Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kilka zdjęć - mile widziane recenzje

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 18.06.2008 22:31

Zdjątka piękne, bo Chorwacja... cudna...ehhh,a i Ty masz ''dobre oko" :D :D.
I za rok zadanie. Koniecznie muszę zobaczyć Hvar! :) ....Niestety już jestem po udanych wczasach :( ....Zostają tylko wspomnienia i zdjęcia....
Gorąco pozdr!
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 19.06.2008 08:01

co mamy oceniac komentowac ???
90 % zdjec zle naswietlona ! prawie wszystkie krzywe, kadrowane koślawo.
100 % zdjec nie ostrych(nie wiem, czy to efekt pomniejszenia, czy po prostu brak dobrego AF ;), lub oczka ;) ).

Jeden jedyny plus to dobry pomysł na zdjecią, bo wykonanie to juz marne.


Do pracy kolego !
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 19.06.2008 08:42

Monte Christo napisał(a):co mamy oceniac komentowac ???
90 % zdjec zle naswietlona ! prawie wszystkie krzywe, kadrowane koślawo.
100 % zdjec nie ostrych(nie wiem, czy to efekt pomniejszenia, czy po prostu brak dobrego AF ;), lub oczka ;) ).

Jeden jedyny plus to dobry pomysł na zdjecią, bo wykonanie to juz marne.


Do pracy kolego !
oj nie przesadzaj kolego i weź pod uwagę, że nie jest to forum fotograficzne, a pomysły są fajne... czy jak ciocia ziuta po porwocie z urlopu pokaże ci swoje zdjęcia to też ją tak traktujesz...?? :cry:

Myslę, że teraz powinienes pokazać swoje dzieła...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.06.2008 08:57

Bodzioch Marek napisał(a):...
Myslę, że teraz powinienes pokazać swoje dzieła...

Myślę, że to nie tajemnica ;)
:arrow: Portfolio Monte Christo

Pozdrav :papa: ;)

P.S. Od dawna mam tę stronę w ulubionych i śledzę Twoje prace Monte ;)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 19.06.2008 09:32

jak krytykujesz innych tak ostro to powyrzucaj ze swojej galerii tego typu kwiatki: http://onephoto.net/info.php3?id=161507 a i do innych wielu mozna by się czepić, jak z reszta u wielu...
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.06.2008 09:43

Ano dokładnie Monte. Błażej zaprezentował 20 zdjęć, jak podejrzewam z 1 urlopu, Ty w swojej galerii masz dorobek całej pracy :?: bo jeśli tak, to ocena którą wystawiłeś powinna Ci się czkawką odbić :?
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 19.06.2008 10:54

heh...

to portfolio to stare dobre czasy, w gole nie aktualizuje tam zdjec.
Zadnego sie nie wstydze.

nie krytykuje po tylko aby krytykowac.
Jak cos pokazujesz to pokazuj to w miare przyzwoicie.

Poza tym, krytykuje zawsze konkretnie, po to zeby wyciagnał ktoś wnioski i pisze zawsze co jest nie tak.


Kolego Bodzioch Marek :) mowie jej wtedy, ze krzywe :)) i ze po co ta lampe włacza w sloneczny dzień :D, nie patrzac dalej na szczegoly oddaje album w nastepne rece, wieszosc moich ciotek juz sie nauczylo, przez to ze pokazuja dobre zdjecia znajomym, a nie nieostre jakies gowno, ktore opisuja ze tu jest piekan cykada, ale ni piernika nie widac tam nic innego jak jedna wielka plame !
Tak czy siak, czkawki dawno nie mialem, choc nie powiem ze nie miewam:) Krytyka jest jak najbardziej potrzebna, bo wtedy wiesz co masz poprawiac do czego dazyc, poza tym jak ktos nie potrafi zmierzyc sie z krytyką to niech nie pokazuje swoich zdjec, bo od razu sie zalamie ze to robi nie tak ze tamto.
Leszek S. jest tu bardzo dobrym przykladem, zaczynal jak kazdy pstrykasz, a teraz ??? no chlop sie wyrobil jak potrzeba, a tez pisalem mu pod zdjeciami rozne nieprzyjemne pewnie dla niego rzeczy, bo kto lubi sluchac slow krytyki. Ale widze, i mam nadzieje, ze wyciagnal wnioski i teraz widac efekty.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 19.06.2008 11:18

wszystkie uwagi mozna w odpowiedni sposób przekazać, a nie: "co tu oceniac komentowac..." zwłaszcza jesli się samemu gnioty popełnia."90 % zdjec zle naswietlona ! prawie wszystkie krzywe, kadrowane koślawo" a u ciebie tak nie ma...?? mam ci powytykać w poszczególnych zdjęciach...??

"100 % zdjec nie ostrych(nie wiem, czy to efekt pomniejszenia, czy po prostu brak dobrego AF icon_wink.gif, lub oczka icon_wink.gif )." jasne lepiej przeostrzyc jak u ciebie, a i kwiatki widze że mydełko dopadły...:D

aa i widzę problemy z uzyciem szarej połówki...:(

a co do pomysłów: to porównujac, troche ci Panie Monte... troche brakuje :oops:

A tak poważnie, to po tego typu uwagach "ahtystów"w stylu Monte... niektórym moze sie odechciec fotografowania. Wszystko mozna wyszczególnic w łagodnej formie.. tyle na temat- zmykam
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.06.2008 11:22

Dokładnie Marku doookładnie, a to, że moje zdjęcia kiedyś były komentowane w ten sposób przez Monte.... to nijak się ma do tego co robię teraz poprostu stwierdziłem jak kiedyś W. Młynarski w jednej z piosenek: "Róbmy swoje..."

A opiniami Monte'go radzę sie nie przejmować bo... jak tu już kiedyś pisaliśmy raczej konstruktywne nie są ;)

Pozdrav :papa:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 20.06.2008 08:07

Bodzioch - prosze bardzo :) komentuj do woli.
znajdz mnie na plfoto jako jednen z pseudonimow MonteChristo ;)

Bodzioch - a przechodzą mnie dreszcze :DD

Ja bede trzymal sie swojego ! Jak cos pokazujesz to pokazuj to esteczynie !
Ostatnio edytowano 20.06.2008 10:23 przez Monte Christo, łącznie edytowano 1 raz
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 20.06.2008 08:47

Jak tak sobie czytam, tak apropos mało inteligentne, "komentarze" Monte, to zaczynam rozumieć dlaczego w naszym kraju jest takie syfiarstwo! Niestety Monte nie jest osamotniony, bo na wielu forach spotyka się sporo podobnych bufonów.
Monte - artysta?!.. nie żartujcie! Może i coś tam udało mu się pstryknąć kilka razy, ale niestety większość z tych "artystycznych" prac, to zwykłe fotki (żeby nie powiedzieć gnioty).
A zdjęcia Błażeja, mi osobiście się podobają, są fajne i klimaciarskie, choć być może niektóre są i krzywe, i zbyt jasne, i zbyt ciemne, i mało ostre i... co by tam jeszcze nasz domorosły krytyk nie wymyślił... he he he..
Monte, chłopie, więcej życzliwości, to i szczęśliwszy będziesz...
pzdrav
:P
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 20.06.2008 08:55

Panie Bodzioch, Panie... nie wiem czy wiesz ale z deka się ośmieszasz, ale w sumie fakt, że krytyk filmowy nie musi wcale umieć robić nawet przeciętnych filmów a co dopiero taki anonimowy "ahtysta" z łanfotowego TWA... :D

Kicha chłopie kicha, nudy, foty wyglądają jak zrzut z karty, są albo przeostrzone albo nieostre gnioty jakich miliony, przepały albo niepasujące winiety żeby ukryć przepalone niebo,że o paskudnych ciężkich ramkach nie wspomnę. Ogólnie zdjęcia takiego artysty, który po chamsku komentuje innych maja być inne, porywające i przedstawiać cos wiecej niż tylko gołe nudne pole i chmurkę i jak już tak komentujesz to przedstaw się z imienia i nazwiska..

PS. na moim awatarze przynajmniej coś widać a nie tylko znów obleśną psową winietę
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 20.06.2008 08:58

marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 20.06.2008 09:06

http://plfoto.com/1426987/zdjecie.html - nie wiem czy tego nie zwędziłeś mojej teściowej bo identyczne rok temu komórką zrobiła tylko jakoś równiej jej wyszło :D :D

http://plfoto.com/1450664/zdjecie.html - o rany... :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2008 09:22

No toście Panowie po "artyście" pojechali ;-) :-) ;-)
Tyle, że tym razem...............słusznie ;-)
A tych fot się nie czepiajcie - bardzo często "szkło" w telefonie lubi się wybrudzić w spodniach :-)
Z artystycznym pozdrowieniem ;-)

Edit:
janniko napisał(a):....Monte, chłopie, więcej życzliwości, to i szczęśliwszy będziesz...

100 % racji ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Kilka zdjęć - mile widziane recenzje - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone