Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna pogoda dla Makarskiej

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dan_78
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dan_78 » 10.07.2014 10:46

A jak w sierpniu też się złamie na kilka dni/popołudni .... ? :wink:

Gdzieś tam pisałem wcześniej, że to lato ma być inne niż normalnie ze względu na bardzo ciepłą zimę w tym roku, oczywiście nie jest to mój wymysł, ale czytałem. Wychodzi na to, że magik, który to pisał może mieć rację.

Wydaje się, że pogodowo obecnie najpewniejsza jest Grecja z krajów o podobnym charakterze, chociaż i tam w tym roku np., woda nagrzewała się dużo wolniej niż w 2013.

Bałtyku z całym patriotycznym szacunkiem do jego niezaprzeczalnych walorów nie ma nawet co porównywać, wolę pływać w 24-25 st. czystej wodzie nawet przy pochmurnym niebie i temp., rzędu 24 niż plażować w 30 upale i kąpać się w 18 st.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2014 10:50

Jest dobrze :) Natura nam sprzyja, Oprócz cen można będzie jeszcze ponarzekać na pogodę :) My to jednak jesteśmy naród wybrany :lol:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.07.2014 11:03

kojacek napisał(a):Czyżby Bałtyk w tym roku miał być lepszym wyjściem?


Bałtyk jest dużo lepszym rozwiązaniem od CRO. Bliżej, jedzenie tańsze, nie trzeba niczego targać ze sobą, są biedronki i kauflandy, nie ma korków, żadnej autostrady omijać nie trzeba z przyczyn oczywistych, no i ten piasek, cieplutki nagrzany. Zobaczcie na mnie siedzę od rana na necie bo w CRO mi dzisiaj leje, pluje sobie w brodę bo w Mielnie 25 stopni, a woda 20, nawet nie wiecie ile bym dał żeby... przedłużyć ten mój kończący się urlop w byle jakiej pogodowo Chorwacji. :papa:
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.07.2014 11:07

A najlepszy to jest Egipt. Tam teraz 36 stopni, woda też niczego sobie, jak się znudzi na plaży, to można ponurkować w basenie, albo iść na zimnego drinka do baru, bo mamy "ol inkluziw", a cenowo to chyba drożej niż w CRO nie wyjdzie, no i się samolotem poleci :papa:
maka
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maka » 10.07.2014 11:18

I nie ma sinic w Chorwacji, woda za przezroczysta,wszystko widać jak się pływa. I tak mało deszczu. Dobrze,że dzisiaj trochę polało.Ale już niestety przestaje
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.07.2014 11:22

maka napisał(a):I nie ma sinic w Chorwacji, woda za przezroczysta,wszystko widać jak się pływa. I tak mało deszczu. Dobrze,że dzisiaj trochę polało.Ale już niestety przestaje


U mnie już niestety też przestaje... Tak to już jest w tej niepewnej CRO, że jak się zaciągnie rano to na całe 4 godziny, potem znowu trzeba się męczyć w tych upałach i wchodzić co jakiś czas do tej słonej wody i potem jeszcze pod prysznic na plaży.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.07.2014 12:01

Pośmiejemy się w styczniu jak będę na Dominikanie :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.07.2014 12:02

Z napisał(a):Pośmiejemy się w styczniu jak będę na Dominikanie :D

No pewnie Zbysio, kto nam zabroni się śmiać :D :hut:
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 10.07.2014 12:21

henius34 napisał(a):
maka napisał(a):I nie ma sinic w Chorwacji, woda za przezroczysta,wszystko widać jak się pływa. I tak mało deszczu. Dobrze,że dzisiaj trochę polało.Ale już niestety przestaje


U mnie już niestety też przestaje... Tak to już jest w tej niepewnej CRO, że jak się zaciągnie rano to na całe 4 godziny, potem znowu trzeba się męczyć w tych upałach i wchodzić co jakiś czas do tej słonej wody i potem jeszcze pod prysznic na plaży.


A po drodze wracając po wizycie pod prysznicem wstąpić do lokalu i poprosić "velikie toceno" ;)
Chociaż kamera w Makarskiej pokazuje widok raczej nieciekawy... :(
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.07.2014 12:25

Jak tak paczę na kamerki to do doopy z taką Cro , w Gdańsku palnik z nieba daje równo , turystów jak na lekarstwo , sinice się kąpią , na plaży można se pojarać za free , petów full , co chwilę lodyyy Bambino, lodyy Bambino......żyć nie umierać. :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 10.07.2014 12:38

maniust napisał(a):Jak tak paczę na kamerki to do doopy z taką Cro , w Gdańsku palnik z nieba daje równo , turystów jak na lekarstwo , sinice się kąpią , na plaży można se pojarać za free , petów full , co chwilę lodyyy Bambino, lodyy Bambino......żyć nie umierać. :D


Cały czas powtarzam, że CRO się skończyła :D
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 10.07.2014 13:08

maniust napisał(a):Jak tak paczę na kamerki to do doopy z taką Cro , w Gdańsku palnik z nieba daje równo , turystów jak na lekarstwo , sinice się kąpią , na plaży można se pojarać za free , petów full , co chwilę lodyyy Bambino, lodyy Bambino......żyć nie umierać. :D


A do tego każdy na plaży drze otwór gębowy podczas rozmowy tak, aby był słyszalny w promieniu minimum 20m ;)
Chociaż odnośnie lodów-rok temu chodził taki jeden i proponował "kukuruz!!" ;)
edo
Croentuzjasta
Posty: 151
Dołączył(a): 18.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) edo » 10.07.2014 14:17

do takiej pogody na następne lata trzeba się niestety przyzwyczaić, jeszcze kilka lat temu nie przyszło by mi do głowy sprawdzać prognozy pogody, po prostu się jechało i zawsze była lampa, czasami pół godziny burzy i dalej lampa.
Pierwszy raz nadziałem się na taką pogodę chyba w 2009 roku -równy tydzień deszcz pod koniec czerwca, Czesi którzy przyjechali od soboty do soboty byli tylko raz w wodzie, myśmy byli dłużej więc nie było tak źle.
No i rok temu pod koniec czerwca też kilka dni było nieciekawych.
W tym roku pod koniec czerwca były na szczęście tylko 2 dni brzydkiej pogody.
Ostatnio rozmawiałem z gościem co za komuny jeździł do Jugosławi i był bardzo zdziwiony tym co mówię o pogodzie w Chorwacji, bo on w latach 70-80 nie pamięta czegoś takiego jak deszcz, od maja do października piękna pogoda. Oby te czasy szybko wróciły :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.07.2014 14:21

Ja też pamiętam jakie były zimy za komuny w 70-80 r., teraz w PL takich nie ma.
Oby te zimy do nas wróciły. :D
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 10.07.2014 15:36

Ale to już było....i nie wróci więcej...:-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna pogoda dla Makarskiej - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone