Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 23.11.2017 08:52

gusia-s napisał(a):maarec ... bywają jednak problemy na bramkach automatycznych związane z wysokością - szczególnie na zjeździe Zapresic w stronę Zagrzebia. Może nie pamiętasz ale pisałam jak w tamtym roku automat na bramce do płatności kartą policzył nasz zestaw jako kat. III zamiast II. W tym roku mieliśmy to samo. Na żadnej innej bramce nas to nie spotkało.
W sumie to mały problem, bo obsługa poprawia błąd tylko trzeba zwrócić uwagę.


ja wszystko pamiętam, mnie też raz na kilkanaście przejazdów przez bramkę aut. policzyło nie tą kategorię ale obsługa zaraz to poprawiła. Ale biletu nigdy nie wypluło mi wyżej, tylko przeważnie muszę wysiadać aby go pobrać.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 23.11.2017 09:35

Czy jesteście w stanie podzielić się namiarami na ciekawą katerę dla spokojnej rodzinki 2+1 w jakimś "zadupiu" a przynajmniej spokojnej okolicy na Pelješac? Nam powoli doskwiera coraz bardziej zatłoczona dotychczasowa miejscówka:( na Rivierze Omis
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 23.11.2017 18:50

amatus1 napisał(a):Czy jesteście w stanie podzielić się namiarami na ciekawą katerę dla spokojnej rodzinki 2+1 w jakimś "zadupiu" a przynajmniej spokojnej okolicy na Pelješac?
Mogę Ci polecić swoją kwaterkę na skraju Orebicia: post1492480.html#p1492480 cisza i spokój. Na plażę podjeżdżaliśmy za Orebić w kierunku Pernej - zatoczka tylko dla nas
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 481
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 23.11.2017 21:18

amatus1 napisał(a):Czy jesteście w stanie podzielić się namiarami na ciekawą katerę dla spokojnej rodzinki 2+1 w jakimś "zadupiu" a przynajmniej spokojnej okolicy na Pelješac? Nam powoli doskwiera coraz bardziej zatłoczona dotychczasowa miejscówka:( na Rivierze Omis


hmm. Ja od 8 lat jadę do Orebic. Traktuję te noclegi jak bazę wypadową do zwiedzania zakamarków Peljesac, Korcula, Lastovo, Mljet, Dubrownik, Czarnogóra. Info mogę przesłać na priv.
ed 23
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ed 23 » 17.12.2017 19:29

Witam Szanowne Grono.W tym roku przejazdem byłem na Półwyspie i teraz rozglądam się za kwaterą w Żuljanie lub Trsteniku czy ktoś mógł by polecić sprawdzoną kwaterę na 3 lub 4 osoby z widokiem na morze. Nie mam sprecyzowanej miejscowości, jestem otwarty na propozycje i z góry dziękuje mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 22.12.2017 14:06

Witam
Mam pytanie odnośnie willi Hanija (Borak). Udało mi się zarezerwować termin na sierpień 2018. Czy ktoś w tym domu spędzał wakacje. Jeśli tak , to jakie ma opinie. Zarówno opinie o willi, ale również o plaży (wyczytałem, że ta najbliższa w sezonie może być trochę zatłoczona), restauracjach i ogólnie jakieś ciekawostki z tej okolicy.
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 23.12.2017 19:09

Plaża publiczna fajna, ale faktycznie nie jest za wielka, lecz pod domem są prywatne "betonki" ewentualnie druga publiczna za restauracją Matuśko. Spacerem w ciągu minuty można dotrzeć do dwóch restauracji choć warto odwiedzić trzecią u góry w Potomje, zaraz za tunelem po prawej stronie i zajrzeć do licznych winiarni.
wojnar1990
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojnar1990 » 28.12.2017 21:29

Witam . Szukam w Podobuce ciekawego noclegu 6osob +dwojka malych dzieci . Ostatnio bylem w domu Sandra ale tym razem sie tam nie pomiescimy . A i najlepiej przy samej plazy. Pomozecie?
artbas
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbas » 07.01.2018 18:39

Podobuce w roli głównej ;)
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 07.01.2018 18:56

artbas napisał(a):Podobuce w roli głównej ;)

Gdzie znajduje się ta plaża, którą widać od 21 minuty na filmie?
artbas
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbas » 07.01.2018 21:18

zabekrafal napisał(a):
artbas napisał(a):Podobuce w roli głównej ;)

Gdzie znajduje się ta plaża, którą widać od 21 minuty na filmie?


Divna
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.01.2018 22:13

artbas napisał(a): Divna
A w jakim to okresie, bo widzę, że kemping niemal pusty i plaża też 8O Jak byłam tam w lipcu to był pełny no i ludzi na plaży full :? Ale i tak Divna zachwyca, kolor wody nieziemski :hearts:
DSCN0532.JPG


Fajny filmik :)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 08.01.2018 08:17

gusia-s
Ciekawy 1. plan na tym zdjęciu ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.01.2018 10:27

Marsallah napisał(a):gusia-s
Ciekawy 1. plan na tym zdjęciu ;)
O kurde :mrgreen: ... nie widziałam tego wcześniej :mrgreen: serio :mrgreen:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 08.01.2018 20:02

gusia-s napisał(a):
artbas napisał(a): Divna
A w jakim to okresie, bo widzę, że kemping niemal pusty i plaża też 8O Jak byłam tam w lipcu to był pełny no i ludzi na plaży full :? Ale i tak Divna zachwyca, kolor wody nieziemski :hearts:

Dlatego warto pojechać kawałek dalej na Dubę i już dzikich tłumów nie ma, a kolor wody równie zachwyca :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 335
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone