Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009
Gumowe buty na plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 17.05.2009 20:42

Prosze o namiar o jakiś sklep internetowy. Chciałem zakupić buty gumowe do pływania.
Czy może lepiej kupic takowe na miejscu. Jaka może byc ich cena?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2009 20:44

marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 17.05.2009 20:47

drogo jak jasna cholera, w zeszłym roku płaciłem 85Kun za 3 pary a jedna para 30-35 kun kosztowała
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 17.05.2009 21:01

Czyli co? Lepiej kupić na miejscu w Cro?
A dobre jakościowo chociaż były?
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 17.05.2009 21:06

no nie rozleciały się przez tydzień i w tym roku je również biorę, wyglądem praktycznie identyczne ino czarne całe. Malo tego na co drugim straganie wisiały a i w konzumie tez leżały wiec z dostepnością nie ma problema
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.05.2009 23:11

Tu masz na alledrogo.pl po 30 zł za parę ale w cro kupiłbyś po 20 zł (w przeliczeniu) za parę. Przy każdej prawie plaży jest stragan z tymi bucikami. Ja teraz nie będę kupował w PL tylko w CRO.

pozdrav.
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 18.05.2009 23:53

Porządne buty ( i po umiarkowanej cenie ) znajdziesz w Decathlon'ie. Na miejscu za dobrej jakości obuwie na pewno przepłacisz. Pozdrawiam.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2009 07:56

A może takie w przyzwoitej cenie.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 19.05.2009 08:27

skee napisał(a):Porządne buty ( i po umiarkowanej cenie ) znajdziesz w Decathlon'ie. Na miejscu za dobrej jakości obuwie na pewno przepłacisz. Pozdrawiam.
nie widziałem w decathlonie ale w daichmanie po 20zł identyczne jakie kupiłem w CRO za (w przeliczeniu ) 15zł na straganie więc pisanie dokładnie o tym artykule- że przepłacisz- nie jest do końca jest prawdą.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 19.05.2009 09:13

Darujcie sobie kupno takich butów w Polsce, bo w Chorwacji mają tego na kopę i w dodatku do wyboru, do koloru, a co najważniejsze - za śmieszne pieniądze. Moja siostra nie posłuchała 3 lata temu rady starszego brata i kupiła w Polsce takie buty, a na miejscu okazało się, że są za połowę tego, co zapłaciła w Polsce... Ponadto z tego co się orientuję, temat butów był wałkowany już wielokrotnie, wystarczy skorzystać z opcji "szukaj"...
karolinaaa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.03.2009
buciki

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinaaa » 19.05.2009 11:14

A lepsze są takie z materiału czy gumowe? Ważne jest dla mnie, żeby nie ciągnęły mnie na dno ;)bo średnio umiem pływać. Jaka jest praktyczna różnica między nimi?
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 19.05.2009 11:48

Gumowe są całe z gumy, materiałowe mają gumową podeszwę. Osobiście wolę te drugie, bo guma (szczególnie ciemniejsze kolory) nagrzewa się na słońcu, a potem parzy w stopy :? Poza tym materiałowe są bardziej kolorowe (możesz np. kupić takie a'la flaga chorwacka). Jedne i drugie są wmiarę lekkie i nie wpływają jakoś szczególnie na ciągnięcie pływaka do dna :) Przecież to nie kalosze! :lol:
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.05.2009 12:03

akurat w CRO średni pływak ma szanse poczuć się lepszym pływakiem bo woda bardzo słona i wypiera :wink: naprawde pływa sie tam fajnie. Ja lubie akurat buty plastikowe bo materiałowe trochę schną a nie lubie zakladac mokrych ale to kwestia gustu. Reszta rodziny miała materialowe kupione w CRO i teb było ok. Moim zdaniem nie ma co inawestowac w jakies drogie bo jak się duzo biega po ostrych kamieniach to i tak się rozpadną .
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 25.05.2009 13:25

W gazetce "Biedronki" od 1.06 jest podane, że będą te buciki za kwotę aż...UWAGA, UWAGA...
9,99!!!
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 25.05.2009 14:00

stola1 napisał(a):W gazetce "Biedronki" od 1.06 jest podane, że będą te buciki za kwotę aż...UWAGA, UWAGA...
9,99!!!


Testowałem je w zeszłym roku.Sprawdziły sie doskonale więc polecam z czystym sumieniem.Ogromnym plusem jest nie tylko cena ,ale przede wszystkim to ,ze guma (silikon?) na podeszwach sa bardzo miękkie. W tym roku tez ze mną pojadą :D
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone