Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 16.05.2011 13:04

Rzeczywiście Vrila w Trpanj jest całkiem ok.. ale jak dla mnie jedynie ze względu na położenie - przy samej plaży, wodzie :P

Sam kemping jest dość duży, a najgorsze dla mnie było to, że aby pójść do toalety czy pod prysznic musiałam przejść całe pole :lol:
Sanitariaty też pozostawiają wiele do życzenia :roll:

Jak dla mnie na kilka dni - OK :P
dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 17.05.2011 13:48

Kuba Pigóra napisał(a):Ceny: 122kn za 2 osoby, namiot i auto+ 25 za prąd/doba.


jak dobrze licze to wychodz okolo 70 zł za osobe. To chyba duzo,prawda ?
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 17.05.2011 20:23

dzkzsl napisał(a):
Kuba Pigóra napisał(a):Ceny: 122kn za 2 osoby, namiot i auto+ 25 za prąd/doba.


jak dobrze licze to wychodz okolo 70 zł za osobe. To chyba duzo,prawda ?


147 kn to jest około 85 zł za DWIE osoby czyli raczej normalnie.
marchos87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marchos87 » 21.05.2011 20:09

W którym miejscu leży dokładnie ten Camp BOBAN bo szukam i nie mogę znaleźć :)

A ma ktoś godny polecenia camp w okolicah Tribunj, Vodic ewentualnie coś w strone Splitu ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.05.2011 20:23

marchos87 napisał(a):W którym miejscu leży dokładnie ten Camp BOBAN bo szukam i nie mogę znaleźć :)


Dalmacja Południowa - Živogošce. klik
tommy199
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommy199 » 13.06.2011 14:59

zna ktos jakies campingi z najpiekniejszymi plazami i widokami? zapewne w rejonie riwiery makarskiej ?
Jacedere
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 03.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacedere » 14.06.2011 10:47

Dwa lata temu byłam niedaleko makarskiej - Basko polije / baska voda. Camping idealny, byliśmy tam 2 razy i było naprawdę uroczo. Autem 15/20 minut i juz byliśmy w Makarskiej.Aczkolwiek jezdzilismy tam tylko czasami- wieczorami bo cenimy sobie spokój i baska voda bardzo nam odpowiadała.
Jacedere
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 03.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacedere » 14.06.2011 10:53

Może ktoś polecić camping na wyspach południowych?
paweł_ko
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2011
Pytanie o Kemping w Starigradzie

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł_ko » 20.06.2011 13:51

Witam wszystkich na forum;
Proszę o info o kempingu w Starigradzie k. Paklenicy. Konkretnie kemp się nazywa Pinus, ale może ktoś podrzuci mi inny w tym regionie. Chciałbym się zatrzymać w rejonie PN Paklenica na parę dni i proszę o opinię gdzie najlepiej. Z góry dzięki!
Jacek0074
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2011
Karaba

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek0074 » 11.07.2011 10:00

Mam pytanie do bywalców na kempingach. Czy ktoś był już w tym roku na kempingu KARABA w Pakostane? Wybieramy się tam, ale nie możemy się skontaktować z właścicielem przez maila. Czy ktoś robił ewentualnie rezerwacje na tym kempingu czy można jechać w ciemno?
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: Karaba

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 11.07.2011 19:45

Jacek0074 napisał(a):Mam pytanie do bywalców na kempingach. Czy ktoś był już w tym roku na kempingu KARABA w Pakostane?


Przyjechaliśmy do Pakostane 23. czerwca z myślą o pozostaniu na tym campingu przez kilka dni. Na szczęście nie było miejsc. Ten camping to porażka. Zaniedbany i brudny, kilkaset metrów od morza. Pakostane to ładne miasteczko, ale na plaży tłumy (ciężko było znaleźć miejsce) i wszędzie zapach smażonych frytek. Nie polecam. Pojechaliśmy dalej na północ. Bardzo sympatyczne campingi były w miejscowości Sv. Filip i Jakov, dalej w Sv. Petarze też nic sensownego. W końcu zostaliśmy na fajnym campingu w Bibinje nad samym morzem.
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 11.07.2011 20:17

W Pakostane to tylko KOZARICA. Super kemping, nad samym morzem, super warunki, własna polaża, no i cenowo też polecam. Z kempingu wychodzisz bezpośrednio na deptak biegnący przy saamym morzu. Super widoki. Z kempingu widoczna jest jedna z licznych wysepek na które można bez problemu dopłynąć na materacu lub pontonem. Wysepki te roją się od jaszczurek. Na kemp KABARA też byłem zachęcony tymi wpisami niejakiego DARKA. Porażka, daleko do morza, nawet się nie umywa do KOZARICY. Omijaj go z daleka!
Jacek0074
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2011
Re: Karaba

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek0074 » 11.07.2011 20:57

A możesz podać nazwę tego kempingu w Bibinje, byłbym wdzięczny?
ngel
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ngel » 11.07.2011 23:44

witam CROmaniaków :-)
Szukam spokojnego, zacienionego kempingu na Istrii. Wiem, że Janusz wielokrotnie polecał Valkanela (jeśli nie przekręciłam nazwy) ale mam wrażenie, że ten kemping jest jednak dośc duży- choć niewątpliwie urokliwy. A może ma ktoś jeszcze jakieś sprawdzone? Wczoraj rzuciły mi się w oczy ze trzy ale dzisiaj już nie umiem ich odnaleźć w gąszczu postów. Pamiętam też, że ktoś polecał kemping w Medulin- ale który konkretnie bo tam jest chyba kilka? Fajnie by było gdyby było w miarę łagodne zejście do morza bo jedzie z nami 3 latek ale jak będzie musiał to sobie poradzi ;-) W Rogoźnicy jako roczniak jakoś sobie radził ;-) Zdaje mi się że ktoś pisał też o kempingu Lanterna....
Nawiasem mówiąc w Cro byłam 8 razy- pierwszy raz jeszcze podczas wojny w 1995 (wtedy na Polari i na Puntiżeli) ale potem przez wiele lat nie jeździłam pod namiot i nie jestem na bieżąco. Czy Szanowni Forumowicze pomogą?

Ja ze swojej strony polecę Kemping "Suńce" w Żuljanie na Peljesacu- ja byłam tam ładnych parę lat temu ale znajomi jeżdzą jeszcze chyba do teraz- mały, zacieniony z boską plażą :-)
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: Karaba

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 12.07.2011 20:00

Jacek0074 napisał(a):A możesz podać nazwę tego kempingu w Bibinje, byłbym wdzięczny?


"Matea" - ale w sezonie może być problem z miejscami
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone