Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 29.09.2021 10:24

te kiero napisał(a):Cześć klubowiczom.
Mam rozumieć, że na przyszły rok pojedziemy już mostem (tak przewidują); więc jeśli tak to planuję drugi długi urlop po sezonie.
Tak rozejrzałem się wstępnie za apartmanem na Book i GSV i szału nie ma; albo jest szał, ale cena równie szalona. Jak na razie mam 3 miejscówki na oku: Borak/Dingac, Podubce i Hodilje(?).
Moje wymagania: sypialnia (lub 2), salon z sofą/narożnikiem, kuchnia, taras/balkon, łazienka z kabiną(! nie zasłonka), parking przy posesji; druga połowa września najlepiej do 50E za app 2os, raczej na uboczu niż przy głównych traktach.
Bardzo słabo to wygląda, albo muszę jeszcze poszukać; chyba że możecie podpowiedzieć jakieś miejscówki odpowiadające powyższemu.

Ta zasłonka sporo Cie ogranicza. Mam fajną miejscówkę w Boraku, ale niestety, zasłonka
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.09.2021 11:34

rufus295 napisał(a):
te kiero napisał(a):Cześć klubowiczom.
Mam rozumieć, że na przyszły rok pojedziemy już mostem (tak przewidują); więc jeśli tak to planuję drugi długi urlop po sezonie.
Tak rozejrzałem się wstępnie za apartmanem na Book i GSV i szału nie ma; albo jest szał, ale cena równie szalona. Jak na razie mam 3 miejscówki na oku: Borak/Dingac, Podubce i Hodilje(?).
Moje wymagania: sypialnia (lub 2), salon z sofą/narożnikiem, kuchnia, taras/balkon, łazienka z kabiną(! nie zasłonka), parking przy posesji; druga połowa września najlepiej do 50E za app 2os, raczej na uboczu niż przy głównych traktach.
Bardzo słabo to wygląda, albo muszę jeszcze poszukać; chyba że możecie podpowiedzieć jakieś miejscówki odpowiadające powyższemu.

Ta zasłonka sporo Cie ogranicza. Mam fajną miejscówkę w Boraku, ale niestety, zasłonka


W Boraku przepatrzyłem chyba wszystkie miejscówki - maja fajne strony; mam na oku App. Nikolica Luxury, ale cena jednak z górnej półki.
Z tą zasłonką jest do przeżycia, ale jednak jest nieprzyjemność, a te na urlopie staram się unikać.
W tym roku miałem tę nieprzyjemność i jest w pamięci. Ktoś powie banał, ale dla mnie istotne.
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 29.09.2021 16:45

Ja korzystam z apartamentów w Orebic od 13 lat. Polecam Marina ( https://www.google.pl/maps/place/Aparta ... 8033?hl=pl )
Poszukaj w necie telefon bezpośrednio do właścicielki - przez biuro jest drożej.
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 29.09.2021 17:28

wojstar napisał(a):Ja korzystam z apartamentów w Orebic od 13 lat. Polecam Marina ( https://www.google.pl/maps/place/Aparta ... 8033?hl=pl )
Poszukaj w necie telefon bezpośrednio do właścicielki - przez biuro jest drożej.

Wojstar nie wiem czy pamiętasz...?
Dałeś mi namiary na te apartamenty... zadzwoniłem z Panią porozmawiałem wszystko uzgodnione... I.... ?
Za chwilę telefon od jakiegoś gościa że Pani mnie pomyliła z kimś innym i termin i cena którą zaklepałem jest nie aktualny...
Trzeba zamawiać przez jakieś biuro... i wtedy termin aktualny
Chora sytuacja...
Ja temat odpuściłem.... Bo zgłupiałem..
Może miałem pecha...
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 29.09.2021 18:33

Sorki, nie pamietałem. Ale zawsze można jeszcze raz spróbować, to nic nie kosztuje, jest po sezonie. Info na temat całej sytuacji mogę napisać na priv.
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 29.09.2021 19:29

wojstar napisał(a):Sorki, nie pamietałem. Ale zawsze można jeszcze raz spróbować, to nic nie kosztuje, jest po sezonie. Info na temat całej sytuacji mogę napisać na priv.

Oczywiście że można spróbować kolejny raz...
Problem w tym, że po całym tym zajściu Pani już telefonu nie odbierała..
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.09.2021 19:38

Dzięki, sprawdzę.
kiepuczi
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 30.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiepuczi » 29.09.2021 20:53

yanek37 napisał(a):
wojstar napisał(a):Ja korzystam z apartamentów w Orebic od 13 lat. Polecam Marina ( https://www.google.pl/maps/place/Aparta ... 8033?hl=pl )
Poszukaj w necie telefon bezpośrednio do właścicielki - przez biuro jest drożej.

Wojstar nie wiem czy pamiętasz...?
Dałeś mi namiary na te apartamenty... zadzwoniłem z Panią porozmawiałem wszystko uzgodnione... I.... ?
Za chwilę telefon od jakiegoś gościa że Pani mnie pomyliła z kimś innym i termin i cena którą zaklepałem jest nie aktualny...
Trzeba zamawiać przez jakieś biuro... i wtedy termin aktualny
Chora sytuacja...
Ja temat odpuściłem.... Bo zgłupiałem..
Może miałem pecha...

Nie chora tylko po prostu ten apartament obsługuje pan PAWEŁ i właśnie po to żeby nie było sytuacji " overbooking" kiedy odwołają ci rezerwację na 3 dni przez przyjazdem albo okaże się że wynajęty apartament jest już zajęty pani poprosiła cię o rezwację przez biuro. Taką mają umowę i tego apartamentu nie ma w żadnym innym serwisie, nie powielają ofert. Dla jednych plus dla innych minus. Ja korzystam z serwisu pana Pawła już 3 raz. Pewnie że można urwać z €10-20 na dniówce szukając na własną rękę ale akurat w tym przypadku nie wiem czy warto. Pan Paweł zna wszystkie osoby osobiście ,o każdym z apartamentów może opowiadać jak o własnym.
Jaceł
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaceł » 29.09.2021 20:55

Jennifer w Stankowici. Nie ma zasłonek, a w tym roku we wrześniu właściciel chciał 47 euro. Na bookingu jest wystawiony za dużo więcej. Z góry uprzedzam, że "50 metrów" liczone jest z tarasem (taras ładny) ;)
Mniwoj
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mniwoj » 30.09.2021 09:32

Ja mogę polecić z czystym sumieniem Apartament Leo w Orebiću.
Informacje na booking: https://www.booking.com/hotel/hr/apartm ... _success=1
Natomiast namiar na właściciela mogę podać na prive.
Ja w drugiej połowie sierpnia płaciłem 20 EURO za osobę.
Wszystko było super, a wymagania mam podobne do Ciebie: w łazience ma być kabina prysznicowa, a z tarasu piękny widok. :D
croslawek1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) croslawek1 » 07.10.2021 12:20

Aldonka napisał(a):Ja właśnie wróciłam i dojść do siebie nie mogę. Już chcę tam wracać. Natychmiast.
Załącznik 20210716_150207.jpg nie jest już dostępny


Załącznik 20210716_102722.jpg nie jest już dostępny


Załącznik 20210715_152046.jpg nie jest już dostępny


Załącznik 20210711_155046.jpg nie jest już dostępny

Gdzie zostało zrobione pierwsze zdjęcie ? Mogę prosić o GPS
Załączniki:
20210716_150207.jpg
zwiduch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiduch » 09.10.2021 10:43

Witam.
Chciałem prosić o poradę. Troszkę już zjeździłem Chorwację, jednak nigdy nie byłem na Peljesacu. Stąd w tym roku plan na tydzień w Igrane i tydzień na Peljesacu. Tutaj pojawia się moje pytanie. Jaką miejscowość wybrać aby były tam jakieś sklepy, restauracje, najlepiej Promenada, gdzie można pospacerować wieczorem. Plaża też jest istotnym punktem, najlepiej w charakterze plaż Riwiery Makarskiej, nie lubię betonów. Jedziemy w dwie rodziny 2+2. Myślałem wstępnie o Orebicu, jednak pytanie czy apartment bliżej plaży Trstenica, czy bardziej zachodnia część. Za wszelkie sugestie z góry pragnę podziękować. Jeśli ktoś z Państwa miałby dodatkowo namiar na fajny apartament blisko morza to też bardzo proszę o namiar.
Pozdrawiam serdecznie
Zbyszek
kiepuczi
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 30.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiepuczi » 09.10.2021 15:02

zwiduch napisał(a):Witam.
. Myślałem wstępnie o Orebicu, jednak pytanie czy apartament bliżej plaży Trstenica, czy bardziej zachodnia część.
Zbyszek

Na plaży Trstenica nie będziesz chciał plażować wierz mi , prędzej już znajdziesz jakieś miejsce do krótkiego wypoczynku nad wodą na mini plażach na odcinku miedzy pierwsza na deptaku Knobą Karako (licząc od plaży Trstenica) a ścisłym centrum. Orebić traktował bym jako dobra baza wypadowa z dobrą infrastruktura, kilka marketów, deptak, knoby kantory spacerkiem. Brał bym pod uwagę apartamenty w tzw Orebic 2 po drugiej stronie ulicy będzie taniej a i tak nad wodę zawsze trzeba dojść lub dojechać.
Pomyśl o Pernie lub Kuciste, masz blisko Orebica 4-5 km, więcej miejsca do plażowania np. plaża koło Camp Perna, czy plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego w Viganj. Knoby w zasięgu dłuższego spaceru.
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 09.10.2021 16:39

kiepuczi napisał(a):
zwiduch napisał(a):Witam.
. Myślałem wstępnie o Orebicu, jednak pytanie czy apartament bliżej plaży Trstenica, czy bardziej zachodnia część.
Zbyszek

Na plaży Trstenica nie będziesz chciał plażować wierz mi , prędzej już znajdziesz jakieś miejsce do krótkiego wypoczynku nad wodą na mini plażach na odcinku miedzy pierwsza na deptaku Knobą Karako (licząc od plaży Trstenica) a ścisłym centrum. Orebić traktował bym jako dobra baza wypadowa z dobrą infrastruktura, kilka marketów, deptak, knoby kantory spacerkiem. Brał bym pod uwagę apartamenty w tzw Orebic 2 po drugiej stronie ulicy będzie taniej a i tak nad wodę zawsze trzeba dojść lub dojechać.
Pomyśl o Pernie lub Kuciste, masz blisko Orebica 4-5 km, więcej miejsca do plażowania np. plaża koło Camp Perna, czy plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego w Viganj. Knoby w zasięgu dłuższego spaceru.

W pełnij popieram. Trzynaście lat odpoczywam w Orebic, ale na plaży Trstenica byłem tylko raz (jeden raz). Wolę Orebic 2. Fajnie jest w Loviste.
zwiduch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwiduch » 11.10.2021 12:25

Bardzo dziękuję za wskazówki. Wybrałem apartament w Orebić, troszkę dalej od wody ale bliżej do centrum. Potraktuję jako bazę do zwiedzania okolicznych plaż.
Pozdrawiam serdecznie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 453
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone