Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 13.07.2016 15:49

Witam,

Raczkuje w temacie, miałem kilka pomysłów na wakacje i padło na Chorwację, ale z dziećmi 2 i 3 lata chyba najlepsza opcja to Kemping. Nie chciałbym namiotu, tylko domek. Możecie kilka słów, widzę że ceny znacznie niższe z początkiem września. Doradzicie czy warto brać domek, ogólnie nie byliśmy z dziećmi pod namiotem i wolałbym większą wygodę :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.07.2016 19:15

natash napisał(a):Witam,

Raczkuje w temacie, miałem kilka pomysłów na wakacje i padło na Chorwację, ale z dziećmi 2 i 3 lata chyba najlepsza opcja to Kemping. Nie chciałbym namiotu, tylko domek. Możecie kilka słów, widzę że ceny znacznie niższe z początkiem września. Doradzicie czy warto brać domek, ogólnie nie byliśmy z dziećmi pod namiotem i wolałbym większą wygodę :)


Witaj.

Myślę sobie, że odpowiedź już znasz.

Pzdr
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 13.07.2016 20:00

Mam jeszcze pytanie o promocje, bo z tego co widzę to na EuroCamps są tylko 3 kampingii w Chorwacji, interesują mnie tylko takie z domkami albo jak w EuroCamps namioty typu Safarii. W związku z tym że mamy ograniczą gamę produktów do jedzenia rodzinnie jak wygląda sprawa dostępności, owoców morza, mięsa, warzyw i owoców? Nie musi być Chorwacja, mogą być Włochy od strony Wenecji lub trochę dalej.
naploch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 01.06.2016
Re: Auto-Camp Borje (okolica Plitvic)

Nieprzeczytany postnapisał(a) naploch » 13.07.2016 22:43

Witam !

Czy ktoś się orientuje czy na kempingu Borije nadal codziennie są darmowe autobusy pod same jeziora?



arkadzki napisał(a):Camping zdecydowanie wart polecenia. Duży, ładny, czysty. Świetna infrastruktura.

Z campingu widok na góry, codzienne darmowe autobusy pod same jeziora.

Arkadzki
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 13.07.2016 23:29

natash napisał(a):Mam jeszcze pytanie o promocje, bo z tego co widzę to na EuroCamps są tylko 3 kampingii w Chorwacji, interesują mnie tylko takie z domkami albo jak w EuroCamps namioty typu Safarii. W związku z tym że mamy ograniczą gamę produktów do jedzenia rodzinnie jak wygląda sprawa dostępności, owoców morza, mięsa, warzyw i owoców? Nie musi być Chorwacja, mogą być Włochy od strony Wenecji lub trochę dalej.

Ale w jakim sensie dostępności? Bo nie bardzo rozumiem pytania, idziesz do sklepu i kupujesz co chcesz i na co masz ochotę, są sklepy na kempingach od małych po praktycznie "supersamy" zależy jaki kemping albo szukasz w okolicy jakiegoś tańszego Konzuma (Chorwacja) albo (Lidla) Włochy i tyle.
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 14.07.2016 10:11

W sensie mięso, owoce morza, ryby, warzywa, to mnie najbardziej interesuje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2016 10:26

natash napisał(a):Mam jeszcze pytanie o promocje, bo z tego co widzę to na EuroCamps są tylko 3 kampingii w Chorwacji, interesują mnie tylko takie z domkami albo jak w EuroCamps namioty typu Safarii.

Kempingi w Chorwacji z domkami i namiotami do wynajęcia
http://www.avtokampi.si/mobilne-hisice. ... =17&vrsta=
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.07.2016 10:27

W Konzumie czy też w Lidlu dostaniesz wszytko od warzyw po owoce tak jak u nas, ceny to już inna sprawa, ale ogólnie owoce tanie, mięso-wędliny-sery, chleb drożej niż u nas.
Jarek_Lodz
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 23.07.2013
Kemping, 2+1, namiot.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek_Lodz » 14.07.2016 12:47

Cześć,

miałem w tym roku szczytny plan pozostania w kraju, ale jak patrzę na pogodę to ....... czuje że skończy się to Chorwacją :)

Jaki kemping polecili bycie dla dwóch dorosłych osób + 6 latek (chłopiec) ? Preferował bym w okolicach Makarskiej lub niże (nawet dużo niżej), ale jak polecicie coś wyżej (środkowa Chorwacja) to też chętnie pomyślę na ten temat ;)

Kemping :
- nie mały (nie przydomowy w ogródku tylko jakiś nieco większy), namiot który posiadamy to typ duży
- Tak żeby było blisko na plażę
- nie na półwyspie (żeby się ruszyć to się dobija duże ilości km. i do tego jeszcze prom)
- plaża przy jakiejś zatoczce/zatoce z ciepłą wodą (np. tak jak Denka/Loviste)
- dobrze by było, żeby były w sprzedaży w okolicy świeże owoce morza (w Kuciste/Orebić jeździł gość samochodem i sprzedawał z niego ryby,ośmiornice i inne takie)

Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.
Jarek.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.07.2016 14:32

Nie wiem jak teraz to wygląda ale z większych i przystępnych cenowo najniżej jaki znam to Solaris, Zawsze wychodziło mi tak że im wyżej (Istra) tym większe lepsze i fajniejsze kempingi, im niżej w dół Chorwacji tym ich mniej i coraz mniejsze. Ale może ktoś coś ci doradzi ja niżej byłe raz więc to tak tylko z mojego doświadczenia.
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 14.07.2016 14:35

Mam to samo pytanie o świeże owoce morza, przy którym kampingu można się tego spodziewać? Włocyh/Chorwacja, preferowane Włochy.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.07.2016 14:40

natash napisał(a):Mam to samo pytanie o świeże owoce morza, przy którym kampingu można się tego spodziewać? Włocyh/Chorwacja, preferowane Włochy.

A możesz rozwinąć to pytanie bo znowu nie bardzo wiem o co ci chodzi? Może po prostu lepiej będzie pójść do restauracji na jakieś owoce morza?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2016 14:41

natash napisał(a):Mam to samo pytanie o świeże owoce morza, przy którym kampingu można się tego spodziewać? Włocyh/Chorwacja, preferowane Włochy.

Przypominam, że to jest temat o polecanych kempingach w Chorwacji
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.07.2016 14:46

natash napisał(a):Mam to samo pytanie o świeże owoce morza, przy którym kampingu można się tego spodziewać? Włocyh/Chorwacja, preferowane Włochy.

wlochy-z-dziecmi-t50284.html
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 16.07.2016 11:08

[Pierwszy raz] Szukam kempingu od 13.08 - 15.08 na 10 dni, namiot na 6 osób. Chorwacja, co polecicie, jadę z dziećmi 2 i 3 lata, także nie musi być dużo zjeżdżalni, ważne żeby był brodzik, plac zabaw, może jakieś animacje, w między czasie chciałbym zrobić 2 - 3 wypady w okolice coś zobaczyć, polecicie jakieś fajne miejsce? Najbardziej mnie interesuje, żeby w okolicy campingu można kupić świeże owoce morza, owoce, warzywa. Co zabrać warto z jedzenia o ile warto, żeby zaoszczędzić? Każda rada mile widziana, również rekomendacja jakiś konkretnych kempingów.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone