Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.10.2016 20:49

Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a): Co robi Potter?


chyba próbuje rozerwać kolejną spódnicę 8) .

W każdym razie co by nie robiła - fajnie wygląda :oczko_usmiech:


Dobre :mrgreen:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 31.10.2016 20:52

Niech se jeszcze pozgadują 8) .O co chodziło napiszemy w stosownym momencie, tj. jak zejdziemy z góry ... :lol:

PS. Mysza sie boi, ze jak w trwającym akurat meczu Politechniki z Częstochową Warszawiacy umoczą, Czarni spadną blisko bardzo dna tabeli :twisted: ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 31.10.2016 21:01

Potter napisał(a):PS. Mysza sie boi, ze jak w trwającym akurat meczu Politechniki z Częstochową Warszawiacy umoczą, Czarni spadną blisko bardzo dna tabeli :twisted: ...

Trzeci set też przewaliłaś :roll: :evil: ... już jesteśmy na dnie ...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.10.2016 21:55

Potter napisał(a):Niech se jeszcze pozgadują 8) .O co chodziło napiszemy w stosownym momencie, tj. jak zejdziemy z góry ... :lol:

Bilecik za parking "wywiało" ....
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 31.10.2016 21:58

łańcuchy zakłada :mrgreen:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 01.11.2016 23:16

Ja myślę że Potter szuka żółwia :oczko_usmiech:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 02.11.2016 09:54

...

Wszystkie odpowiedzi były bardzo ciekawe :oczko_usmiech: i dlatego w nagrodę otrzymujecie kolejny odcinek ... :lool: :devil: :smo:

Kamienie w Antenie i Santorini na deser ... :oczko_usmiech:
ciąg dalszy :mrgreen:


Kolejnym punktem w naszym planie jest Pyrgos 8) - do XIX w. była to stolica wyspy.
Już z daleka widać, że będzie fajnie ... :mrgreen:
Ale okazało się suuuuper ... :oczko_usmiech:
Tylko okulary przeciwsłoneczne są NIEZBĘDNE :!:
Wszechobecna biel jest oślepiająca :!:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Potter wlazła na dach ... :roll:
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Uliczki doprowadzają nas do ruin weneckiej twierdzy ... widoki suuuper :D

Obrazek


Obrazek



Żeby zrobić sobie zdjęcie w tym miejscu trzeba było mieć anielską cierpliwość :evil: .
Przed nami doszła tam grupka "skośnookich" turystów ... może Potter opisze jakie oni robią zdjęcia ... normalnie to było ponad moje nerwy :roll:
Potter próbowała im dorównać ... ale musi jeszcze dużo poćwiczyć :roll: ... może na Mykonos :smo:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

...
Ostatnio edytowano 07.01.2019 13:47 przez mysza73, łącznie edytowano 1 raz
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 02.11.2016 09:54

...

Potter w swoim aparaciku powymieniała obiektyw i takie zbliżenia porobiła ... :oczko_usmiech:

OIA
Obrazek


FIRA-FIROSTEFANI-IMEROVIGLI
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Potter potrzebuje już chyba odpocząć ... 8O :lool:
Obrazek


Obrazek



Gdybym tylko miała trochę wolnego grosza ...
Obrazek


Obrazek


A teraz pora wyjaśnić CO ROBI POTTER :oczko_usmiech:
Obrazek


Otóż to bardzo proste ... zginęła nam wtyczka do nawi :roll: :roll: :roll:
Przeszukałyśmy cały samochód, nawet wycieraczki wyjmowałyśmy i nic ...
Kiedy już traciłyśmy nadzieję, że znajdziemy zgubę przyszło olśnienie, że może szukamy nie tam gdzie trzeba ... :roll:
I wtedy rozpoczęłyśmy poszukiwania wokół auta ... :roll: :roll: :roll:

Wtyczka odnalazła się pod prawym przednik kołem ... możemy jechać dalej :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:


:papa: :papa: :papa:
Ostatnio edytowano 07.01.2019 14:04 przez mysza73, łącznie edytowano 1 raz
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8665
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 02.11.2016 10:22

mysza73 napisał(a):...
Kolejnym punktem w naszym planie jest Pyrgos

Z przyjemnością łyknęłam odcinek 8) .
Tym większą, że na tej wyjątkowej urody wyspie przespacerowałam się tylko uliczkami Oia i Firy.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 02.11.2016 10:24

marze_na napisał(a):
mysza73 napisał(a):...
Kolejnym punktem w naszym planie jest Pyrgos

Z przyjemnością łyknęłam odcinek 8) .
Tym większą, że na tej wyjątkowej urody wyspie przespacerowałam się tylko uliczkami Oia i Firy.

Czyli Ty nie byłaś na Santorini :devil: ... no prawie :smo:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 02.11.2016 10:35

mysza73 napisał(a):Żeby zrobić sobie zdjęcie w tym miejscu trzeba było mieć anielską cierpliwość :evil: .
Przed nami doszła tam grupka "skośnookich" turystów ... może Potter opisze jakie oni robią zdjęcia ... normalnie to było ponad moje nerwy :roll:

Na Santorini "skośnookich" turystów zagęszczenie rzeczywiście było spore, na dodatek są hałaśliwi, piszczacy, zawłaszczający cała przestrzeń wokół siebie. Najprościej byłoby zmienić kierunek zwiedzania na przeciwny do ich kierunku. Co ciekawe dopiero na Santorini zwróciliśmy uwagę na ich paskudne zachowania. Ale i tak chętnie z Wami zwiedzam znajome miejsca i chętnie spędziłabym tam kolejny urlop (za kilka lat).
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 02.11.2016 10:43

Oj tak ... Pyrgos skradło nam serce :D ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A co do zdjęć jakie czynią sobie skośnoocy to jest to doprawdy ewenement :roll: ... Idzie sobie taka grupka kilku/kilkunastu osób ... jazgocze niemiłosiernie ... zatrzymuje się w jakimś mniej lub bardziej (wg nas) ciekawym miejscu i zaczyna sesję :evil: . Najpierw jedna osoba z grupy przyjmuje pozę - dajmy na to lewa ręka w górę, prawa na biodrze ... i cyk - zdjęcie ... Podchodzi druga osoba... przyjmuje tę samą pozę i ... cyk ... zdjęcie. I tak cała grupa. Potem, w tym samym miejscu jedna z grupy przyjmuje inną pozę i wszyscy kolejno robią sobie zdjęcie w nowej pozie :roll: ... Trwa to w najlepszym razie kilkanaście minut i na nic próby wywarcia presji psychicznej :wink: (uporczywe spojrzenia, tupanie paluszkami u stóp, przykładanie aparatu do oka ... itp.). Są totalnie niereformowalni ... Dopiero jak wszyscy się obcykają w tych samych pozach, przenoszą się w inne miejsce, oczywiście niemiłosiernie przy tym jazgocząc :evil: ...

Obrazek
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 02.11.2016 10:47

Lidia K napisał(a):
mysza73 napisał(a):Żeby zrobić sobie zdjęcie w tym miejscu trzeba było mieć anielską cierpliwość :evil: .
Przed nami doszła tam grupka "skośnookich" turystów ... może Potter opisze jakie oni robią zdjęcia ... normalnie to było ponad moje nerwy :roll:

Na Santorini "skośnookich" turystów zagęszczenie rzeczywiście było spore, na dodatek są hałaśliwi, piszczacy, zawłaszczający cała przestrzeń wokół siebie.
Wszystko się zgadza :roll:

Lidia K napisał(a):Najprościej byłoby zmienić kierunek zwiedzania na przeciwny do ich kierunku.
W przeciwnym kierunku ... tam też byli ... inni :evil:

Lidia K napisał(a):Co ciekawe dopiero na Santorini zwróciliśmy uwagę na ich paskudne zachowania. Ale i tak chętnie z Wami zwiedzam znajome miejsca i chętnie spędziłabym tam kolejny urlop (za kilka lat).
Ja to w sumie mogę zaraz jechać :oczko_usmiech:
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 02.11.2016 11:33

Nie wiem jak to się stanęło...... 17 strona relacji 8O , a ja dopiero dzisiaj tu trafiłam.
Jako że coś wspólnego z Antenami mam :lol: , a Santorini no cóż marzy mi się więc jestem ..........
AnetA - czytać od tyłu :oczko_usmiech:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 02.11.2016 12:27

... niezłe tempo macie ... 8O ... ale najważniejsze, że zdążyłem ... :wink: ...
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-) - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone