Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak to jest z tą rakiją

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roland
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 24.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland » 09.04.2003 17:43

Rakija-jest extra.Tylko przy 35 stopniowym upale-to zgon jest pewny.Najlepiej smakuje z sokiem z czarnej pożeczki.
Mam jeszcze niezły zapas-jeżeli jest ktos chętny to zapraszam na imprezkę zakrapianą rakiją.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 09.04.2003 18:56

Roland jesteś szczęśliwcem :P po moich zapasach już w paźdźerniku nie było śladu :? u nas w sklepach można jedynie kupić prośka. I z doświadczenia wiem ile bym nie przywiózł to i tak za mało.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 09.04.2003 19:22

Wieczorkiem popijam polskiego Prośka -niestety chorwacki, a kupuje zwykle Prośek Dioklecjan, schodzi natychmiast, ile by go nie bylo. Ale.. zawsze kupuje też kilkanaście takich małych (0,25?) kapslowanych i potem mam na nadzwyczajne okazje. Tylko im mniej mi zostaje tym bardziej wymyślą okazję muszę mieć i w ten sposób mam jeszcze :lol: 1 małego ślicznego oryginalnego Szibenickiego Prośka :lol: :lol: :lol: . Tylko nie wiem co będzie warte otworzenia go :cry: . Pewnie wyjazd do HR i widmo rychlego uzupelnienia zapasów :mrgreen:

Serdeczności-jeszcze trzeźwa juli

ps.
A prawdziwego Proska w Polsce nie widziałam, a uwierzcie , że szukalam go bardzo gorliwie :wink:
Roland
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 24.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland » 09.04.2003 19:45

Darrmar-z Orzesza do Wodzisławia jest niedaleko,jak chcesz to mogeci podrzucic 0,25l rakiji
Mozemy sie spotkac na MC.Donaldsie przy rondzie-co ty nato?
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 09.04.2003 21:07

Bardzo chętnie. Piszesz i myślisz o rondzie w Wodzisławiu?Jeżeli tak to jestem gotów w każdej chwili,będe Ci wdzięczny.Kiedy byś miał czas?napisz
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 10.04.2003 07:58

Ah sam jeszcze niewiem gdzie i kiedy ale napewno do Cro :D
Bybus wszystko doszło jest ok. Teraz ile ja Ci zalegam daj cynk na meila to się rozliczymy (wkrótce sporo nowości) :D
Pozdrówka
A ja dzisiaj piję :D ........(niestety tylko Bolsa) :(
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 19.04.2003 23:35

Szczęśliwi Ci którzy jeszcze mają z zeszłorocznych zapasów albo wkrótce pojadą je uzupełnić. Nie wiedzą co mówią Ci ,którzy uważają ,że w Chorwacji same pomyje. Swiata nie widzieli, piwa za granicą nie próbowali. Karlovaćko jest o niebo lepsze od amerykańskich piw a o rakiji i prośku tyle dobrego powiedziano ,że wybaczyć można tylko abstynentom
jakuza
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 02.04.2003
Rakija

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuza » 03.05.2003 12:17

:D Mój gospodarz w Baśka Voda powiedział prz jednej zakrapianej Polską wódką kolacji że:rakija sprzedawana na straganach to dodra dla Polaków ,Czechów bo oni wypiją wszystko.Następnie poczęstował mnie SWOJĄ rakiją robioną na jego potrzeby-różnica kolosalna.Od tej pory podchodzę do kupna rakiji na bazerach z nieufnością.Nawet w zaufaniu stwierdził że wina także są "ulepszane"aby były mocniejsze bo Polaki to lubią.KONIEC KROPKA .KTO CHCE NIECH PIJE MAMY DEMOKRACJĘ I JESTEŚMY WOLNI!
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
Re: Rakija

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.05.2003 15:52

jakuza napisał(a)::D Mój gospodarz w Baśka Voda powiedział prz jednej zakrapianej Polską wódką kolacji że:rakija sprzedawana na straganach to dodra dla Polaków ,Czechów bo oni wypiją wszystko.Następnie poczęstował mnie SWOJĄ rakiją robioną na jego potrzeby-różnica kolosalna.Od tej pory podchodzę do kupna rakiji na bazerach z nieufnością.Nawet w zaufaniu stwierdził że wina także są "ulepszane"aby były mocniejsze bo Polaki to lubią.KONIEC KROPKA .KTO CHCE NIECH PIJE MAMY DEMOKRACJĘ I JESTEŚMY WOLNI!
Jakie to smutne że na całym świecie mają nas za pijaków.Czy ktos w Chorwacji widział pijaka?
erloy
Re: Rakija

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 03.05.2003 18:48

petris napisał(a):Jakie to smutne że na całym świecie mają nas za pijaków.Czy ktos w Chorwacji widział pijaka?


Ja widzialem. Na kempingu troje chorwatow schlalo sie w barze, po czym dwoch ledwo co chodzacych wsiadlo do starego mercedesa a trzeci na motor. I pojechali sina w dal magistrala adriatycka. Ten na motorze ledwo sie miescil na drodze, tzn. jechal od lewego skraja do prawego. Ale udalo im sie przezyc bo po paru godzinach widzialem jak wracali ta sama trasa ;-)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
Re: Rakija

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.05.2003 20:35

erloy napisał(a):
petris napisał(a):Jakie to smutne że na całym świecie mają nas za pijaków.Czy ktos w Chorwacji widział pijaka?


Ja widzialem. Na kempingu troje chorwatow schlalo sie w barze, po czym dwoch ledwo co chodzacych wsiadlo do starego mercedesa a trzeci na motor. I pojechali sina w dal magistrala adriatycka. Ten na motorze ledwo sie miescil na drodze, tzn. jechal od lewego skraja do prawego. Ale udalo im sie przezyc bo po paru godzinach widzialem jak wracali ta sama trasa ;-)
Mieli szczescie! ja jestem w Chorwacji na urlopie od wielu lat zwiedzam miasta lecz nie widzialam pijanych.Ja tez mam szczescie.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 03.05.2003 21:47

Pijak lub pijany to np. człek lekko rozlużniony TO JA.Potrafie zwiedzać ,podziwiać,cieszyć sie z urlopu,planować .Ostatnio widziałem trzech Polaków nieco nawalonych po meczu Odry Wodzisław i z tego powodu było mi bardzo wstyd.Myślę że jest to ostatnia nacja która się da uratować.Polacy to opoje.A tak poza tym widziałem że pewien Chorwat miał na nosie pryszcza.Coś trza z tym zrobić.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
pryszcz

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 04.05.2003 10:03

Darmar napisał(a):Pijak lub pijany to np. człek lekko rozlużniony TO JA.Potrafie zwiedzać ,podziwiać,cieszyć sie z urlopu,planować .Ostatnio widziałem trzech Polaków nieco nawalonych po meczu Odry Wodzisław i z tego powodu było mi bardzo wstyd.Myślę że jest to ostatnia nacja która się da uratować.Polacy to opoje.A tak poza tym widziałem że pewien Chorwat miał na nosie pryszcza.Coś trza z tym zrobić.
Mecze to juz inny problem.Procz prawdziwych kibicow co kochaja pilke nozną.na stadiony przychodza tzw.zadymiarze ich nie obchodzi mecz oni przychodza aby sie rozladowac stworzyc stan zagrozenia dla siebie i dla spokojnch kibicow. Pryszcz-ciekawe.Czlek rozluzniony to kazdy optymista,nie może byc zle,- jest zawsze dobrze.JA-MY-
Makta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 17.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makta » 17.05.2003 15:04

W zyciu nie piłam czegoś gorszego!!! Ohyda!
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 17.05.2003 16:08

Makta napisał(a):W zyciu nie piłam czegoś gorszego!!! Ohyda!


Ciekawe stwierdzenie. Probowalas wszystkich rodzaji i smakow? Jest ich pewnie ze 20 albo i wiecej ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Jak to jest z tą rakiją - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone