Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 20.08.2010 16:42

Bazylka5 napisał(a):Polecam camping Vala koło Orebica.

Ja nie wiem, czy polecać, bo w zeszłym roku polecałem Jasenovo i w tym już miejsc nie było :? Nie chcę żeby tak samo było z Valą :wink:
Myślałem, że największą zaletą campingów jest to, że można jechać w ciemno. Niestety, w tym roku okazało się że bez rezerwacji może być kiepsko. Na szczęście na Vali miejsce się znalazło :D
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 29.08.2010 22:36

Goraco polecam kemping Zaton blisko Zadaru! Mnostwo zajec ruchowych, animacje dla dzieci. Mnie najbardziej podoba sie aerobik w morzu :) Plaza piaszczysta, chyba z pol kilometra plycizny. Baseny. Zaplecze sanitarne na piatke. Rodakow mniej niz na innych kempigach. Mozna sobie za to podszlifowac niemiecki, jak ktos lubi ;)

Pozdrawiam z holiday village w Zatonie :)
madzia2000
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.08.2010
camping solaris

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia2000 » 31.08.2010 23:53

Jedna dobra rada na campingu : blisko morza (chociaż najdroższe) szukamy zawsze miejsca w cieniu i znaleźlismy ostatnio super w zonie A przy morzu ale niestety blisko hotelu z którego hałas wiatraków dal nam sie we znaki i zapach szamba ale opuscili 10% poza tym korzystanie z basenów hotelowych obok gratis jakieś zjeżdzalnie i place zabaw dla dzieci. Ogolnie fajnie. Wypożyczalnie skuterów i łodek tuż tuż. 66 euro za osobe z dwoma namiotami i 7 osób na parceli A oraz 2 samochody (- 10% o których wspomnialam) Jak cos o chorwacji to pytania prosze czesto bywamy
jacek4
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.09.2010
Camping Vira - Wyspa Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek4 » 06.09.2010 15:48

Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi. Właśnie wróciliśmy z niego. Piękne miejsce, piękna wyspa(należy do 10 najpiękniejszych wysp świata- zajmuje 3 miejsce na świecie). Camp nie należy do najtańszych, ale warto. Mielismy miejsce ok 60m do plaży. Plaża łagodna z małych okrągłych kamyków.
Namiar gdzie są i zdjęcia i ceny:
http://www.campingvira.com/en/index.html
gregoma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 03.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregoma » 10.09.2010 11:06

No, na Peljescu zdecydowanie polecam Dubę Peljeską - kamping baaardzo kameralny, sama wioska - parę domów, sklep dojeżdża co rano :)
Plaże trzy, dwie zupełnie puste, jedna, "centralna", z małą knajpką, też bardzo luźna. Kamp dobrze utrzymany, toalety bez zarzutu, do plaży 200 m spacerkiem przez zagajnik oliwny. A te krajobrazy!... Po prostu bajka. O Dubie jest na innych miejscach forum, wpisz w wyszukiwarkę, to znajdziesz.

Aha, nie bez znaczenia jest cena: w ubiegłym roku płaciliśmy za 2 dorosłych, 2 dzieci, duży namiot, dostęp do lodówki i prąd 20 eurasów za dobę (pobyt dłuższy, więc Ivo nam trochę spuścił z cennika)

Ja się też tam w tym roku wybieram, i może jeszcze gdzieś na Hvar...[/quote]


Witaj,chciałem na jednen fakt zwrócić uwage a który podkreślasz w swoim mailu.Kameralność kempingu jest jednocześnie jego słabą stroną.W tym roku po przeczytaniu wszystkich wiadomości zapragnąłem spędzić tam dwa dni w drodze do Czarnogóry,po dojechaniu na miejsce a mało sie temu poświęca uwadze na tym forum, okazało się że kemping jest zapakowany cały.Nie muszę opisywać miny mojej małżonki ,która była bardzo zawiedzina .Po drodze mijaliśmy jeszcze jeden kemping też upakowany do granic mozliwości oraz dużą ilośc samochodów na poboczu drogi.Ostatecznie też wylądowaliśmy na półwyspie tylko ,że w Stonie .było nieco drożej ale chyba bardziej komfortowo.Ale zależy co kto lubi.Wydaje mi się ,że rozwiążaniem jest wczesniejsze dokonywanie rezerwacji ,ale ja chciałem tylko na dwie noce.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 10.09.2010 11:20

Potwierdzam.
Byłem pod bramą campu Luka w sobotę 14 sierpnia, tego roku.
Wszystko zapchane do ostatniego miejsca.
Na 10 namiotów połowa z Polski. Widać, że camp popularny.
Ten mijany przez Ciebie / gregoma /, to camp Divna , większy ale też zapchany. Cóóóóóż, piękna, dziewicza okolica.
Kuba Pigóra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba Pigóra » 10.09.2010 13:19

No i wróciliśmy.
Zaliczyliśmy 2 Campy. Pierwszy to
Camp Kero w Bibinje pod Zadarem
Obrazek

Cena: 10 euro za osobę. W cenie prąd i parking.
Camp z tych mniejszych, raczej na uboczu, ale z dobrym dojściem do knajp i sklepów i dojazdem (jakieś 4 km do Zadaru).
Sanitariaty: raczej kiszka, bo na zewnątrz. Mi nie przeszkadzały, ale mojej połówce było za mało dyskretnie.
Rozbiliśmy się na brzegu, przy murku z widokiem na morze, więc było przyjemnie. Na campingu minibar (do 22.00, potem ciszaaaa nocna).

Drugi, to polecany wcześniej
Camping BOBAN- absolutnie rewelacja.
Nie chciałbym tam w przyłym roku zostać odesłany z kwitkiem, więc nie jedźcie tam ;) ale naprawdę super. Ciche miejsce (gdyby nie droga nad głową), super widoki, cień, sanitariaty czyste, bar na plaży, do dużych miast daleko, góry za pecami. Bajka.
Ceny: 122kn za 2 osoby, namiot i auto+ 25 za prąd/doba.
Jak wspomniałem, duuużo cienia (iglaste dorosłe drzewa), dużo zatoczek w okolicy, spokój.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak wygląda zatoczka, wzdłuż której ciągnie się Camp BOBAN:
Obrazek
W razie pytań, piszcie.
Aha, w drodze z pierwszego na drugi, polecam most pod Szybenikiem;)
Obrazek
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 16.11.2010 18:33

Polecam camp w Okrug Gornji :-)
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 16.11.2010 19:57

czy ktoś był na camp Prapratno na Peljesacu niedaleko Stonu(chyba dobrze napisałem bo z pamięci)?
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 17.11.2010 10:58

Byłem na tym campingu 2 lata temu nie mieszkalem na nim ,odwiedzilismy tam znajomych . Ogolne wrazenie jak dla mnie srednie, zalezy co kto lubi. Bylo tam luzno miejsca w cieniu mozna bylo znalezc. Plaza jest piaszczysta ale zeby wejsc na nia wychodzi sie z terenu campu, jest od odgrodzony od plazy. Jak ktos chce dalej plazowac w ciszy to juz tylko na skalkach. Na miejscu jeden maly barek z piwem , hamburgery, frytki itp. Zadnej knajpki na terenie nie ma. Sanitariaty byly czyste i zadbane. Znajomi narzekali na sile wiatry, spowodowane jest to polozeniem campu w takim wąwozie gdzie dostep jest tylko od morza, polamalo im i kilku innym osobom namioty ogrodowe. Mniej wieje w glebi campu dalej od morza. Minusem jak dla mnie byla cena, byla porownywalna z Solarisem.
Nina91
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nina91 » 19.03.2011 19:12

Mógłby ktoś polecic wmiare przystepny camping w Orebiczu?? ;)
Może ktoś tam juz był??
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.03.2011 09:31

Nina91 napisał(a):Mógłby ktoś polecic wmiare przystepny camping w Orebiczu?? ;)
Może ktoś tam juz był??


Cześć.

Klik
Klik

Pzdr
dzkzsl
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 08.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzkzsl » 14.05.2011 17:22

Moj wyjazd do chorwacji zbliza sie wielkimi krokami a jedyne co wiem to to,ze chce zobaczyc jak schodza gory do morza :) takze Rowiera Makarska. Bardzo napalony jestem na ten KAMP BOBAN

w kazdym razie kamp musi byc

zacieniony
cichy
bliski morza
spokojny
i nie za duzy

prosze o pomoc
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 15.05.2011 19:21

dzkzsl napisał(a):Moj wyjazd do chorwacji zbliza sie wielkimi krokami a jedyne co wiem to to,ze chce zobaczyc jak schodza gory do morza :) takze Rowiera Makarska. Bardzo napalony jestem na ten KAMP BOBAN

w kazdym razie kamp musi byc

zacieniony
cichy
bliski morza
spokojny
i nie za duzy

prosze o pomoc


Wszystkie te kryteria które wymieniłeś znajdziesz na kemp. Boban. Polecam, byliśmy w zeszłym roku we wrzesniu, tłoku nie było, toalety bardzo często sprzątane.Obok jest kemp.Dole-moloch, droższy ale tam chodziliśmy po pieczywo,owoce, warzywa.
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 16.05.2011 10:36

Hejka.

Przeglądam ten temat i jakoś nie widzę żeby ktoś wspomniał o campie Lili na Hvarze lub campie Vrila w Trpanji a przecież naprawdę warto. :D
Oba nadają się na wyjazd z dzieciakami i mają naprawdę niepowtarzalny klimat.
Co do campu Karaba w Pacostane to w zeszłym roku byliśmy chyba ze dwa albo trzy dni i niestety jak dla nas żadna rewelacja ale wiadomo są gusta i guściki :D.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone