Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba..

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carramba77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba77 » 31.03.2015 10:22

gusia-s napisał(a):
carramba77 napisał(a):Tłumy niemieckich kolonii i obozów, oraz ogrom ludzi kazał mam zmienić destynacje.


Nie zgodzę się z powyższym, byliśmy w sierpniu 2012 i naprawdę było spokojnie. Żadnych tłumów i obozów.

Z gustami się nie dyskutuje :-). Wyraziłem tylko swoją opinię. Do Zivogosce Blato jeździliśmy od 2000. Najpierw na pole namiotowe a potem do apartmani-lm. Mamy naprawdę wspaniałe wspomnienia. Mieścina jednak się zmieniła. Ilość ludzi jak dla nas jest za duża. Oczywiście daleko jej do Makarskiej, Baski, czy Podgory. Niemniej jednak my szukamy większych "odludzi". Ostatnio byliśmy tam(przejazdem) w ubiegłym roku pod koniec sierpnia. Opinię swoją wyraziłem na podstawie tej wizyty i doniesień moich znajomych, którzy nieustannie tam jeżdżą.
Pozdrawiam wszystkich.
W tym roku wybieramy się na Peljesac na przełomie maja i czerwca.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.03.2015 12:39

carramba77 napisał(a):...
W tym roku wybieramy się na Peljesac na przełomie maja i czerwca.


I tylko ten termin daje jako taką gwarancję na luzy - nawet dziury na południowej stronie półwyspu nie świecą pustkami w sezonie - przekonaliśmy się w ubiegłym roku o tym :)

Co do Zivogosce Blato - robinsonada to nie jest ... więc jacyś ludzie będą to oczywiste ale nie jest to kurort tętniący życiem.
My też byliśmy na kempie i mimo, że jest on dość duży to wcale nie odczuliśmy tłumów. Kemping owszem, wynajmuje namioty i domki - w soboty zmieniał się turnus i widzieliśmy tych ludzi jak wysiadali i wsiadali do autokaru - potem się wszystko gdzieś rozmyło. Na plaży każdy miał swoją przestrzeń. Wieczorami cisza - ochrona pilnowała.
W wiosce jest niewiele domów, ze 3 knajpki na krzyż i wieczornego życia to w sumie nie ma - ot zjeść kolację i lulu do apartmana.
misiabela.75
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiabela.75 » 12.08.2015 08:33

Witam,mam prośbę do osób,które w większej grupie wypoczywały z Żivogosce Blato. Poszukuję na przyszły rok początek lipca,apartamentu bądz domu dla 13 osób. Koniecznie chciałabym zarezerwować szybciej.Mam nie wielkie wymagania,oczywiście przystępna cena i duży taras lub miejsce przy domu gdzie moglibyśmy się pomieścić. Fajnie byłoby gdyby był to parter. Wszelkie informacje proszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję.
Użytkownik usunięty
Živogošće

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.09.2015 10:34

Witam.
Muszę wpłacić zaliczkę za apartament i potrzebuję szybkiej informacji o miejscowości Živogošće jeżeli ktoś tam był, chodzi mi o zaplecze konobowo-sklepowo-barowo-straganowe :roll: :?: :?: :?:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Živogošće

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 30.09.2015 10:36

JackDaniels;) napisał(a):Witam.
Muszę wpłacić zaliczkę za apartament i potrzebuję szybkiej informacji o miejscowości Živogošće jeżeli ktoś tam był, chodzi mi o zaplecze konobowo-sklepowo-barowo-straganowe :roll: :?: :?: :?:

A nie przypadkiem Ania nasza kuchenno-badylowa???
Użytkownik usunięty
Re: Živogošće

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.09.2015 10:42

Bea.ta napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):Witam.
Muszę wpłacić zaliczkę za apartament i potrzebuję szybkiej informacji o miejscowości Živogošće jeżeli ktoś tam był, chodzi mi o zaplecze konobowo-sklepowo-barowo-straganowe :roll: :?: :?: :?:

A nie przypadkiem Ania nasza kuchenno-badylowa???

Już napisałem na FB i czekam na jakąś wiadomość :P Anai była tam chyba, tak mnie się wydaje :?:
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004
Re: Živogošće

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 30.09.2015 12:05

Które Zivogosce Ciebie intaresuje?
Tu "wizytówka" z Blato i okolic:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Živogošće

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 30.09.2015 12:36

JackDaniels;) napisał(a):Już napisałem na FB i czekam na jakąś wiadomość :P Anai była tam chyba, tak mnie się wydaje :?:


Byłam, byłam... i na fb też byłam, i co wiedziaam, to już powiedziaam :D
Dodam jedynie jakby to kogo interesowało mapkę wyjaśniającą jak się dostać do restauracji Strnj w Živogošće.
Oznaczyłam również jak się kierować chcąc dojść klifem do Velikiej Duby.

strnj.jpg


Zasadniczo drogi są dwie:
1. Na piechotkę - startujemy z Blato, przełazimy przez Jadrankę i ścieżką do góry.
Bardzo przyjemny spacerek i ma tę zaletę, że można się do kolacji wina napić ;)

2. Samochodem - zjeżdżamy za Blato (jadąc na Dubrovnik) w lewo z Jadranki (przy drogowskazie jak na zdjęciu)
i dalej jak droga prowadzi :)
Są oznaczenia. Zalety? Szybko...
... ale wina się napić nie można :mrgreen:
_MG_9154a.JPG
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 19.12.2015 21:56

Szukam w tej okolicy ok 10 noclegów sprawdzonych dla 2+1 od Igrane na południe do ok. Gradac...możecie coś polecic?Nie za daleko od plaży-do 300m:) w rozsądnych cenach 40-50 euro.
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 19.12.2015 23:05

Szukaj, szukaj... rozsyłaj meile i negocjuj ;-) Zobaczysz jaki będziesz dumny jak coś fajnego upolujesz.
Czasem trzeba wysłać sporo wiadomości, ale zawsze kilka ofert będzie. POWODZENIA :papa:
Jak coś znajdziesz to pytaj :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.12.2015 11:51

JoannaMaxel napisał(a):Szukaj, szukaj... rozsyłaj meile i negocjuj ;-) Zobaczysz jaki będziesz dumny jak coś fajnego upolujesz.


dobra rada...ja posłuchałem Joanny i już mam :smo: a teraz siedzę i planuję podróż i wycieczki :D
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.12.2015 12:16

i gdzie cos ciekawego znalazłeś?
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.12.2015 13:53

w Poracie...a czy ciekawego okaże się w sierpniu
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 28.12.2015 15:12

ja szukam czegos dalej na południe...:)
akle75
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) akle75 » 11.01.2016 17:12

Czy ktoś był w apartamentach Brajkovic?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba.. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone