Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Martka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2002
Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martka » 23.07.2002 08:05

Sluchajcie, slyszalam, ze na wyspie Hvar wybrzeze nie jest rewelacyjne, tzn. jest zamulone, są obrosniete zielonymi glonami kamulce :cry:. Czy ktos mnie moze uspokoic i napisac, ze to nie jest prawda? Bedziemy na Hvarze w poł. sierpnia (miasto Hvar) i zalezy mi, zeby bylo fajne dno, z kamieniami, do plywania z maską. Po drugie, czy to prawda, że można sobie wypożyczyć małą łodkę motorową, żeby móc objechać okoliczne skałki? Dzięki i pozdrawiam, Marta
al3xand3r

Nieprzeczytany postnapisał(a) al3xand3r » 28.07.2002 18:31

Marto mam do ciebie serdeczna prosbe. Ja rowniez ze swoja dziewczyna chcemy sie zjawic na w. Hvar Jezeli mozesz, bardzo prosze skontaktuj sie ze mna. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Alexander
Robert Dy
Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert Dy » 30.07.2002 15:01

Polecam plażę w Lubovicy. Jest oddalona o kilka kilometrów od Hvaru. Dostać się na nią można na dwa sposoby: łódką, którą można wypożyczyć w porcie lub samochodem. Trzeba podjechać ok. 8 km nową drogą w kierunku Starego Gradu. Samochód trzeba zaparkować przy drodze. Później ok 10 min drogi lasem w dół. Plaża jest wspaniała a woda kryształowa. :D

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone