Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna pogoda dla Makarskiej

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Akaki
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 22.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akaki » 03.09.2014 10:30

Brela. Dziś miało być słonecznie, a jak na razie wiszą chmury. Woda niby ciepła, ale wiadomo że to nie to. Nad Bałkanami i Włochami wisi coś niefajnego i przejść nie może. (sat24.com/pl/eu)
Ogółem to w tym tygodniu nie bardzo jest sens przyjeżdżać.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.09.2014 12:39

James Bond napisał(a):Lepiej siedzieć tam niż tu.
Katowice zachmurzone,nie pada,temperatura ok.16 stopni,nie wieje.
Sorry,taki mamy klimat ! I tam, i tu.



A u mnie - słoneczko, zero chmurek, 24 st. jest przyjemnie tylko co z tego jak siedzę w pracy :(
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 03.09.2014 17:30

16 ? Makarska Słoneczko z chmurkami 27,5 st :)
Krzysiek88
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 17.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek88 » 03.09.2014 17:53

Promajna, od rana do 18stej lacznie slonce moze bylo przez 30 minut, tak to chmury i ledwo widoczne slonce.
Okazuje sie, ze wczasy nad baltykiem nie sa wiekszym obciachem jak wczasy w chorwacji :lol: :lol: :lol:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 03.09.2014 18:11

trzeba było jechać nad Bałtyk albo do Turcji :p
Krzysiek88
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 17.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek88 » 03.09.2014 18:13

hehe, po wczasach w chorwacji zlego slowa nie powiem na baltyk :)
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 03.09.2014 18:15

Krzysiek88 napisał(a):hehe, po wczasach w chorwacji zlego slowa nie powiem na baltyk :)


to za rok sruuuuuuuuuu nad Bałtyk :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.09.2014 20:30

KrzychuZiom napisał(a):16 ? Makarska Słoneczko z chmurkami 27,5 st :)


Krzychu albo ściemniasz trochę albo tak bardzo chcesz wierzyć że jest piękna pogoda, śledziłam dziś obraz z kamery w Makarskiej i o różnych porach nie widac było ani kawałka błękitnego nieba. Że ciepło nie wątpię ale to słoneczko? no może na chwilę gdzieś się wychyliło.
Krzysiek88
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 17.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiek88 » 03.09.2014 23:17

Mi tez sie to wydaje nie realne :)
Siedzialem od rana prawie do 18stej w Promajnej na plazy i liczac na portal ktory dzien wczesniej dobrze przewidzial pogode okolo 13stej mialo sie przetrzec, niestety, w ciagu calego dnia przetarlo sie momentami, lacznie ciagle slonce to moze pol godziny bylo. natomiast teraz pelnia prawie, no ... mam nadzieje, ze to co mialo byc w dzien nie przesunelo sie na noc, a jutro znowu bedzie lipa :x
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 03.09.2014 23:37

A po co mam ściemniać ? chyba będę relacjonował zdjęciami i termometrem ? a kamerki tak odzwierciedlają rzeczywistość ze hoho.... zresztą myślcie co chcecie .... ja jestem mega zadowolony i to najważniejsze. pozdr
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 04.09.2014 08:54

Dokladnie KrzychuZiom. Chcielismy dzis z Igrane poplynac na fishpicnic, ale zapowiadali dzis, ze kolo poludnia ma lunac, wiec zrezygnowalismy. A okazuje sie, ze pogoda dzisiaj w sam raz na plazowanie z dzieckiem. I wierz tu prognozom. Mysle, ze spokojnie moglbym sam przewidywac pogode tak jak to robi cale stado tych matolow.
Akaki
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 22.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akaki » 04.09.2014 10:35

Brela: Wczoraj było dość ładne popołudnie (troche słońca między chmurami i ładny zachód), noc przyjemna, dzis rano znów chmury. Padać już raczej nie będzie, niemniej na opalanie się też małe szanse.
James Bond
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 15.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) James Bond » 04.09.2014 10:38

Opalanie jest niezdrowe.Spacerujmy,pływajmy,oddychajmy.
Przyjemności życzę !
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 04.09.2014 10:46

James Bond napisał(a):Opalanie jest niezdrowe.Spacerujmy,pływajmy,oddychajmy.
Przyjemności życzę !

Chyba bede musial sie przelamac i tez tak myslec. Niestety ciezko mi to idzie. Poirytowany jestem ta pogoda.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.09.2014 11:15

kadetdudi napisał(a):
James Bond napisał(a):Opalanie jest niezdrowe.Spacerujmy,pływajmy,oddychajmy.
Przyjemności życzę !

Chyba bede musial sie przelamac i tez tak myslec. Niestety ciezko mi to idzie. Poirytowany jestem ta pogoda.


Nie marnujcie czasu na wyczekiwanie pogody, jeśli nie pada - chodzić, zwiedzać, zrobić wypad autem w jakieś fajne miejsce. Skoro już tam jesteście a pogoda nieplażowa trzeba korzystać z innych uroków. Nic się nie poradzi na pogodę niestety a nic nie robiąc z czasem irytacja może się tylko pogłębiać.

powodzenia :papa: i słońca, słońca ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna pogoda dla Makarskiej - strona 36
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone