Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 04.08.2010 12:12

archi_medes napisał(a):Andrzeju S mam prośbę o informację czy ten camp Karaba ma "swoją" plażę czy trzeba korzystać z tej miejskiej wzdłuż bulwaru . Ze zdjęć Filipa vel Darka wydaje mi się że ma camp ma swobodny dostęp do plaży znajomi mają dziecko na wózku więc długi odcinek po wybojach przy spaserówce się może nie sprawdzić Moze masz jakieś fotki z tego campu wyjeżdżam za tydzień rozważałem Kozarice ale widzę że ceny są znacznie nizsze w Karabie a róznicę mozna wydać na dodatkowe atrakcje


Będąc na Karabie masz niejako swoja plaze , te właśnie idealna dla dzieci z piaskiem i piaszczystym dnem przez kilkadziesiąt metrów. Dojście od campingu w przeciwnym kierunku jak do miasteczka , droga asfaltowa ok 800m :wink:
archi_medes
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 05.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) archi_medes » 04.08.2010 12:27

dziękuję Filipie / Darku to bardzo dobra informacja
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.08.2010 12:37

archi_medes napisał(a):Andrzeju S mam prośbę o informację czy ten camp Karaba ma "swoją" plażę czy trzeba korzystać z tej miejskiej wzdłuż bulwaru . Ze zdjęć Filipa vel Darka wydaje mi się że ma camp ma swobodny dostęp do plaży znajomi mają dziecko na wózku więc długi odcinek po wybojach przy spaserówce się może nie sprawdzić Moze masz jakieś fotki z tego campu wyjeżdżam za tydzień rozważałem Kozarice ale widzę że ceny są znacznie nizsze w Karabie a róznicę mozna wydać na dodatkowe atrakcje


Jako swojej to nie ma ale tak jak pisze Filip.... ok. 800 m drogą asfaltową w przeciwnym kierunku do miasta i masz super plażę dla dziec dno piaszczyste i płytko.
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.08.2010 12:46

filip122 vel Darek napisał(a):
Andrzej S napisał(a):Właśnie wróciłem z Pakostane z Kampingu Karaba. Kamping super i niedrogi za dwie dorosłe osoby i córkę 5 lat 116 kun. Miejscowość Pakostane też bardzo fajna. O kampingu dowiedziałem się właśnie z tego tematu od kolegi Filipa122 .... wszystko co pisał to prawda. Pozdrawiam


Właśnie miałem się pytać czy na Karabie nie zdrożało? . 116 płaciłaś po rabacie i czy z samochodem i z prądem .

My mieliśmy w ubieglym roku za 2+2 samochód prąd . 150 kun,
po negocjacji 130 kun .

:wink: :wink:


Oczywiście, że z samochodem i prądem bo jak inaczej. Za dziecko nam nie policzyli. Ciekawy jestem tego kampingu co byliście w tym roku jakie ceny i jakieś fotki byś wrzucił i czy sama miejscowość fajna.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 04.08.2010 13:55

Andrzej S napisał(a):
Oczywiście, że z samochodem i prądem bo jak inaczej. Za dziecko nam nie policzyli. Ciekawy jestem tego kempingu co byliście w tym roku jakie ceny i jakieś fotki byś wrzucił i czy sama miejscowość fajna.


Jest początek relacji

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=579496#579496

.... cdn nastąpi , niebawem jak dojdę do siebie po powrocie :lol: :lol: :lol:
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.08.2010 14:26

ok już patrzę
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.08.2010 15:30

fasi napisał(a):Camping Tourist Grabovac ** - niedaleko Jeziora Plitwickie
Grabovac 102, 47245 Rakovica
... prysznice bardzo czyste i w niezłym standardzie...


I moim zdaniem bardzo malo, zdecydowanie za malo. Bylismy tam 2 nocki i zwykle z 20-30minut czekalismy w kolejce na wolny prysznic. Standard raczej sredni ...

Tak czy inaczej camp godny polecenia. Spokojny, zalesiony, miejsca grillowe, dobry dojazd.
ulami
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulami » 04.08.2010 20:15

anitom napisał(a):Witam wszystkich serdecznie,
od kilku dni studiuję dość dokładnie to forum, ale od natłoku informacji już zgłupiałam :oops: Wybieramy się do Chorwacji po raz pierwszy z dzieckiem 3-letnim. Szukam przede wszystkim taniego kempingu w okolicy Novigradu lub okolice Rijeki (nie mamy odwagi wypuszczać się dalej pierwszy raz). Bardzo liczę na Wasze cenne wskazówki i informacje.

Nie polecam okolic ani Rijeki ani Novigradu. Zdecydowanie radzę pojechać niżej. Najpiękniejsza Chorwacja to Dalmacja, czyli od Zadaru w dół. :)
terenowiec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) terenowiec » 16.08.2010 18:31

A jakie mogą być ceny na kampie Karaba w Pakostane? Czy Ty Filip 122 pamiętasz je? Chodzi mi o samochód z przyczepą, 2 dorosłe osoby i dwa maluchy + prąd. Wyjazd koniec sierpnia i wrzesień. A tak przy okazji; czy na kempingach ceny za namioty sa inne niż za przyczepy czy takie same?
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 19.08.2010 17:49

Polecam camping Vala koło Orebica. Przyjazny cenowo ok. 23 euro 2+1 namiot, prąd, samochód. Zacieniony, ładna plaża, spokojny.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 19.08.2010 22:10

terenowiec napisał(a):A jakie mogą być ceny na kampie Karaba w Pakostane? Czy Ty Filip 122 pamiętasz je? Chodzi mi o samochód z przyczepą, 2 dorosłe osoby i dwa maluchy + prąd. Wyjazd koniec sierpnia i wrzesień. A tak przy okazji; czy na kempingach ceny za namioty sa inne niż za przyczepy czy takie same?


Sorki ale nie skupiałem sie na cenach przyczep, ale chyba są droższe od namiotów.

W lipcu ubiegłego roku płaciliśmy za 2+1, +1 gratis, sam ,namiot , prąd. 150 kun po negocjacji 130 kun . Pozdrowionka ... :lol: :lol: :lol:
Kuba Pigóra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba Pigóra » 20.08.2010 09:41

Za parę godzin jedziemy w ciemno i zastanawiam się nad Kampem, który poleca Filip. Jak nie będzie miejsc, to zgłoszę się o zwrot za paliwo ;)
Pozdrowienia i do zobaczenia.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 20.08.2010 09:50

Czy może ktoś się orientuje jak jest we wrześniu na Karabie , bo tam też się wybieram z polecenia Filipa? :wink:
Czy są tłumy ludzi , których nie cierpię?

Dla porównania , fakt że to już po sezonie prawie , ale...
W zeszłym roku po 12 września będąc na Valdaliso w Rovinj , lewa część campu była dosłownie pusta , byłem w szoku.
Camp na kilkaset parceli , a koło 19-20 września byliśmy dosłownie sami z namiotem na całym campie , nie licząc 4 hamerów z Niemcami. :lol:
Cisza i spokój.......
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2010 13:25

maniust napisał(a):Czy może ktoś się orientuje jak jest we wrześniu na Karabie , bo tam też się wybieram z polecenia Filipa? :wink:
Czy są tłumy ludzi , których nie cierpię?


Córka gospodyni u której wynajmowałem kwaterę w Pakoštane w sezonie zatrudnia się jako sprzątaczka na Kozaricy mówiła, że we wrześniu w tej miejscowości ruch turystyczny powoli zamiera.

Kemping Karaba to mały przydomowy kamp, i nawet jak jest pełny, to nie ma tam tłumów, takich jak na wielkich kempingach na Istrii.

http://www.chorvatsko-apartmany.cz/zaznam.php?z=499
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 20.08.2010 14:10

Dziękuję bardzo Panie Januszu za info.
Na temat campu Karaba przeczytałem już chyba wszystko co jest możliwe
i dostępne w sieci. :oczko_usmiech:
Mam nadzieję Januszu że twoja informacja się sprawdzi co do Pakostane , bo nie cierpię tłumów. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone