Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 03.03.2017 15:44

O zostawianiu w zatoczce też myślałam, ale nie ukrywam, że najbardziej cieszy mnie wiadomość, że nie mieliście problemu z zostawieniem auta obok koparki. Bardzo dziękuję za pomoc :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.03.2017 23:04

magg5 kolejna osoba, która będzie w tym roku w Nada ;) rozumiem, że wcześniej też tam stacjonowaliście ?
Czy masz jakieś uwagi co do apartamentu ? Czy jest faktycznie wszystko tak cudownie jak piszą na stronie ? :D :D Będziemy w zielonym od 17 sierpnia :)
:papa:

PS. pokazywałam mężowi te zdj parkingu i miejsca koło koparki. Wyśmiał mnie mówiąć, że normalnie będzie parkować pod apartamentem ;) Zobaczymy..... :twisted:
Ale w sumie nasze auto jest tak stare, że go nie szkoda a przeszło już tyle, że możliwe że i to udźwignie :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 03.03.2017 23:28

wiolek_lp napisał(a):PS. pokazywałam mężowi te zdj parkingu i miejsca koło koparki. Wyśmiał mnie mówiąć, że normalnie będzie parkować pod apartamentem ;) Zobaczymy..... :twisted:
Ale w sumie nasze auto jest tak stare, że go nie szkoda a przeszło już tyle, że możliwe że i to udźwignie :wink:

Ja też nie myślę parkować pod żadną koparką :roll:
Pod apartmanem jest trzy ładne miejsca parkingowe :D
Popieram męża :wink: nie po takich górkach jeździłem i parkowałem :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.03.2017 23:52

lotnik hahah to liczę na info po powrocie jak faktycznie było :mrgreen: ja tam tylko z troski mu pokazałam zdjęcia, zresztą ciągle mu mówię, że zamiast rozrządu (teoretycznie mamy go wymienić za 10 tyś ) powinniśmy zdrobić sprzęgło :twisted: Ale to oceni mechanik w kwietniu na porządnym przeglądzie bo w przypadku awarii porzucamy Scenica i wracamy busem :D ( nie kupujemy żadnego ubezpieczenia bo na ten rocznik byśmy wydali pewnie 1/5 ceny wyjazdu :) )
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 04.03.2017 00:02

wiolek_lp napisał(a):magg5 kolejna osoba, która będzie w tym roku w Nada ;) rozumiem, że wcześniej też tam stacjonowaliście ?
Czy masz jakieś uwagi co do apartamentu ? Czy jest faktycznie wszystko tak cudownie jak piszą na stronie ? :D :D Będziemy w zielonym od 17 sierpnia :)
:papa:

PS. pokazywałam mężowi te zdj parkingu i miejsca koło koparki. Wyśmiał mnie mówiąć, że normalnie będzie parkować pod apartamentem ;) Zobaczymy..... :twisted:
Ale w sumie nasze auto jest tak stare, że go nie szkoda a przeszło już tyle, że możliwe że i to udźwignie :wink:


Ooo to może się spotkamy na miejscu :) My będziemy od 26.08 :)
Jedziemy do Nady już 3 raz. My zawsze jesteśmy w studio 2+1 (niebieskie) i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyglądu i wyposażenia (praktycznie nowe meble, wszystko bardzo ładnie urządzone i czyściutkie, pełne wyposażenie kuchni, pralka, ręczniki wymieniane co tydzień itd.) Miałam okazję wejść do apartamentu zielonego na chwilkę, jest też ładny, ale ma znacznie mniejszy taras niż "nasze" studio. Znajomi, którzy raz z nami byli i będą również w tym roku, stacjonują w apartamencie czerwonym, tym na piętrze (ten apartament ma np. zmywarkę).

Odnośnie parkingu... uważam, że żadne zdjęcie, a tym bardziej takie z góry nie pokazuje tego jak tam jest stromo. My generalnie parkowaliśmy na co dzień pod apartamentem, aczkolwiek nie jest to łatwe i przyjemne. Znaleźliśmy sobie sposób na ruszanie stamtąd i jest ok :) Wydaje mi się, że robiłam zdjęcia tego podjazdu, jak znajdę to wstawię :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.03.2017 00:20

wiolek_lp napisał(a):lotnik hahah to liczę na info po powrocie jak faktycznie było :mrgreen: ja tam tylko z troski mu pokazałam zdjęcia, zresztą ciągle mu mówię, że zamiast rozrządu (teoretycznie mamy go wymienić za 10 tyś ) powinniśmy zdrobić sprzęgło :twisted: Ale to oceni mechanik w kwietniu na porządnym przeglądzie bo w przypadku awarii porzucamy Scenica i wracamy busem :D ( nie kupujemy żadnego ubezpieczenia bo na ten rocznik byśmy wydali pewnie 1/5 ceny wyjazdu :) )

Info na pewno będzie :D Myślę że Twój mąż jeździ po podobnych drogach jak ja :roll: więc informacja powinna być w miarę obiektywna :roll:
A jeśli chodzi o przegląd to sprzęgło nie pada z dnia na dzień , jeśli przed wyjazdem nie będzie żadnych objawów to te 3 tyś kilometrów spokojnie powinno wytrzymać :roll: ewentualnie wrócicie na niższym biegu :D
Rozrząd to jednak sprawa kluczowa w takich wyjazdach , nigdy wcześniej nie ma żadnych objawów :evil:
jeden strzał i po jeździe (a niekiedy po silniku) :idea:

A ten najgorszy scenariusz :evil: to co :?: zostawicie Scenica w Povlji :?: :wink:

PS. Ja mam podobne pomysły :D Kiedyś kupię auto za 3 tyś i jadę do Grecji :D
a jak się rozlezie to ......skorzystam ze swoich wyrobów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.03.2017 00:31

magg5 napisał(a):Miałam okazję wejść do apartamentu zielonego na chwilkę, jest też ładny, ale ma znacznie mniejszy taras niż "nasze" studio


mmag5 a czy jest możliwość połączenie tarasu ze studio niebieskiego z balkonem w zielonym :?:
bo mam rezerwację z kolegą tych dwóch apartmanów :D
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 04.03.2017 00:48

haha :lool:
taras w studio niebieskim jest na tyle duży (a w zielonym na tyle mały), że chyba nie będzie takiej potrzeby :D
Gdyby jednak było to konieczne to wygląda to następująco:
Obrazek
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.03.2017 01:17

Właśnie o to mi chodziło :D teraz już wiem że tam nie ma murowanęj ścianki tylko siatka :lol:
Czyli jak pójdę do kolegi na piwo :roll: to przez siatkę a nie przez zawiłe zakamarki chorwackiego budownictwa :mrgreen:
I już wiem że z mojego balkoniku jest widok na zatokę :hearts:
Dzięki :wink: :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.03.2017 11:52

lotnikwsk napisał(a):Info na pewno będzie :D Myślę że Twój mąż jeździ po podobnych drogach jak ja :roll: więc informacja powinna być w miarę obiektywna :roll:
A jeśli chodzi o przegląd to sprzęgło nie pada z dnia na dzień , jeśli przed wyjazdem nie będzie żadnych objawów to te 3 tyś kilometrów spokojnie powinno wytrzymać :roll: ewentualnie wrócicie na niższym biegu :D
Rozrząd to jednak sprawa kluczowa w takich wyjazdach , nigdy wcześniej nie ma żadnych objawów :evil:
jeden strzał i po jeździe (a niekiedy po silniku) :idea:

A ten najgorszy scenariusz :evil: to co :?: zostawicie Scenica w Povlji :?: :wink:

PS. Ja mam podobne pomysły :D Kiedyś kupię auto za 3 tyś i jadę do Grecji :D
a jak się rozlezie to ......skorzystam ze swoich wyrobów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :papa:


Pewnie macie rację, ja poporstu "nadużywam" sprzęgło dlatego najbardziej martwię się o nie :twisted:

W najgorszym scenariuszu Scenic pewnie zostałby w Povlji bo raczej nie opłacałoby się go ściągać :wink: Ale nie przewidujemy takich sytuacji :lol:

PS. Scenic właśnie kosztował ledwo 6 tys. w stanie takim gdzie inne chodziły po 10-11. Dlatego od 20 miesięcy szukamy jego "wady ukrytej" i jak dotąd nie objawiła się :mrgreen: A robimy dość duużo kilometrow :) Ale polubiliśmy go na tyle, że mąż już zdecydował, że jak ten zajeździmy to kupujemy ponownie Scenica- oczywiście dużo młodszego :wink:


magg5 napisał(a):Ooo to może się spotkamy na miejscu :) My będziemy od 26.08 :)
Jedziemy do Nady już 3 raz. My zawsze jesteśmy w studio 2+1 (niebieskie) i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyglądu i wyposażenia (praktycznie nowe meble, wszystko bardzo ładnie urządzone i czyściutkie, pełne wyposażenie kuchni, pralka, ręczniki wymieniane co tydzień itd.) Miałam okazję wejść do apartamentu zielonego na chwilkę, jest też ładny, ale ma znacznie mniejszy taras niż "nasze" studio. Znajomi, którzy raz z nami byli i będą również w tym roku, stacjonują w apartamencie czerwonym, tym na piętrze (ten apartament ma np. zmywarkę).

Odnośnie parkingu... uważam, że żadne zdjęcie, a tym bardziej takie z góry nie pokazuje tego jak tam jest stromo. My generalnie parkowaliśmy na co dzień pod apartamentem, aczkolwiek nie jest to łatwe i przyjemne. Znaleźliśmy sobie sposób na ruszanie stamtąd i jest ok :) Wydaje mi się, że robiłam zdjęcia tego podjazdu, jak znajdę to wstawię :)


My teoretycznie jesteśmy do 25 sierpnia :evil: Ale może uda się zostać dzień, dwa dłużej, zobaczymy na miejscu ile zostanie nam pieniędzy i czy app będzie wolny, na razie po nas nikogo nie ma ale pewnie się to zmieni :)

A czy czasem zielony nie ma 2 balkonów ? Bo patrząc na zdj wydaje mi się, że właśnie są 2 po obu stronach budynku. No i nie ważne, że małe- super, że z widokami :hearts:
Dzieki za zdj, jak masz więcej to mile widziane :wink:
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 04.03.2017 15:03

lotnikwsk - wejścia do studia niebieskiego i apartamentu zielonego są dokładnie na wprost siebie także myślę, że Nada będzie znacznie spokojniejsza, gdy nie będziesz skakać przez barierkę :D

wiolek_lp
- bardzo możliwe, że ma 2, ja tylko zajrzałam tam na chwilkę. :)
Widok niestety mocno zasłania budynek poniżej, który jest w trakcie budowy (i prawdopodobnie nigdy nie zostanie ukończony, bo Nada mówiła, że właściciel postawił go bezprawnie), ale nie martw się, morze widać :) Mnie osobiście zachwyca masyw Biokovo, który jest dokładnie na wprost. Widok o zachodzie słońca jest nieziemski :)

Obrazek

Odradzam jednak jazdę w to miejsce bez sprawnego sprzęgła, tam jest naprawdę bardzo stromo.
Jeżeli będą Wam potrzebne jeszcze jakieś zdjęcia to piszcie śmiało, wyślę na priv :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.03.2017 19:14

O kurcze taki widok robi wrażenie :hearts:
Ja chęta na wszelkie zdj, jak byś znalazła gdzieś zdj parkingu to też z ciekawości, chociaż kilka stron temu Mikromir zamieszczała takie i na zdj nie wyglądało tak źle :)
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 04.03.2017 19:56

Zdjęć poszukam :)
A co do tej drogi - nie będę przekonywać, ocenicie sami :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.03.2017 20:54

wiolek_lp napisał(a):A czy czasem zielony nie ma 2 balkonów ?

Tak , w zielonym są dwa balkony :D
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.03.2017 23:24

Kurde... znow w tej Povlji same "Polaczki" będą... znów dronem sobie nie poalatam bo będąc nim w makarskiej ktoś napisze że mu w Povlji on przeszkadza :):):):). Co do apartamentów w samej Povlija na tej kochanej ścieżce zdrowia to nie wiecie z czym się mierzycie jak nie byliście... tam ciężko pod tą górę iść pieszco a co dopiero autem :). Dobrze że ja w tym roku stacjonuje na płaskim :).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 77
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone