Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rakija i inne domace trunki?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tassmo
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tassmo » 18.08.2021 16:29

Witam wszystkich wielbicieli Chorwacji. Jestem teraz pierwszy raz i powiem, że jest świetnie. Jesteśmy w miejscowości Selce obok Crikvenicy. Przejrzałem szukajkę, jednak nic nie znalazłem więc pytam. Czy ktoś kupował w Selce lub okolicach dobrą rakije i oliwę? Jeżeli tak to prosze o namiary. Dziękuje z góry.
przemo091
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo091 » 31.08.2021 18:25

Gdzie w basce na krk kupię rakija??
Pyza73
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyza73 » 08.09.2021 08:19

Czy ktoś może mi pomóc??? Gdzie w okolicy Omiš, Breli kupie Kruškovac??? Ciężko znaleźć...
Pyza73
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyza73 » 08.09.2021 08:27

Czy ktoś może mi pomóc??? Gdzie w okolicy Omiš, Breli kupie Kruškovac??? Ciężko znaleźć...
iap11
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) iap11 » 08.09.2021 09:24

przemo091 napisał(a):Gdzie w basce na krk kupię rakija??

Baska (KRK), ul. Zagrebacka (jest jednokierunkowa) idąc od ul. Kralja Tomislava zgodnie z kierunkiem ruchu, 200-250 metrów po prawej stronie olbrzymia beczka przy ogrodzeniu, trzeba wejść na posesję, najlepiej od tyłu budynku. Gospodarz kapsluje, etykietuje na miejscu po degustacji. Duży wybór. Polecam
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Rakija i inne domace trunki? - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021