Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar w czerwcu. W ciemno, czy rezerwować?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Violette
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 27.01.2014 21:16

Mam pytanie. Może banalne, ale nie znalazłam odpowiedzi w gąszczu informacji na forum. :oops:
W tym roku wybieram się w końcu na mój wymarzony Hvar (południowa strona). :lol:
Jeszcze nigdy nie byłam na wyspie i do tego w czerwcu.
Ponadto jadę ze znajomymi, czyli będzie nas pięcioro (2 + 3).
Nie wiem czy ryzykować wyjazd w ciemno, czy jednak szukać jakiejś kwatery.
Jeśli macie coś godnego polecenia, to będę wdzięczna.
jacekcic
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekcic » 27.01.2014 21:29

Moim zdaniem w czerwcu na Hvarze nie powinno być problemu ze znalezieniem noclegu. Troszeczkę gorzej może wyglądać już przełom czerwca i lipca. Byłem w m. Hvar trzykrotnie w czerwcu, lipcu i sierpniu. Za każdym razem w trzech miejscach tj. na głównym skrzyżowaniu przy wjeździe do miasta, w marinie gdzie dopływają promy oraz przy dworcu autobusowym od rana do wieczora stoją ludzie z tabliczkami "wolne pokoje". Odrębną kwestią pozostaje jakość i cena.
Pozdrawiam.
Violette
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 27.01.2014 21:32

Dzięki, czekam jednak dalej na rady co do wyjazdu w ciemno.
Violette
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 27.01.2014 21:50

Dzięki jacekcic. Trochę się uspokoiłam. Poszukam trochę w necie super-hiper-atrakcyjnego apartmana, a jak go nie znajdę to pojadę w ciemno. Mam nadzieję tylko, że ten układ łykną znajomi, bo oni pierwszy raz, za naszą namową, wyjeżdżają "na własną rękę", więc może być gorąco.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2014 00:39

Violette napisał(a):Dzięki, czekam jednak dalej na rady co do wyjazdu w ciemno.

wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807.html
Violette
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 28.01.2014 18:33

Dzięki Janusz, wcześniej już przejrzałam ponad połowę tego wątku, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Pozostała reszta, może więc wyrobię się do czerwca. :lol: :lol: :lol:
ratownik_999
Podróżnik
Hvar w ciemno z dzieckiem w czerwcu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratownik_999 » 18.01.2017 22:02

Witajcie! Trochę mnie tu nie było ale jestem :) Chciałem się Was zapytać czy możecie polecić jakieś kwatery na wyspie Hvar. Szukam na portalach z wakacjami ale wiadomo tam wszystkiego nie ma i często takich perełek tym bardziej. Jedziemy z dzieckiem prawie dwa latka i nie wiem czy w ciemno i poszukiwanie czegoś na miejscu jest dobrą opcją. Interesuje nas też bardziej coś "na uboczu" czyli jak się da gdzieś na "zadupiu" :P I oczywiście w miarę możliwości coś blisko plaży. Sklep czy knajpa bez znaczenia bardziej się liczy spokój i ustronne miejsce. Polecicie coś albo doradzicie gdzie szukać? Pozdrawiam
ratownik_999
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ratownik_999 » 18.01.2017 22:14

Spoko My też jedziemy w czerwcu i najprawdopodobniej w ciemno na Hvar także może jeszcze się zgadamy heheh. Byliśmy już nie raz w ciemno ale teraz pierwszy raz z dzieckiem także tego się boimy najbardziej. Planujemy wyjazd na początku 4.06 a Wy jak tam?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019