Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka była pogoda...

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robert_wr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 12.06.2005
Jaka była pogoda...

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert_wr » 10.07.2005 20:31

Hej,
wróciłem dzisiaj, wracałem z Dalmacji - trochę chmurek, raz mocno padało w nocy. Cały czas jest ciepło/gorąco.
Podczas podróży autostradą, po przekroczeniu gór i bliżej Zadaru robi się coraz gorzej, zimno* i deszczowo.

zimno* w Chorwacji to ok 23 stopnie;)

Największą ulewę, całą noc duże opady + mgła miałem na autobanie w Austrii - nie dało się jechać więcej niż 100-110km/h a oczy puchły od wytrzeszczania:(

Wracając jeszcze do Chorwacji - jak nam słonko przestało świecić na wybrzeżu to pojechaliśmy na Hvar. Faktycznie to jest wyspa słońca:)

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka była pogoda...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone