Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 30.05.2013 17:16

pepermint napisał(a):muszę mieć takie buty jak te ze zdjęcia, obowiązkowo :D

Stylowe :lol: Manolo Blahnik by się schował :P
wiolapola40
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolapola40 » 12.06.2013 22:26

Witam!
Po raz pierwszy jadę do Chorwacji. Szukam butów plażowych zapinanych na rzepy lub sznurowanych,ponieważ ja i córka mamy bardzo wysokie podbicie i nie możemy wcisnąć stóp do proponowanych i ogólnodostępnych w różnych sieciach butów.Pytanie do bywających często w Chorwacji: Czy na tychże straganach można dostać takie buty??
Proszę o szybką odpowiedź,bo nie wiem czy mam się zdecydować na zakup przez internet,ale to dość duży koszt z przesyłką ok40 zł para.
Ruby77
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruby77 » 20.06.2013 11:45

Wiola w Chorwacji jest tego od groma i ceny podobne do naszych a jak umisz się pośmiać i potargować to jeszcze tańsze :D
michaga
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 13.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) michaga » 26.06.2013 16:13

wiolapola40 napisał(a):Witam!
Po raz pierwszy jadę do Chorwacji. Szukam butów plażowych zapinanych na rzepy lub sznurowanych,ponieważ ja i córka mamy bardzo wysokie podbicie i nie możemy wcisnąć stóp do proponowanych i ogólnodostępnych w różnych sieciach butów.Pytanie do bywających często w Chorwacji: Czy na tychże straganach można dostać takie buty??
Proszę o szybką odpowiedź,bo nie wiem czy mam się zdecydować na zakup przez internet,ale to dość duży koszt z przesyłką ok40 zł para.

Niedawno w decathlonie widzielismy na rzepy, ale tylko dla dooslych. Za okolo 60zl.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2013 16:19

michaga napisał(a):
wiolapola40 napisał(a):Witam!
Po raz pierwszy jadę do Chorwacji. Szukam butów plażowych zapinanych na rzepy lub sznurowanych,ponieważ ja i córka mamy bardzo wysokie podbicie i nie możemy wcisnąć stóp do proponowanych i ogólnodostępnych w różnych sieciach butów.Pytanie do bywających często w Chorwacji: Czy na tychże straganach można dostać takie buty??
Proszę o szybką odpowiedź,bo nie wiem czy mam się zdecydować na zakup przez internet,ale to dość duży koszt z przesyłką ok40 zł para.

Niedawno w decathlonie widzielismy na rzepy, ale tylko dla dooslych. Za okolo 60zl.

Ten sam sklep w Lodzi...widziałem za 35 zł,to i tak chora cena :?

Edit:

nie były raczej sznurowane i na rzepy.
angella908
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) angella908 » 21.07.2013 11:26

czesc czy jest szansa zeby kupic w cro takie oto buty do plywania ?;) i jaka mniejwiecej cena bo na alledrogo sa po 29 zl a w sumie wolalabym przymiezyc ;)


Obrazek
Betinka73
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.04.2014
Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betinka73 » 17.07.2014 17:22

Mam pytanie do będących lub tych którzy wrócili już z Cro, w jakiej cenie kupię tam buty do wody? Pytam dlatego , że w mojej okolicy nigdzie nie mogę ich dostać, są albo dla dzieci albo mega wielkie i nie wiem czy szukać na siłę jeszcze(wyjazd w sobotę) czy kupić już na miejscu?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.07.2014 17:59

Duży wybór, cenowo podobnie, ale jak jedziecie do pipidówki, może nie być na miejscu. :wink:

1 temat o butach
2 temat o butach
justa5
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2014
Re: Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa5 » 22.07.2014 10:56

Jest bardzo duży wybór, nawet w "pipidówkach" do wyboru do koloru. Cena pozytywnie mnie zaskoczyła, nie chcę okłamać, ale chyba około 50 kun.
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014
Re: Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 22.07.2014 16:28

Z racji ,że temat zatytułowany tak jak nie inaczej.To może tutaj zapytam , sporo naczytałem się o jeżowcach + tych rybach zakopanych w piasku z kolcami wystającymi ( ale mo0im zdaniem na niego to buty są za słabe o ile dobrze kojarzę ta rybę to kolec ten jest jak gwóźdź ) . Kolega z którym byłem na wczasach w Turcji miał z nim nawet nie przyjemną historię .Stąd moje pytanie rozumiem ,że takie buty przymusowo na każdej plaży w Chorwacji (oprócz tych najbardziej obleganych gdzie wyplenili je) ale na mniejszych plażach to występują na wszystkich wyspach itp.?
Pozdrawiam i przepraszam jeśli taki temat już się przewijał ja go nie znalazłem.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 22.07.2014 16:31

Roland90 napisał(a):Z racji ,że temat zatytułowany tak jak nie inaczej.To może tutaj zapytam , sporo naczytałem się o jeżowcach + tych rybach zakopanych w piasku z kolcami wystającymi ( ale mo0im zdaniem na niego to buty są za słabe o ile dobrze kojarzę ta rybę to kolec ten jest jak gwóźdź ) . Kolega z którym byłem na wczasach w Turcji miał z nim nawet nie przyjemną historię .Stąd moje pytanie rozumiem ,że takie buty przymusowo na każdej plaży w Chorwacji (oprócz tych najbardziej obleganych gdzie wyplenili je) ale na mniejszych plażach to występują na wszystkich wyspach itp.?
Pozdrawiam i przepraszam jeśli taki temat już się przewijał ja go nie znalazłem.


W zasadzie to są wszędzie. Nawet jak nie ma ich przy brzegu to dalej już będą.
Lepiej nosić buciki.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 22.07.2014 16:34

Pauka spotkać nie jest wcale tak łatwo. Chyba nie sądzicie, że siedzi sobie on w piaseczku na miejskim kąpielisku gdzie w wodzie jest pińcet osób? :) Co do jeżowców to jeśli nie ma ich przy brzegu to pewnie są głębiej, ale jeśli są głębiej, tam gdzie nie ma gruntu, to są niegroźne...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Buty do wody

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 22.07.2014 18:42

Roland90 napisał(a):Z racji ,że temat zatytułowany tak jak nie inaczej.To może tutaj zapytam , sporo naczytałem się o jeżowcach + tych rybach zakopanych w piasku z kolcami wystającymi ( ale mo0im zdaniem na niego to buty są za słabe o ile dobrze kojarzę ta rybę to kolec ten jest jak gwóźdź ) . Kolega z którym byłem na wczasach w Turcji miał z nim nawet nie przyjemną historię .Stąd moje pytanie rozumiem ,że takie buty przymusowo na każdej plaży w Chorwacji (oprócz tych najbardziej obleganych gdzie wyplenili je) ale na mniejszych plażach to występują na wszystkich wyspach itp.?
Pozdrawiam i przepraszam jeśli taki temat już się przewijał ja go nie znalazłem.

Roland, grupa najwyższego ryzyka, to mimo wszystko, wędkarze. --> Pažnja: pauk :!:
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone