Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka pogoda w sezonie 2003???

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002
Jaka pogoda w sezonie 2003???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 12.03.2003 09:58

Hej!

Czy ktoś jest może jasnowidzem i powie, jaka będzie tego lata pogoda w Chorwacji? :lol:
No bo w zeszłym roku sprawiła niemiłą niespodziankę... Spotkałem jedną Panią, która do Chorwacji jeździ co roku od 20 lat (!) i czegoś takiego jeszcze nie widziała... :x
Leon - Ty na pewno coś już wiesz... :wink:

Pozdrav, J.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 12.03.2003 13:33

Jako chorwacki gural znad morza, a co jest cecha i polskich gurali pacze na niebo za scziamy Kozjak i Mosora, teras obracaw wzrok w morze i odpowiadam
...kochani bracisku jak ne bede padac, bede slonko swiecic i ceplutko bedze. A jak bedze padac to se wino bedzie lepiej sprzedawalo.
blackwild
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 11.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) blackwild » 16.03.2003 05:51

rok temu na początku maja spędziłem 2 tygodnie w Chorwacji - tylko 2 dni deszczu były - możliwe że byłem na tyle mobilny że co 3 dni zmienialiśmy miejscowość zakwaterowania i uciekaliśmy złej pododzie :)
Anula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.01.2003
Pogoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anula » 24.03.2003 11:36

Najbardziej aktualna pogoda w Chorwacji aktualizowana co godzinę na stronie www.tel.hr/dhmz Tam również aktualna temperatura wody , wysokość pokrywy śniegu !!! oraz prognozy i wiele innych.
Pozdrawiam
Roland
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 24.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland » 25.03.2003 16:57

Witam-wydaje mi się , że o pogodę nie masz się co obawiać.W zeszłym roku byłem tam ponad dwa tygodnie i tylko mw jedną noc była taka straszliwa burza, jakiej jeszcze nie przeżyłem. Jednak od samego rana pogoda była bajerancka. Góry było widać jak na dłoni, bez żadnej mgły i chmurki.
O pogodę raczej możesz być spokojny-to nie jest taka loteria jak nad na szym morzem.
Myślę, że jeszcze sie tu spotkamy przed urlopem, a po to już napewno-wymienimy poglady i doświadczenia.
Życzę udanego urlopu i łączę pozdrowienia-Roland
Guard
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 26.10.2002
Pogoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guard » 26.03.2003 00:10

Będzie ładnie albo deszcz spadnie ! Tfu, tfu, tfu po trzykroć tfu na deszcz! Podczas mojego wyjadu AD2002 każdej nocy były burze i to gwałtowne ale w dzień ZAWSZE była piękna pogoda. Bądźmy dobrej myśli, lato to lato i słońce musi być :hut: !
jaccco
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 06.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaccco » 06.04.2003 23:11

Cwaniak z tego Leona, wykapany góral...W zeszłym roku byłem 3 tygodnie w Omisu i były tylko trzy dni bezchmurnego nieba. Były za to deszcze i burza jakiej nie chciałbym już więcej przeżyć na kempingu. No ale skoro w zeszłym roku było ciężko, to chyba w tym się to już nie powtórzy...
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 07.04.2003 12:00

jacco kiedy byłeś ? Bo ja 2 lata temu przez 2 tygodnie czerwca miałam chmurki non stop i mało mnie szlag nie trafił. Może czerwiec jest tam jakiś felerny ? :cry: Bo przez kilka lat jeżdziliśmy w maju i owszem w nocy pokropiło, ale całymi dniami pogoda była na blachę. :D

Juli
jaccco
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 06.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaccco » 07.04.2003 12:14

juli napisał(a):jacco kiedy byłeś ? Bo ja 2 lata temu przez 2 tygodnie czerwca miałam chmurki non stop i mało mnie szlag nie trafił. Może czerwiec jest tam jakiś felerny ? :cry: Bo przez kilka lat jeżdziliśmy w maju i owszem w nocy pokropiło, ale całymi dniami pogoda była na blachę. :D

Juli


Przyjechałem pod koniec lipca i byłem do połowy sierpnia. Prawie całe lato było takie pokręcone. Ja też jeżdżę od kilku lat i dotąd nie było żadnych problemów, chociaż nad Omisem (a właściwie nad górami) prawie zawsze koło południa tworzy się chmurka, która powoli wędruje w strone słońca. Ale zwykłe lato jest ona bardzo mile widziana... :)
tomtot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomtot » 08.04.2003 14:42

W Chorwacji napewno będzie pogoda.
Jaka ? a to już inna sprawa.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.04.2003 19:58

wiecie jak to mówią górale:
"bydzie piknie.... no chyba zeby loło :?: :!: :?: :!: "
Polo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 06.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polo » 08.04.2003 21:09

Żebyście tylko nie wykrakali :evil:. Jak "tylu chłopa" zacznie biadolić jaką marną pogodę miało w Chorwacji i jaka (jeszcze gorsza) będzie tego lata - to się naprawdę sprawdzi!!!

Admin, proszę wyrzucaj bezpowrotnie wszystkie posty wróżące złą pogodę w sezonie 2003. I umawiamy się, że od tej pory piszemy tylko dobrze o pogodzie :D :D

Forumowicze! Więcej pogody (ducha) :!: :!: :!:. Czy Wy nie wiecie jak smakuje rakija w długie, deszczowe, lipcowe ranki i wieczory??? Leon chyba coś wie na ten temat, bo pisał, że jeśli świeci słońce - Chorwaci zarabiają na turystach, a jak pada, to na winie i rakiji (też zreszta na turystach)... Mnie tam wszystko jedno, jak nie będzie pogody, to uniknę poparzeń skóry, ale na pewno zniszczę wątrobę... A niszczenie wątroby w Chorwacji sprawia mi wyjątkową przyjemność :twisted: :twisted:

pozdrawiam,
Polo :lol:
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 09.04.2003 09:00

Witam!
Planując zeszłoroczny urlop w Chorwacji sprawdzałam oczywiście pogodę. A tu np. na "prawdomównej jedynce" widzę na mapie, że leje i leje. Wchodzę na stronę cro.pl i tutaj w ramce widzę info, że na przełomie sierpnia i września jest często kilkudniowe załamanie pogody! :evil: Myślę sobie... koszmar!!! Ale jak się na coś napalę to nawet zła prognoza mnie nie zniechęci! Zresztą zaczęłam studiować te "sprawdzające się" prognozy pod kątem miasta w którym mieszkam. I tak przeważnie zapowiadali deszcz a minione lato było chyba najładniejsze od kilkunastu lat. Więc nie ma co wierzyć szarlatanom od pogody tylko starać się realizować marzenia!!!!!
A pogodę miałam naprawdę piękną - jakaś burza czy jeden pochmurny dzień były tylko ulgą od słońca i pozwoliły nam na fajną wycieczkę.
Zresztą jak pisze "Polo", w razie złej pogody zawsze można dobrze się bawić - w ten weekend byłam w Kazimierzu w domku letniskowym - a tu zamieć śnieżna i mróz! Ale nawet to nie popsuło wyjazdu - było super i z odrobiną optymizmu zawsze będzie fajnie!
Pozdrawiam wszystkich zastraszonych prognozami :wink:
optymistka :P meeg
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 09.04.2003 13:59

Macie rację :lol: :lol: :lol:
Pogoda będzie piękna bo....chorwacka :wink:
BAD GHOST
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 21.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) BAD GHOST » 21.04.2003 19:38

Pogoda w chorwacji murowana. Bylem tam i non stop upał . tylko jedeń dzień przyjemna burza, na drugi dzień zero wigoci , bardzo polecam

__________________________________
DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka pogoda w sezonie 2003???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone