Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5199
Dołączył(a): 17.06.2004

Postnapisał(a) piotrulex » 15.01.2016 14:18

edajta napisał(a):Poszukuję kempingu z atrakcjami dla dzieci. Muszą być animacje dla dzieci ( mini disco :) ), plac zabaw, fajnie jak byłby basen . I jeszcze plaża, najlepiej z drobnymi kamieniami ( dzieci wolą piach ale wiem że takich plaż mało )Ja ze zwojej strony szukam czegoś zacienionego, a jak patrze na cempingi na Istrii to wydaje mi sie że one wzystkie prawie bez cienia.Myślimy nad Istrią ale niekoniecznie. Byliśmy w Zatonie i na campingu Straśko. Oba świetne, godne polecenia dla rodzin z małymi dziećmi więc szukam czegoś w tym stylu.


http://lagunaporec.com/naturist-camping-ulika-porec

Dla nas super camp spełniający Twoje wymagania no i my zawsze w cieniu ogromnych dębów

Można tam się również opalić po całości gdyż to camping beztekstylny
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Postnapisał(a) SingSing74 » 15.01.2016 15:30

Ostatnio znalazłem w sieci fajny film, na którym widać położenie, układ czy zacienienie kilku kempingów w Chorwacji i Słowenii.

DomSWIAT
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.02.2016

Postnapisał(a) DomSWIAT » 05.02.2016 16:19

Wrzuć fotki :)
mp_dux
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.06.2006

Postnapisał(a) mp_dux » 09.02.2016 18:33

Trochę przeglądałem forum i szukałem informacji na temat Campingu miedzy Makarska i Baska Voda,Auto camp Crvavica.Byłem tam bardzo dawno temu.Czy ktoś kto był w tamtym roku mógłby paroma słowami go opisać.Chyba że nic się nie zmieniło o 7 lat.



http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Postnapisał(a) Gajus.ems » 10.02.2016 16:58

Hej !
Kilka dni temu pisalem na ten temat lelkam-tu-kemping-basko-polje-2015-t49505.html.
Jeśli masz konkretne pytania to postaram się udzielić odpowiedzi.
Gajus
mp_dux
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 07.06.2006

Postnapisał(a) mp_dux » 13.02.2016 12:13

Trochę pooglądałem zdjęć i jestem pełen podziwu dla osób chodzących i robiących zdjęcia dziurką w szybie.

Natomiast przeczytałem twój opis(widziałem też filmik) i i ma podobne odczucia co do tego miejsca.Byłem tam 3 razy ale dawno temu.Wychodzi że sie nic nie zmieniło.Natomiast kampingi nie są po to by były na nich luksusy.
Pamiętam jak pierwszy raz zjeżdżaliśmy z samej góry na ten camp .Widok byl wspaniały.Syn się spytał ,,Tato czy jesteśmy w raju?"
Mam jeszcze kilka pytań ale to w innym dziale

http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/
monkahead
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2012

Postnapisał(a) monkahead » 13.02.2016 20:41

Proszę o pomoc w znalezieniu kempingu na Istrii na wakacje z dwójką dzieci: 7 & 11 lat. Wyjazd na 2 tygodnie na przełomie lipca i sierpnia. Będziemy spać w namiocie. Interesuje mnie spokojne miejsce, z czystymi sanitariatami, z dostępem do morza, najlepiej z atrakcjami dla "aktywnych" chłopaków: sporty wodne, rowery, plażowe gry zespołowe, etc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107739
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2016 20:53

Masz odpowiedzi w innym wątku :idea:
peet_peet
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2016
Pole namiotowe/camping na jedną noc

Postnapisał(a) peet_peet » 24.02.2016 15:47

Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum.
Wybieramy się w tym roku po raz kolejny do Czarnogóry. Nauczeni jednak doświadczeniem z lat poprzednich nie chcemy robić całej trasy na jeden raz. Wymyśliliśmy sobie nocleg w okolicach Splitu.
Czy możecie polecić jakiś fajny kemping w którym nie będzie problemu zatrzymać się na jedną noc ?
Pytałem na Camping Stobreč Split ale w okresie letnim nie rezerwują miejsc na mniej niż 7 dni a na wieczór nie gwarantują żadnego wolnego miejsca.
Nie uśmiecha mi się po przejechaniu ponad 1000 km błąkanie się po okolicy i szukanie miejsca na nocleg, dlatego chciałem zapytać stałych bywalców tamtych okolic :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Pole namiotowe/camping na jedną noc

Postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2016 15:59

Witaj.

Możesz mieć problem z noclegiem na 1 noc.
Musi być Split?
Może Galeb w Omis?
Szukałbym jakiegoś dużego campu bo na tych mniejszych wszystko "od płota do płota" zajęte.

A może lepiej znaleźć kwaterę z dala od dużego miasta?

Pzdr

PS. Tak się zastanawiam co się pod tym kryje:

peet_peet napisał(a): w okresie letnim


bo może jedziecie w czerwcu (poza sezonem) i znalezienie noclegu będzie łatwiejsze. :papa:
Ostatnio edytowano 26.02.2016 10:24 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107739
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pole namiotowe/camping na jedną noc

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2016 16:00

czyzo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.07.2015

Postnapisał(a) czyzo » 25.02.2016 12:59

mp_dux napisał(a):Trochę przeglądałem forum i szukałem informacji na temat Campingu miedzy Makarska i Baska Voda,Auto camp Crvavica.Byłem tam bardzo dawno temu.Czy ktoś kto był w tamtym roku mógłby paroma słowami go opisać.Chyba że nic się nie zmieniło o 7 lat.



http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/



Byłem w tamtym roku na Basko Polije, wątek powoli opisuję w temacie:

basko-polije-voda-o-tym-jak-wyladowalismy-w-namiocie-t49809.html
peet_peet
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2016
Re: Pole namiotowe/camping na jedną noc

Postnapisał(a) peet_peet » 29.03.2016 06:26

Vjetar napisał(a):Witaj.

Możesz mieć problem z noclegiem na 1 noc.
Musi być Split?
Może Galeb w Omis?
Szukałbym jakiegoś dużego campu bo na tych mniejszych wszystko "od płota do płota" zajęte.

A może lepiej znaleźć kwaterę z dala od dużego miasta?

Pzdr

PS. Tak się zastanawiam co się pod tym kryje:

peet_peet napisał(a): w okresie letnim


bo może jedziecie w czerwcu (poza sezonem) i znalezienie noclegu będzie łatwiejsze. :papa:


Absolutnie nie musi być Split... chodziło o określenie mniej więcej punktu na mapie :) Generalnie chodzi o najwygodniejszy z punktu widzenia realizacji trasy autostradą dojazd do tego miejsca... np. żeby się nie wracać, nie błądzić, nie szukać.
Kwatery to by trzeba było szukać chyba w bardzo nieuczęszczanym miejscu. Bo jedziemy na przełomie lipca i sierpnia... to odpowiedź na kolejne pytanie :D
marchos87
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 19.05.2011

Postnapisał(a) marchos87 » 16.04.2016 19:20

Krvavica polecam w 100%!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone