Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba..

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 23.01.2017 21:34

Witam. Czy w apartamencie Eli jest szansa na fakture do zakladu pracy? Probowal ktos? Jak jest z negocjacją cen? Chce jechac, ale bedzie to pierwszy raz i za chiny nie wiem jak sie za to zabrac.
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 23.01.2017 21:44

Wszyscy wystawiają rachunki.
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 23.01.2017 21:52

carramba77 napisał(a):Wszyscy wystawiają rachunki.

Rozumiem, pytam bo chodi mi o taki, ktory w zakladzie pracy mi przejdzie. Musze jutro popytac.
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 05.02.2017 20:42

Witam wszystkich!
Czy Zovigosce Balto to dobry wybór na spokojne wakacje?
nenek
Croentuzjasta
Posty: 398
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 05.02.2017 20:52

Bardzo dobry.Jest to miejscowosc gdzie sa 2 duze plaze kilka małych plazyczek sa restauracje bary i jeden sklepik sa ze 3 kempingi około 60 domow najdalszy około 200 metrow do morza . My bedziemy tam 2 raz w czerwcu od 25
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 05.02.2017 21:15

katika123 napisał(a):Witam wszystkich!
Czy Zovigosce Balto to dobry wybór na spokojne wakacje?


dobry...my jedziemy drugi raz do Poratu...obok :mrgreen:
croPablo
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 12.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 05.02.2017 22:49

Bardzo dobry :D w sierpniu jedziemy po raz trzeci :lol: ehh już bym jechał!!!
W Porat też byłem jednak Blato bardziej mi odpowiada! Jeżeli jakieś pytania to pisz śmiało :D
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Zivogosce Blato

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 07.02.2017 10:11

Cześć,
Wybieramy się w tym roku do Zivogosce Blato.
W tym rejonie będziemy pierwszy raz więc moje pytanie o opinie na temat tej miejscowości. Jakie są tam możliwości spędzania czasu. Wybór padł na Zivogosce ponieważ chcieliśmy trzymać się trochę dalej od wielkich zatłoczonych miejsc. Z tego co udało mi się do tej pory dowiedzieć to jest to miejsce spokojne, ale też nie odcięte od świata. Że i piwa lanego się napijemy i jakaś knajpka się znajdzie.

Znalazłem podobny temat ale sprzed 7 lat więc zapewne w tym czasie trochę się tam zmieniło.
Był ktoś z was w tej miejscowości? Jak wrażenia? Zadowoleni? Co polecacie?

Aha i jeszcze jedno, znalazłem gdzieś na facebooku że w tym miejscu jest wypożyczalnia motorówek. Korzystał ktoś? Jakie są ceny? Czy motorówki jakieś takie w miarę przyzwoite?
croPablo
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 12.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) croPablo » 07.02.2017 23:31

adrianek90 napisał(a):Znalazłem podobny temat ale sprzed 7 lat więc zapewne w tym czasie trochę się tam zmieniło.
Był ktoś z was w tej miejscowości? Jak wrażenia? Zadowoleni? Co polecacie?

Aha i jeszcze jedno, znalazłem gdzieś na facebooku że w tym miejscu jest wypożyczalnia motorówek. Korzystał ktoś? Jakie są ceny? Czy motorówki jakieś takie w miarę przyzwoite?


Mi osobiście Blato odpowiada. Fajna kameralna miejscowość :D w sierpniu jadę po raz trzeci!
Piwko lane jak najbardziej, trzy knajpki przy plaży, osobiście polecam pizzerie Leut - pyszna pizza, serwują również dania z restauracji Adriana, polecam rybna plata :D jest sklep, pekara, stoisko z warzywami i owocami, przy plaży jest kupisz też naleśnika, frytki, świeże soki....

Po sąsiedzku duży kemping - można pójść na spacer, w drugą stronę można dojść do plaży Velka Duba.
Motorówkę można wypożyczyć, jest też statek Felun który proponuje fisch piknik z rejsem na Hvar.

Masz już zarezerwowane lokum?
Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 08.02.2017 08:28

Tak, mamy zarezerwowany apartament Ferdo. Myślałem o tym żeby jechać w ciemno ale jedziemy ze znajomymi i oni naciskali żeby jechać na gotowe.

Skoro wracasz tam trzeci raz to musi być tam fajnie. Ja wcześniej byłem na Pagu i bardzo mi się podobało, ale jakoś tak mam że chciałem zobaczyć teraz coś innego.

Orientujesz się może jak kształtują się ceny za motorówki albo jak daleko można się wypuszczać taką łódeczką?

No i najważniejsze pytanie. Są tam jacyś sprawdzeni gospodarze u których można nabyć rakije i wino?
Na Pagu byli w "co drugim domu" ale pewne wyroby były zabójcze. Pamiętam że kolega przez cały kolejny dzień nie mógł dojść do siebie. Ja na szczęście tego problemu nie miałem bo mi nie smakowała i nie piłem.
Dlatego pytam o jakieś sprawdzone miejsca?
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 08.02.2017 09:04

Jak byłeś na Pagu , a teraz jedziesz na Riwierę Makarską to będziesz zachwycony, oczarowany, ba..... zakochasz się w Dalmacji i będziesz tam wracał :hearts:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 08.02.2017 12:09

Riwiera Makarska jest piękna, ale też zatłoczona.
Co do trunków to najlepiej pytać gospodarza. Jeśli jakimś cudem sam czegoś nie produkuje to poleci sąsiada :mrgreen: Natomiast często te trunki są droższe od tych na straganach i bazarach, łudzę się trochę że po prostu są lepsze jakościowo :mrgreen:
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 08.02.2017 20:08

Andzia* napisał(a):Jak byłeś na Pagu , a teraz jedziesz na Riwierę Makarską to będziesz zachwycony, oczarowany, ba..... zakochasz się w Dalmacji i będziesz tam wracał :hearts:


No domyślam się:) Ale fakt jest taki że na Pagu też jest bardzo fajnie, tylko że ja byłem tam w lipcu. To było super. Ale wszyscy mówili że w połowie sierpnia to już tam nie jest za specjalnie.

Ale tak jak mówisz, po rivierze makarskiej oczekuję czegoś więcej niż widziałem w Pagu.
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 11.02.2017 22:11

Witam,
Myślę że Blato to dobry wybór, byliśmy 3 razy w Breli i raz w Drasnicach. Kolejny rok mniejsza miejscowość Blato. Mam pytanie ponieważ są tu znawcy tej miejscowości : czy w stronę Wielkiej Duby są jakieś małe plaże do których można dojść z lądu?
katika123
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) katika123 » 11.02.2017 22:16

A może był ktoś w apartamentach Sarah i może coś powiedzieć?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba.. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone