Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 24.05.2021 18:14

piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Zaczyna mnie irytować, że przesiaduje/pokazuje się w knajpach, które są delikatnie mówiąc albo słabe albo w cholerę drogie.
Nie tylko w Chorwacji.
:lol:
W ostatnim odcinku to już poszedł po bandzie z reklamą jahtu.... Aż ciężko mi się oglądało.....

Nie lubisz jachtów? Mi się super oglądało łącznie z reklamą jachtów Jakby przerywał filmik reklamami to by się słabo oglądało.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.05.2021 18:20

W ostatnim odcinku to już poszedł po bandzie z reklamą jahtu .... Aż ciężko mi się oglądało.....


Czytać również ciężko 8O
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 24.05.2021 18:50

Zbigniew74 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Zaczyna mnie irytować, że przesiaduje/pokazuje się w knajpach, które są delikatnie mówiąc albo słabe albo w cholerę drogie.
Nie tylko w Chorwacji.
:lol:
W ostatnim odcinku to już poszedł po bandzie z reklamą jahtu.... Aż ciężko mi się oglądało.....

Nie lubisz jachtów? Mi się super oglądało łącznie z reklamą jachtów Jakby przerywał filmik reklamami to by się słabo oglądało.


Zgadzam się.
Facet bardzo transparentnie mówi kto jest partnerem odcinka, co reklamuje, etc.
To jego zarobek, jego życie. Pracował na popularność i szacunek widzów przez lata w TVP, a teraz jest niezależny i przede wszystkim jak go propagandowa telewizja kopnęła w tyłek, to on z dumą poszedł na swoje.
Szacun dla niego :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.05.2021 18:56

Nie przeszkadza mi lokowanie produktu, ale teraz było to zbyt nachalne. W zeszłorocznej edycji też to było, ale nie aż tak.... Dla mnie i mojego męża ta ilość reklamy popsuła odbiór całego odcinka.....
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3436
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 24.05.2021 19:21

stachan napisał(a):damianisko5, osiem postów wyżej... :arrow:


Dzięki bardzo, nie nadążam z czytaniem. Tempo pisania nowych postów w tym wątku jest oszałamiające.
PJazz
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) PJazz » 24.05.2021 19:44

Bardzo sobie cenię pana Makłowicza. Pomimo, iż już kilkanaście razy odwiedziłem Chorwację, to dzięki niemu odkryłem wiele nowych miejsc. A to wszystko podkraszone historią, zaserwowaną w bardzo fajnym stylu. Moi przedmówcy piszą o nachalnych reklamach, ale jak stwierdził new1984, to jest jego zarobek. Oglądamy filmy w tv i również są reklamy. Tak to działa. Produkcja jego programów nie tworzy się za darmo. A że taki pomysł na życie...pozazdrościć. Czekam na dalsze produkcje. W tym roku wybieram się ponownie na Korculę i mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić którąś z konob polecanych przez pana Makłowicza. Na widok jagnięciny z Korculi już mi ślinka cieknie. Pozdrawiam wszystkich
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 25.05.2021 09:10

PJazz napisał(a):Bardzo sobie cenię pana Makłowicza. Pomimo, iż już kilkanaście razy odwiedziłem Chorwację, to dzięki niemu odkryłem wiele nowych miejsc. A to wszystko podkraszone historią, zaserwowaną w bardzo fajnym stylu. Moi przedmówcy piszą o nachalnych reklamach, ale jak stwierdził new1984, to jest jego zarobek. Oglądamy filmy w tv i również są reklamy. Tak to działa. Produkcja jego programów nie tworzy się za darmo. A że taki pomysł na życie...pozazdrościć. Czekam na dalsze produkcje. W tym roku wybieram się ponownie na Korculę i mam nadzieję, że uda mi się odwiedzić którąś z konob polecanych przez pana Makłowicza. Na widok jagnięciny z Korculi już mi ślinka cieknie. Pozdrawiam wszystkich


Dokładnie to Panie kolego.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 25.05.2021 14:22

Zjawisko zostało już opisane 8) Tych reklam jest na prawdę mnóstwo.
https://spidersweb.pl/rozrywka/2021/04/ ... my-reklamy

Co nie zmienia faktu, że i tak go oglądam, w ubiegłym roku odwiedziłem dwa polecane przez niego miejsca - czyli dałem się złapać na reklamę.
Mimo wszystko jakoś nie żałuję :)
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 25.05.2021 15:33

Akurat na spiderswebie komuś dużo reklam przeszkadza. No urocze :D
Może to jakiś trolling miał być ...
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 25.05.2021 17:13

Reklama dźwignią handlu :wink:

Cześć i chwała Panu Makłowiczowi, że pokazuje Dalmację według siebie - to dla wielu ludzi swoisty przednówek wakacyjnej wyprawy do Chorwacji. Nam w domu ciężko się ogląda serię z Dalmacji, gdyż z każdym odcinkiem boleśniej odczuwamy pozostające DDW... 8)

Jeżeli jednak komuś w jego filmach przeszkadzają reklamy lub lokowanie produktów i/lub firm, to po cóż drążyć temat, skoro rozwiązanie jest niezwykle proste: Alt+F4 :oczko_usmiech:
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 26.05.2021 11:45

Violette napisał(a):
Magda O. napisał(a):
Violette napisał(a):We FJACE jedliśmy ośmiornicę z peki. Była w porządku, ale do tej u Leny i Borisa z Ivan Dolca się nie umywała. Całkiem smaczne kalmary z grila były w bistro przy plaży. Świetne mule prosto z morza i pyszne kalmary jedliśmy też po drugiej stronie półwyspu między Luka Dubrava i Drace.
W Zujlanie byliśmy w ubiegłym roku w czerwcu. Przez pierwsze dni mieliśmy wrażenie, że oprócz 3 rodzin Czechów jesteśmy tam jedynymi turystami z zagranicy (było jeszcze niewielu Chorwatów). Takiej ciszy, spokoju i pustych plaż już nigdy nie doznamy. Na szczęście nie mam porównania z tym, jak to miasteczko wygląda w środku sezonu.


Przy plaży nie jadłam, ale kalmary z grilla w Tamarisie są super, chyba najczęściej zamawiałam właśnie to danie.
Podobne wrażenie w Žuljanie miałam w czerwcu 2017 roku. Rok później już było mam wrażenie trochę więcej ludzi, ale wciąż było kameralnie. Tęsknię za Žuljaną :(

Przez cały nasz pobyt (Przypomnę: czerwiec ubiegłego roku = totalna histeria covidowa :wink: ) Tamaris była nieczynna. Dopiero jak wyjeżdżaliśmy, to zaczęli porządki i pewnie otworzyli się w lipcu. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się skorzystać z ich specjałów.


Tamaris otwiera się w tym roku 2 czerwca- właśnie się szykują i odświeżają. Byliśmy w Żuljanie wczoraj na rowerach - z Borka to 16 km miłej przejażdżki wzdłuż Jadranu. Super!
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 26.05.2021 12:25

Kris, wrzuć choć ze dwie fotki z dzisiaj ;)
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 26.05.2021 12:30

new1984 napisał(a):
Zbigniew74 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
kaeres napisał(a):Zaczyna mnie irytować, że przesiaduje/pokazuje się w knajpach, które są delikatnie mówiąc albo słabe albo w cholerę drogie.
Nie tylko w Chorwacji.
:lol:
W ostatnim odcinku to już poszedł po bandzie z reklamą jahtu.... Aż ciężko mi się oglądało.....

Nie lubisz jachtów? Mi się super oglądało łącznie z reklamą jachtów Jakby przerywał filmik reklamami to by się słabo oglądało.


Zgadzam się.
Facet bardzo transparentnie mówi kto jest partnerem odcinka, co reklamuje, etc.
To jego zarobek, jego życie. Pracował na popularność i szacunek widzów przez lata w TVP, a teraz jest niezależny i przede wszystkim jak go propagandowa telewizja kopnęła w tyłek, to on z dumą poszedł na swoje.
Szacun dla niego :)


To nie jego kopnięto tylko on się uniósł i wypiął na publiczną TV. No i teraz a to reklamuje hot-dogi z BP ( pierwszy odcinek) a to kucharzy kapitanowi jachtu(drugi odcinek). Wolny wybór :?
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 26.05.2021 13:02

IMG_20210524_131745445_HDR-01.jpeg
stachan napisał(a):Kris, wrzuć choć ze dwie fotki z dzisiaj ;)

Proszę bardzo . Na pierwszym zdjęciu nasza baza w Borku.
Załączniki:
IMG_20210525_140645402-01.jpeg
IMG_20210525_111431760-01.jpeg
IMG_20210525_115940201_HDR-01.jpeg
IMG_20210525_104813130-01.jpeg
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 26.05.2021 14:10

Ale piękne, a u nas leje i jest zimno :(
Dziwny jest ten maj.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 430
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone