Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba..

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 09.11.2016 19:12

Zaczynam już powoli szukać apartamentu na przyszły rok. Znalazłem ciekawą ofertę w Zivogosce Mala Duba. Konkretnie Apartmani Diana. Czy ktoś miał może okazję być w tym apartamencie? I co możecie powiedzieć o samej miejscowości Mala Duba? Będę wdzięczny za info, pozytywne, jak i niegatywne :)
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 10.11.2016 11:52

Byłam w Mala Duba początkiem września tego roku. Miejscowość urocza, bardzo spokojna. Jest tam 1 sklepik, dosyć dobrze zaopatrzony i jedna knajpka. Przy plaży codziennie sprzedają owoce i warzywa, kilka razy w tygodniu przyjeżdża facet ze świeżymi rybami. Kilometr dalej w kierunku Blato znajduje się piękna plaża Velika Duba, można tam dojść pieszo lub podjechać samochodem.
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 12.11.2016 19:58

A kojarzysz może taki domek z kamienia, pod drzewkami zaraz przy plaży, przy takim kamiennym małym molo? Pytam, bo właśnie jestem w kontakcie z właścicielem odnośnie rezerwacji i się zastanawiam czy dopinać na ostatni guzik ;) czy jeszcze szukać czegoś innego
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 14.11.2016 09:58

Musialabym zobaczyć na fotce,choć pewnie tak bo My mieszkaliśmy zaraz przy plaży i rozkładaliśmy się zawsze obok molo. Nawet kojarzę tą nazwę,ale wizualnie niestety nie mogę sobie przypomnieć.
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 14.11.2016 10:03

Plaża
Załączniki:
DSC05967.JPG
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 14.11.2016 10:06

Tutaj jest zdjęcie domów zaraz obok mola.
Załączniki:
DSC05969.jpg
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 14.11.2016 16:49

eliza851 napisał(a):Tutaj jest zdjęcie domów zaraz obok mola.


To właśnie jest ten dom "pod flagą" zakryty drzewami. Miejscówka fajna, natomiast próbuję się czegoś więcej dowiedzieć na temat tego apartamentu. Niby parę zdjęć widziałem, ale niestety właściciel teraz mieszka w Splicie i nie ma więcej fotek.

DSC05969.jpg
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 14.11.2016 22:10

Ahh ten... Wiesz co, nie wiem jak w środku ale z zewnątrz nie prezentował się zbyt dobrze. Tam chyba nie ma nawet balkonu ani tarasu od strony morza tylko od strony mieszkań, jakby w wewnątrz. My mieszkaliśmy za tym domem i widzieliśmy rodaków na tym niby tarasie, niefajnie to wyglądało , taka klitka.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 14.11.2016 22:46

orson napisał(a):
eliza851 napisał(a):Tutaj jest zdjęcie domów zaraz obok mola.


To właśnie jest ten dom "pod flagą" zakryty drzewami. Miejscówka fajna, natomiast próbuję się czegoś więcej dowiedzieć na temat tego apartamentu. Niby parę zdjęć widziałem, ale niestety właściciel teraz mieszka w Splicie i nie ma więcej fotek.

DSC05969.jpg


Rysował Jacek Gmoch :papa:
Sorry...pierwsze skojarzenie :mrgreen:
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 14.11.2016 23:48

eliza851 napisał(a):Ahh ten... Wiesz co, nie wiem jak w środku ale z zewnątrz nie prezentował się zbyt dobrze. Tam chyba nie ma nawet balkonu ani tarasu od strony morza tylko od strony mieszkań, jakby w wewnątrz. My mieszkaliśmy za tym domem i widzieliśmy rodaków na tym niby tarasie, niefajnie to wyglądało , taka klitka.

No tak właśnie myślałem... Dlatego cena niska. Bliskość plaży jednak tu przegra z "luksusem". Tarasu tam nie ma od strony morza. Jest... pośrodku, tzn. z jednej strony budynku jest część mieszkalna z łazienką i aneksem kuchennym, z drugiej strony jest duża kuchnia, a właśnie pomiędzy jest taras :D

słoma79 napisał(a):Rysował Jacek Gmoch :papa:
Sorry...pierwsze skojarzenie :mrgreen:


Hyhyhy. Niestety, paint to jest szczyt moich możliwości graficznych... Przekaz się liczy :D
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 15.11.2016 09:05

Powiem Ci,że My byliśmy początkiem września w apartamencie ELI i za 30 euro mieliśmy sypialnie, salonik z kuchnią , łazienkę i taras który miał 25m kw. Taras w stronę morza :wink: Teraz trochę podnieśli cenę ale polecam tą miejscówkę :-)
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 15.11.2016 10:24

Świetnie. Dzięki za namiar, już przeglądnąłem i powiem szczerze, że bez porównania warunki, a cenowo porównywalnie jak w Apartmani Diana. Zaraz piszę do właścicieli :)
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 10.12.2016 15:37

Cześć, a ja mam pytanie odnośnie Zivogosce Porat. Po kilku latach z rzędu w Breli postanowiliśmy zmienić miejsce wypoczynku i zarezerwowaliśmy fajny apartman właśnie w Poracie. Może się ktoś wypowiedzieć na temat tej dzielnicy? Jak tam z jedzeniem w knajpach, może ktoś był w tym roku i ma świeże informacje?
mf113
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mf113 » 19.01.2017 19:09

eliza851 napisał(a):Powiem Ci,że My byliśmy początkiem września w apartamencie ELI i za 30 euro mieliśmy sypialnie, salonik z kuchnią , łazienkę i taras który miał 25m kw. Taras w stronę morza :wink: Teraz trochę podnieśli cenę ale polecam tą miejscówkę :-)

Poważnie myslimy o tym miejscu - można prosić o więcej info - ile jest tam łącznie apartamentów, czy jest spokojnie, jaka lokalizacja, bo nie znalazłem go nigdzie na stronkach.
Marek
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 22.01.2017 18:29

U Pani Eli są 2 apartamenty. Na parterze większy ale bez tarasu i ogrodzenia, na piętrze jest mniejszy 2+1,ale miejsca jest wystarczająco dla 4 osób plus duży taras. Do plaży 15-20 metrów. My byliśmy tam początkiem września i było bardzo spokojnie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane,Zivogosce, Zivogosce Blato, Zivogosce Mala Duba.. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone