Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 05.07.2018 18:28

Panowie, poradziłem sobie i IGO hula i dzięki za pomoc. Mam trochę wątpliwości co do panelu aplikacji i jego funkcjonalności ale może się przyzwyczaję. Naprawdę korzystałem z różnych map ale Igo jest kompletnie niefunkcjonalne w kwestii wyboru punktu docelowego. Albo ze mną jest coś nie tak ale żadna inna Nawigacja nie jest tak nieprzyjazna kierowcy. Za cholerę nie mogę wpisać punktów trasy domyślnie. Wyszukuje jakieś reklamowane adresy.? Zamiast np. centrum miasta czy punku w pobliżu
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 05.07.2018 21:09

piotrekbeti napisał(a):Panowie, poradziłem sobie i IGO hula i dzięki za pomoc. Mam trochę wątpliwości co do panelu aplikacji i jego funkcjonalności ale może się przyzwyczaję. Naprawdę korzystałem z różnych map ale Igo jest kompletnie niefunkcjonalne w kwestii wyboru punktu docelowego. Albo ze mną jest coś nie tak ale żadna inna Nawigacja nie jest tak nieprzyjazna kierowcy. Za cholerę nie mogę wpisać punktów trasy domyślnie. Wyszukuje jakieś reklamowane adresy.? Zamiast np. centrum miasta czy punku w pobliżu

Jak w każdej nawigacji - menu -nowa trasa
Screenshot_20180705-205234.png
- adres
Screenshot_20180705-205321.png
-jeżeli masz państwa to kraj - miasto - ulica- nr domu.. ewentualnie możesz palcem skorygować na pulpicie punkt docelowy... Moim zdaniem igo to najlepsza navi..
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 05.07.2018 21:12

Benitos5 mam pytanko
Masz jakas specjalna aplikacje ze pokazuje Ci na pasku szybkość transmisji kb/s?
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 05.07.2018 21:33

Tak w okolicach 2010 miałem Igo na nawigacji pod Win CE i była rewelacyjna. Teraz na serio nie jest obsługa jak dla mnie intuicyjna. Właśnie planowanie trasy wpisywanie adresu jest nieprzyjazne- nie wiadomo co wpisać, odrzuca kraje, miasta, adresy, wyskakują jakieś reklamowe adresy,nie pasuje, inne aplikacje są w tym dużo bardziej przyjazne
t_i_t_o
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) t_i_t_o » 05.07.2018 21:48

dominikzw napisał(a):Benitos5 mam pytanko
Masz jakas specjalna aplikacje ze pokazuje Ci na pasku szybkość transmisji kb/s?

poszukaj czegoś takiego:
Ustawienia - powiadomienia i pasek stanu / Pasek powiadomień i statusu (w zależności od producenta) - Pokaż szybkość sieci / pokaż prędkość połączenia
Seeman
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 17.06.2018
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seeman » 07.07.2018 23:30

Czy ktos z Was korzystał z Sygic ? Na ile ich mapy są aktualne?
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 07.07.2018 23:32

Seeman napisał(a):Czy ktos z Was korzystał z Sygic ? Na ile ich mapy są aktualne?

Jest inny temat o nawigacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2018 17:36

endryu napisał(a):
Seeman napisał(a):Czy ktos z Was korzystał z Sygic ? Na ile ich mapy są aktualne?

Jest inny temat o nawigacji.

Posty przeniesione. :idea:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 08.07.2018 20:14

No właśnie zamiast na Waze jechałem na GM :evil:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 08.07.2018 20:25

dids76 napisał(a):No właśnie zamiast na Waze jechałem na GM :evil:

Mam pytanie odnośnie tej nawigacji. Mam ją zainstalowaną od tygodnia, ale nie miałem okazji przetestować w warunkach bojowych :wink: Czy Waze w trakcie jazdy będzie na bieżąco modyfikować trasę w zależności od sytuacji na trasie ?
Do tej pory jeździłem offline i mało orientuję się temacie online :cry: Wytyczyłem sobie trasę na google maps, ale może od początku jechać na Waze :roll: Będę wdzięczny za pomoc :papa:
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 08.07.2018 20:36

Habanero napisał(a):
dids76 napisał(a):No właśnie zamiast na Waze jechałem na GM :evil:

Mam pytanie odnośnie tej nawigacji. Mam ją zainstalowaną od tygodnia, ale nie miałem okazji przetestować w warunkach bojowych :wink: Czy Waze w trakcie jazdy będzie na bieżąco modyfikować trasę w zależności od sytuacji na trasie ?
Do tej pory jeździłem offline i mało orientuję się temacie online :cry: Wytyczyłem sobie trasę na google maps, ale może od początku jechać na Waze :roll: Będę wdzięczny za pomoc :papa:

Waze modyfikuje trasę w trybie używania online. Ale jest to zależne od ilości wazerów w danym rejonie, na danej trasie. Tu akurat w kierunku Chorwacji jest bardzo dużo wazerów i mapa "żyje" :) W Polsce testowałem wiele przejazdów z dużym natężeniem ruchu i fajnie podpowiada przejazd (we Wrocławiu także). :)
Podgląd online https://www.waze.com/pl/livemap
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2018 20:42

Habanero napisał(a):
dids76 napisał(a):No właśnie zamiast na Waze jechałem na GM :evil:

Mam pytanie odnośnie tej nawigacji. Mam ją zainstalowaną od tygodnia, ale nie miałem okazji przetestować w warunkach bojowych :wink: Czy Waze w trakcie jazdy będzie na bieżąco modyfikować trasę w zależności od sytuacji na trasie ?
Do tej pory jeździłem offline i mało orientuję się temacie online :cry: Wytyczyłem sobie trasę na google maps, ale może od początku jechać na Waze :roll: Będę wdzięczny za pomoc :papa:

jaka-nawigacja-pod-androida-do-chorwacji-t32784-345.html

https://www.waze.com/pl/
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 08.07.2018 20:47

endryu napisał(a):
Habanero napisał(a):
dids76 napisał(a):No właśnie zamiast na Waze jechałem na GM :evil:

Mam pytanie odnośnie tej nawigacji. Mam ją zainstalowaną od tygodnia, ale nie miałem okazji przetestować w warunkach bojowych :wink: Czy Waze w trakcie jazdy będzie na bieżąco modyfikować trasę w zależności od sytuacji na trasie ?
Do tej pory jeździłem offline i mało orientuję się temacie online :cry: Wytyczyłem sobie trasę na google maps, ale może od początku jechać na Waze :roll: Będę wdzięczny za pomoc :papa:

Waze modyfikuje trasę w trybie używania online. Ale jest to zależne od ilości wazerów w danym rejonie, na danej trasie. Tu akurat w kierunku Chorwacji jest bardzo dużo wazerów i mapa "żyje" :) W Polsce testowałem wiele przejazdów z dużym natężeniem ruchu i fajnie podpowiada przejazd (we Wrocławiu także). :)

Dzięki endryu. Siedzę przed GM i oglądam te wszystkie czerwone nitki przy granicach SLO-HR .
Mam nadzieję, że do wtorku rana trochę się uspokoi. Będziemy wtedy startować z okolic Ptuja w dalszą drogę i opcja dobierania trasy przez navi w zależności od natężenia ruchu bardzo mnie cieszy. Zobaczymy co powie dzisiaj nad ranem jak będziemy ruszać na nasze wakacje :P :papa:
ps
Dzięki Janusz za info i już spadam tam, żeby tu nie zaśmiecać :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2018 20:52

Habanero napisał(a):ps
Dzięki Janusz za info i już spadam tam, żeby tu nie zaśmiecać :papa:

Jesteś już w nawigacji. :wink:
Są dwa wątki.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 08.07.2018 21:01

Janusz Bajcer napisał(a):
Habanero napisał(a):ps
Dzięki Janusz za info i już spadam tam, żeby tu nie zaśmiecać :papa:

Jesteś już w nawigacji. :wink:
Są dwa wątki.

Ale czary mary 8O :wink:
endryu napisał(a):....
Podgląd online https://www.waze.com/pl/livemap

Ale super :D Dzięki .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone