś plakat o fish-ach i chyba o tym ,ze można jakąś łódkę wypożyczyć.
Info było przy poczcie i chyba w Trafice a i koło miejskiej plaży


Do naszej Povlji to nawet jakiś FishPicnic bodajże raz w tygodniu zawija, jedzą rybkę po drugiej stronie portu... tyle, że to byłaby wycieczka w jedną stronę :). Masz rację na miejscu coś się pomyśli no i namiar od Maslinki to konkretny trop :).
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 06.06.2017 19:26

yzedef napisał(a):
ELIMAR napisał(a):
Michał,
Ja to myślę ,że najlepiej popytać miejscowych:)
A poza tym widziałam w Povlji jakiś plakat o fish-ach i chyba o tym ,ze można jakąś łódkę wypożyczyć.
Info było przy poczcie i chyba w Trafice a i koło miejskiej plaży


Do naszej Povlji to nawet jakiś FishPicnic bodajże raz w tygodniu zawija, jedzą rybkę po drugiej stronie portu... tyle, że to byłaby wycieczka w jedną stronę :). Masz rację na miejscu coś się pomyśli no i namiar od Maslinki to konkretny trop :).


Tak jak pisałam, trzeba pytać miejscowych . Mi już dziś chcieli coś organizować :D
Jak mi dadzą odpowiedź kogo dokładnie pytać to podeślę namiary :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.06.2017 20:01

No to moją rodzinę masz już chętną no i chyba dids-a też :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 06.06.2017 20:02

yzedef napisał(a):No to moją rodzinę masz już chętną no i chyba dids-a też :)


Namiary masz w KLUBIE MIŁOŚNIKÓW POVLJI :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.06.2017 21:31

:D w tym roku również chętnie dołączymy. Przebywać będziemy na wyspie Brać już od 6 lipca...
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 06.06.2017 22:25

majeczka napisał(a)::D w tym roku również chętnie dołączymy. Przebywać będziemy na wyspie Brać już od 6 lipca...

pomachaj mi z Bracia:) będę na Hvarze
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 87
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone