Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar-Zavala ( a miała być Milna...)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
J@nek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 28.07.2006 17:24

antek napisał(a):No i witam kolejnego krajana Janka z Bielska!!!
My to możemy się na deptaku bielskim spotkać a nie w zatoczce....hihihihi

Tak czytam i czytam przeróżne posty i dochodzę do wniosku, że gdyby zorganizować wspólny wyjazd bielszczan do Chorwacji to można autokar spokojnie wynająć :lol: zawsze wyszłoby taniej :roll:
A może by tak jakiś zlot na zakończenie sezonu zorganizować?

Crozdrav
J@nek
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2006 17:34

Ja również dołączam z gratulacjami za relację, jedni jua wrócili i wspominają, inni zaraz jadą :lol: a u mnie wyjazd się komplikuje :cry: :cry: :cry:
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 28.07.2006 17:52

J@nek napisał(a):
wojan napisał(a):J@nku ... Przekaż Bożence,że oleandry zaczynają puszczać korzenie :!:

A u nas jest nadzieja na bugenwilę i rozmaryn, no ale, jak mawiają starożytni rzymianie: pażywiom - uwidim :D
Crozdrav
J@nek

A nasze bugenwile niestety padło :cry: pewnie było za szybko rwane :lol:

Serdeczne dzięki wszystkim za miłe słowa.Zachęcam powracających cromaniaków do pisania relacji ,bo je wszyscy lubimy czytać.
Z pisaniem jednak jest trochę gorzej :lol:
Pozdrawiam.
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.08.2006 00:27

Poniżej link do strony gdzie zamieściłem trochę więcej zdjęć
http://wojan.diga.pl/index.php/galeria/Hvar+2006-item

Gdyby ktoś miał ochotę zerknąć to zapraszam.
Pozdrawiam.
walgos
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) walgos » 05.10.2006 16:54

:D Hej! Wtym roku bylismy na wyspie Ciovo-było super. Za rok wybieramy się na Hvar. Sądząc z Twojej opowieści mieliście super miejsce. Byłbym wdzięczny za jakiś kontakt z Waszymi gospodarzami ( telefon, mail ) W zamian służę namiarami na moich gospodarzy-także mieszkalismy w ślicznym miejscu
walgos
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) walgos » 05.10.2006 16:59

Zapomniałem podac mojego maila- to moje pierwsze kroki z tym forum.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.10.2006 20:01

walgos napisał(a)::D Hej! Wtym roku bylismy na wyspie Ciovo-było super. Za rok wybieramy się na Hvar. Sądząc z Twojej opowieści mieliście super miejsce. Byłbym wdzięczny za jakiś kontakt z Waszymi gospodarzami ( telefon, mail ) W zamian służę namiarami na moich gospodarzy-także mieszkalismy w ślicznym miejscu

Mówisz-masz.
Obrazek
Na Ciovo byłem kilka lat temu,faktycznie śliczne miejsce.A namiary na swojego gospodarza na wyspie zamieść na forum-jest taki wątek bodajże pod tytułem "Bank kwater".Może ktoś skorzysta. :D
Pozdrav.
Magdulaa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdulaa » 17.09.2018 13:10

witam. Wojan czy mogę prosić o namiar na kwaterę? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar-Zavala ( a miała być Milna...) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019