Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 07.07.2009 13:46

W Deichmanie (jak to się pisze???) kupiłam synowi buty do wody, na górze materiał elastyczny i siateczka, podeszwa silikonowa. Wydają mi się fajniejsze niż te z gumową podeszwą kupione w sklepie sportowym (takie kupiłam córce, bo nie było rozmiaru). Cena 19,90zł za "silikonowe" i 29,90zł za "gumowe".
sysgone
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sysgone » 07.07.2009 23:29

Od dwóch lat używam zwykłe trampki, synowi i żonie kupiłem te silikonowo - szmaciane. Oni używają ich tylko do wody, ja również w drodze z/na plażę. A pływając z rurką i tak zakładam płetwy na gołe stopy. Grunt to patrzyć, gdzie się stawia stopy ;-)
Emmila
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emmila » 25.07.2009 15:27

no to mnie dobiliście 8O
wyjeżdzamy za tydzien i stwierdziłam ze ceny w chorwacji będą powalające wiec zakupiliśmy butki w naszym mieście
dla mnie i męza po 33 zł (uważałam ze to bardzo tanio)
a dla 2 letniego synka ... uwaga.... 69,95 :evil: :evil: :evil: w decathlonie...
i nie myślcie ze był jakis wybór.... pan w sklepie sportowym na moje pytanie czy bedzie dostawa powiedział ze dostawa właśnie była i zeby brać co jest :lol:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 25.07.2009 15:38

Emmila napisał(a):no to mnie dobiliście 8O
wyjeżdzamy za tydzien i stwierdziłam ze ceny w chorwacji będą powalające wiec zakupiliśmy butki w naszym mieście
dla mnie i męza po 33 zł (uważałam ze to bardzo tanio)
a dla 2 letniego synka ... uwaga.... 69,95 :evil: :evil: :evil: w decathlonie...
i nie myślcie ze był jakis wybór.... pan w sklepie sportowym na moje pytanie czy bedzie dostawa powiedział ze dostawa właśnie była i zeby brać co jest :lol:

Ło matko, ja mojej półtorarocznej kupiłam w naszej hurtowni dziecięcej za 15 zł, fajniejsza ma niż ja :)
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 28.07.2009 22:53

ja dla mojej córci która nosi rozmiar 17-18 musiałam zapłacic 30 zł za nowe ale nie ze sklepu tylko z drugiej ręki, większy rozmiar dostać to nie probem ale taki mały to trzeba było brac to co pasowało...
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 28.07.2009 23:05

A jak w Chorwacji z dostępnością rozmiarów? Wie ktoś może?
Ja będę potrzebował 47 :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2009 06:37

Emmila napisał(a): na moje pytanie czy bedzie dostawa powiedział ze dostawa właśnie była i zeby brać co jest :lol:


Teraz to się już trzeba oglądac za zeszytami i kredkami.Rok szkolny za pasem ;)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.07.2009 07:15

hepik napisał(a):Teraz to się już trzeba oglądac za zeszytami i kredkami.Rok szkolny za pasem ;)


Dla kogo za pasem, dla tego za pasem.
My dopiero się szykujemy do:

Obrazek

Przecież jeszcze dwa miechy wakacji!


pzdr
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 29.07.2009 07:44

Btk201 napisał(a):A jak w Chorwacji z dostępnością rozmiarów? Wie ktoś może?
Ja będę potrzebował 47 :roll:

46 widziałem ale 47 nie, co nie znaczy że nie kupisz :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.08.2009 16:55

-Yaro- napisał(a):
Kevlar napisał(a):Te "Biedronkowe" mogłyby mieć twardszą podeszwę. :(

Dokładnie, w zeszłym roku nie wytrzymały do końca pobytu, a nie były eksploatowane ekstremalnie :lol:

Biedronkowe porażka całkowita! Nie warto nawet na jeden sezon.
Góra szmaciana wytrzymała, lecz podeszwa zrobiła się miękka jak stara dętka. Szybko się starła i popękała. Ledwo wytrzymały 2tygodnie. Co prawda chodziłem w nich na plażę z domu ale bez jaj. Kawałek drogi i tylko 170schodów na plażę.
Kupione wcześniej w Cro również z gumową podeszwą, jak wspominałem, wytrzymały 3sezony i nadal dobre. Mojej Zuzy buty z silikonową podeszwą drugi sezon bez zarzutu.

Biedronkowe poleciały w ostatni dzień pobytu do śmietnika.
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 04.08.2009 17:29

........ale o butach można rozwijać temat :!:

a później o maskach, rurkach, płetwach, lezakach, karimatach, parasolach :oops:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 10.05.2010 11:17

Od dziś w Lidl buty do wody > klik Może lepsze od "biedronkowych"

- dziecięce, rozmiary: 28-33 w cenie 13.99 zł
- damskie lub męskie, rozmiary: 36-45 w cenie 17.99 zł




To jest oczywiście reklama.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 10.05.2010 21:40

Własnie szukałam tematu (już kiedys wpadłam na niego) aby zakomunikować o bucikach w Lidlu :D ale Pasażer mnie wyprzedził ;)

Buciki zakupione i dla mnie jak i dla mojej drugiej połowy :) Wyglądają na porządne, podeszwa gumowa-nie powinna się ślizgać. Tylko uwaga panie...mężuś kupił mi w ciemno mój standardowy rozmiar 38 (kolor różówy), jednak mogły być nr mniejsze...ale chyba jakoś dam radę ;)
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 10.05.2010 22:12

pasażer napisał(a):Od dziś w Lidl buty do wody


Widziałem je dziś w Lidlu.

Wyglądają całkiem porządnie, znacznie lepiej niż te, które swojego czasu w ostatniej chwili kupiłem w Deichmannie.

Chyba też lepiej niż te, które można zobaczyć na każdym chorwackim rogu :roll: , a już na pewno ze wzgledu na cenę.
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2020
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 10.05.2010 22:29

Ja też zakupiłem takie buciki.
Troszkę tańsze pojawiły się od soboty w Kauflandzie, ale według mnie są dużo gorsze jakościowo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone