Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Karta EURo26

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wroneczka
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 27.03.2003
Karta EURo26

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wroneczka » 05.06.2003 16:35

Co o niej myslicie, przydaje sie, warto ja mieć? Będziemy duzo zwiedziac, chcemy zjechac dosc duzy kawałek chorwacji wiec moze by sie przydała?
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 05.06.2003 21:34

Jakbym był w tych rocznikach to bym ją sobie kupił NATYCHMIAST!
A tak kupuję dziecku(tylko jednemu,bo drugie jeszcze za młode).
Rabaty będą lub nie zignoruj to, NIE MA KORZYSTNIEJSZEGO UBEZPIECZENIA KOSZTÓW LECZENIA!
I to jest najważniejsze.
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 15.06.2003 16:06

Jasne,że się przyda. Masz ubezpieczenie zdrowotne i legitymację studencką w jednym. Nawet jak nie ma naklejki,że są zniżki na tą kartę to ją pokazuj. Często dostawałem w takich sytuacjach zniżki. Napis STUDENT na karcie czyni cuda :)
bartekz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 08.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekz » 15.06.2003 22:13

W zeszlym roku w Plitvicach dostalismy chyba 40 jak nie cale 50%! Jeszcze jedno miejsce i ci sie inwestycja zwroci!
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003
karta euro 26 to jest to

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 16.06.2003 21:11

cześć!
Sądzę, że nie ma co sie zastanawiać (samo ubezpieczenie -jeżeli takowe wykupujesz - wychodzi drożej ) Ponadto karta daje nie tylko ubezpieczenie zagraniczne ale i krajowe(nie musisz wykupić ubezpieczenia w ciągu roku na uczelni ). Co do ulg to są one raczej symboliczne nie mniej jednak czasem jest miło zapłacić nawet odrobinę taniej :wink:
Pozdrawiam cześć
Masia
Napiszcie wszystko o karcie euro26.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masia » 19.06.2003 13:50

mam syna 16 lat- karta euro26 bardzo mnie interesuje, ale mało o niej wiem- proszę o wyczerpujące informacje. Dzięki
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 19.06.2003 15:01


Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone