Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar w czerwcu. W ciemno, czy rezerwować?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010
Hvar w czerwcu. W ciemno, czy rezerwować?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 27.01.2014 20:16

Mam pytanie. Może banalne, ale nie znalazłam odpowiedzi w gąszczu informacji na forum. :oops:
W tym roku wybieram się w końcu na mój wymarzony Hvar (południowa strona). :lol:
Jeszcze nigdy nie byłam na wyspie i do tego w czerwcu.
Ponadto jadę ze znajomymi, czyli będzie nas pięcioro (2 + 3).
Nie wiem czy ryzykować wyjazd w ciemno, czy jednak szukać jakiejś kwatery.
Jeśli macie coś godnego polecenia, to będę wdzięczna.
jacekcic
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekcic » 27.01.2014 20:29

Moim zdaniem w czerwcu na Hvarze nie powinno być problemu ze znalezieniem noclegu. Troszeczkę gorzej może wyglądać już przełom czerwca i lipca. Byłem w m. Hvar trzykrotnie w czerwcu, lipcu i sierpniu. Za każdym razem w trzech miejscach tj. na głównym skrzyżowaniu przy wjeździe do miasta, w marinie gdzie dopływają promy oraz przy dworcu autobusowym od rana do wieczora stoją ludzie z tabliczkami "wolne pokoje". Odrębną kwestią pozostaje jakość i cena.
Pozdrawiam.
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 27.01.2014 20:32

Dzięki, czekam jednak dalej na rady co do wyjazdu w ciemno.
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 27.01.2014 20:50

Dzięki jacekcic. Trochę się uspokoiłam. Poszukam trochę w necie super-hiper-atrakcyjnego apartmana, a jak go nie znajdę to pojadę w ciemno. Mam nadzieję tylko, że ten układ łykną znajomi, bo oni pierwszy raz, za naszą namową, wyjeżdżają "na własną rękę", więc może być gorąco.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.01.2014 23:39

Violette napisał(a):Dzięki, czekam jednak dalej na rady co do wyjazdu w ciemno.

wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807.html
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 28.01.2014 17:33

Dzięki Janusz, wcześniej już przejrzałam ponad połowę tego wątku, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Pozostała reszta, może więc wyrobię się do czerwca. :lol: :lol: :lol:
ratownik_999
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.07.2010
Hvar w ciemno z dzieckiem w czerwcu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratownik_999 » 18.01.2017 21:02

Witajcie! Trochę mnie tu nie było ale jestem :) Chciałem się Was zapytać czy możecie polecić jakieś kwatery na wyspie Hvar. Szukam na portalach z wakacjami ale wiadomo tam wszystkiego nie ma i często takich perełek tym bardziej. Jedziemy z dzieckiem prawie dwa latka i nie wiem czy w ciemno i poszukiwanie czegoś na miejscu jest dobrą opcją. Interesuje nas też bardziej coś "na uboczu" czyli jak się da gdzieś na "zadupiu" :P I oczywiście w miarę możliwości coś blisko plaży. Sklep czy knajpa bez znaczenia bardziej się liczy spokój i ustronne miejsce. Polecicie coś albo doradzicie gdzie szukać? Pozdrawiam
ratownik_999
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratownik_999 » 18.01.2017 21:14

Spoko My też jedziemy w czerwcu i najprawdopodobniej w ciemno na Hvar także może jeszcze się zgadamy heheh. Byliśmy już nie raz w ciemno ale teraz pierwszy raz z dzieckiem także tego się boimy najbardziej. Planujemy wyjazd na początku 4.06 a Wy jak tam?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar w czerwcu. W ciemno, czy rezerwować?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone