Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ZaZo
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZaZo » 12.08.2020 19:56

babciaolkairysia napisał(a):Mam pytanie o wynajem samochodu w Chorwacji .
Bedę we wrześniu w Chorwacji jeżeli Koronawirus pozwoli i chciałabym wynająć samochód.
Może ktoś orientuje się jakie są ceny za wynajem .
Bedę wdzięczna za odpowiedź . :papa:


...szukalem auta do wynajecia w Splicie na lotnisku i najtaniej znalazlem przez https://www.uni-rent.net/
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 12.08.2020 20:04

babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 12.08.2020 21:01

ZaZo napisał(a):
babciaolkairysia napisał(a):Mam pytanie o wynajem samochodu w Chorwacji .
Bedę we wrześniu w Chorwacji jeżeli Koronawirus pozwoli i chciałabym wynająć samochód.
Może ktoś orientuje się jakie są ceny za wynajem .
Bedę wdzięczna za odpowiedź . :papa:


...szukalem auta do wynajecia w Splicie na lotnisku i najtaniej znalazlem przez https://www.uni-rent.net/


Bravik napisał(a):https://www.autoeurope.hr/najam-vozila/


Dziękuje :D :D :papa:
ZaZo
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZaZo » 13.08.2020 16:26

babciaolkairysia napisał(a):
ZaZo napisał(a):
babciaolkairysia napisał(a):Mam pytanie o wynajem samochodu w Chorwacji .
Bedę we wrześniu w Chorwacji jeżeli Koronawirus pozwoli i chciałabym wynająć samochód.
Może ktoś orientuje się jakie są ceny za wynajem .
Bedę wdzięczna za odpowiedź . :papa:


...szukalem auta do wynajecia w Splicie na lotnisku i najtaniej znalazlem przez https://www.uni-rent.net/


Bravik napisał(a):https://www.autoeurope.hr/najam-vozila/


Dziękuje :D :D :papa:


...autoeurope sa drodzy, lepiej próbować bezpośrednio u dostawców którzy wyskakują przez autoeurope, uni-rent w Splicie jest tego przykładem; mozesz tez sprobowac https://www.novarentacar.hr/
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 13.08.2020 20:25

ZaZo napisał(a):
...autoeurope sa drodzy, lepiej próbować bezpośrednio u dostawców którzy wyskakują przez autoeurope, uni-rent w Splicie jest tego przykładem; mozesz tez sprobowac https://www.novarentacar.hr/


Wybierasz z proponowanych przez autoeurope ofert najdroższą, a potem twierdzisz, że są drodzy. I podpierasz się jeszcze następnym portalem równie drogim :?:
ZaZo
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZaZo » 13.08.2020 21:07

Bravik napisał(a):
ZaZo napisał(a):
...autoeurope sa drodzy, lepiej próbować bezpośrednio u dostawców którzy wyskakują przez autoeurope, uni-rent w Splicie jest tego przykładem; mozesz tez sprobowac https://www.novarentacar.hr/


Wybierasz z proponowanych przez autoeurope ofert najdroższą, a potem twierdzisz, że są drodzy. I podpierasz się jeszcze następnym portalem równie drogim :?:


...nawijasz od rzeczy kolego; Kuny na Euro sam sobie przelicz 8O
Załączniki:
UniRent.PNG
AE.PNG
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 13.08.2020 23:00

Golf - dwa tygodnie we wrześniu ( po co szukasz wynajmu w sierpniu jak forumowiczka pisze wyrażnie o wrześniu).
Golf manual
UniRent - strona firmowa - 2520 HRK (336 EUR)
UniRent - autoeurope.hr - od 224 do 316 EUR
Novarentcar.hr - 444 EUR (automat)

1.jpg

2.jpg

3.jpg


Więc trochę grzeczniej, bo nawijać to sobie możesz...
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 17.08.2020 12:18

Podlicze po powrocie, ale na szybko: paliwo ok. 8,5-9,5 Kn; autostrada "juz tylko" 5-10% mniej, niz normalnie w sezonie; restauracje z cenami zeszlorocznymi: kalmary, pizza, cevapcici, piwo, napoje; skutery/łódki ceny bez zmian; apartmani z cenami 2019; plazowiczow ok. polowy mniej...
Pogoda? zawsze jest... ;)
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 21.08.2020 13:53

Betsy1977 napisał(a):Trochę dziwi mnie jak niektórzy piszą, że stołowali się codziennie w restauracji i wydali 1500 zł. Jedna wizyta w konobie to rachunek ok 250 kn na os. mówię o dobrym jedzeniu jak ryba, owoce morza, jagniecina. Ja za samą sałatkę z ośmiornicą zapłaciłam 120 kn. Owszem był też burger za 35 kn z frytkami ale facet raczej tym się nie naje.

Ja codziennie odwiedzam konoby i wydaję średnio 250 kuna za 2+1 (syn ma 12 lat więc je już w zasadzie sporo).
Wczoraj np. za dwuosobowy zestaw (było tak dużo że starczyło dla 3 osób) z owocami morza zapłaciłem 210 kun. Z napojami wyszło ok 280 kun.
Kilka wcześniej 2x zjedliśmy za ok 230 a raz za ponad 300 (ale było na mega wypasie).
Tak więc uważam że za 200-300 kun spokojnie 3 osoby zjedzą porządny obiad.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.08.2020 17:15

empire13 napisał(a):Wczoraj np. za dwuosobowy zestaw (było tak dużo że starczyło dla 3 osób) z owocami morza zapłaciłem 210 kn
Gdzie takie ceny?
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.08.2020 19:26

piekara114 napisał(a):
empire13 napisał(a):Wczoraj np. za dwuosobowy zestaw (było tak dużo że starczyło dla 3 osób) z owocami morza zapłaciłem 210 kn
Gdzie takie ceny?

Pizzeria Ankora
Ul. Ivana Mršića 16, 23250, Pag, Chorwacja

Jak znajdę fotkę to wrzucę żeby nie było że ktoś się spodziewa jakiś cudów.
Był rekin (podobno, wierzę ja słowo), makrele, kalmary, mule.
Mają jeszcze jeden zestaw ciutke droższy (chyba 280 kun) gdzie zamiast rekina są krewetki.
Pewnie też się na niego wybiorę.

Mam nadzieję że na Pagu znajdę zestaw z rakami.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.08.2020 21:30

To też jedliśmy tą rybną platę. Dla dwóch osób spora porcja, ale nie dla 3: jak coś to 2 + małe dziecko, bo jednak my i nasz nastolatek to byłoby za mało....
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.08.2020 21:51

Wszystko pewnie zależy od tego, jak bardzo jest się głodnym. Naszej trójce to wystarczyło.
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 27.08.2020 18:39

Jak się wie gdzie i jak szukać ... za 4 osoby, dwa pokoje, kuchnie i taras płaciłem 30euro dobę. Dodam że w Baška Voda w lipcu.
Cena jak na campingu :lol:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 27.08.2020 19:07

Motoschiza napisał(a):Jak się wie gdzie i jak szukać ... za 4 osoby, dwa pokoje, kuchnie i taras płaciłem 30euro dobę. Dodam że w Baška Voda w lipcu.
Cena jak na campingu :lol:


No to się może podziel metodami szukania. :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 787
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone