Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 26.02.2013 21:39

pawelh napisał(a):Wyglądają jak "adidasy"sznurowane i pełne natomiast podeszwa jest dość twarda,ale elastyczna oczywiście z otworami do odprowadzania wody(świetne do chodzenia po skałach tych pod wodą jak i na wierzchu)
Kupiłem dwie pary dla siebie i syna a występowały w kolorze czarnym i czaro-białym,boki wykonane z siatki.

Coś tego typu?
http://wodnebuty.pl/galeria/7
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 27.02.2013 13:46

Podobne,ale nie takie choć te wyglądają na solidne.Jak koniecznie chcesz to zrobię zdjęcia :wink:
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 27.02.2013 14:00

Też mi właśnie wydają się solidne, chyba się na nie zdecyduję. O Twoich mniej więcej już mam wyobrażenie.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.02.2013 19:31

gusia-s napisał(a):Wszystko zależy w jaki rejon się wybierasz, czy są ostre skałki, czy małe otoczaki, czy są jeżowce czy ich nie ma, może beton i piasek gdzie wcale nie będą ci potrzebne.

tam gdzie piasek potrzebne szczególnie, ze względu na Trachinus draco :!:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.02.2013 19:54

pasażer napisał(a):
gusia-s napisał(a):Wszystko zależy w jaki rejon się wybierasz, czy są ostre skałki, czy małe otoczaki, czy są jeżowce czy ich nie ma, może beton i piasek gdzie wcale nie będą ci potrzebne.

tam gdzie piasek potrzebne szczególnie, ze względu na Trachinus draco :!:


o tym nie pomyślałam :oops: lepiej dmuchać na zimne :-?
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 27.02.2013 19:59

O cholera 8O dziękuję za informacje o tej piranii :hut:
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 27.02.2013 21:53

Widziałem tego potwora na Peloponezie-Grek wyłowił go z morza na wędkę i od razu krzyczał by nie dotykać :x
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.05.2013 09:40

mutiaq napisał(a):Zamieniłam je na płetwy i po problemie ;)


Obrazek

:wink:
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 28.05.2013 14:42

pasażer napisał(a):
gusia-s napisał(a):Wszystko zależy w jaki rejon się wybierasz, czy są ostre skałki, czy małe otoczaki, czy są jeżowce czy ich nie ma, może beton i piasek gdzie wcale nie będą ci potrzebne.

tam gdzie piasek potrzebne szczególnie, ze względu na Trachinus draco :!:

Ło matko! Przeczytałam ten wątek o tej "rybcę - potworze" i się przeraziłam 8O mój syn nurkuje mniej więcej na głębokości od 2 do 3 m, wygrzebuje z piasku muszelki i różne cudactwa. Muszę go przestrzec przed ewentualnym spotkaniem z tą rybą.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.05.2013 16:50

ynka napisał(a):
pasażer napisał(a):
gusia-s napisał(a):Wszystko zależy w jaki rejon się wybierasz, czy są ostre skałki, czy małe otoczaki, czy są jeżowce czy ich nie ma, może beton i piasek gdzie wcale nie będą ci potrzebne.

tam gdzie piasek potrzebne szczególnie, ze względu na Trachinus draco :!:

Ło matko! Przeczytałam ten wątek o tej "rybcę - potworze" i się przeraziłam 8O mój syn nurkuje mniej więcej na głębokości od 2 do 3 m, wygrzebuje z piasku muszelki i różne cudactwa. Muszę go przestrzec przed ewentualnym spotkaniem z tą rybą.

Jak będzie wchodził do wody, nastawiaj gar wody kuchenkę. Po zaaplikowaniu sobie jadu, pomaga moczenie we wrzątku. Sprawdzone w szpitalu w Omišu... :lol:
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 28.05.2013 16:54

No właśnie przeczytałam twoją opowieść :roll:
W sumie to on przez cały czas siedzi w wodzie, albo nurkuje albo pływa... musiałabym z termosem na plaże chodzić :roll:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.05.2013 17:22

ynka napisał(a):No właśnie przeczytałam twoją opowieść :roll:
W sumie to on przez cały czas siedzi w wodzie, albo nurkuje albo pływa... musiałabym z termosem na plaże chodzić :roll:

Spotkanie z paukiem to rzadkość. Nie przejmuj się ;) Kolec jadowy za głową służy paukowi do obrony, trzeba go złapać w rękę albo nadepnąć.
Tak ogólnie bardzo smaczna rybka :)
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 28.05.2013 17:36

No niby tak ale wiesz jak to matka :) chyba że go zamknę w pokoju wraz z kotką :lol:
Kamila25
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 29.03.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamila25 » 30.05.2013 16:13

pasażer napisał(a):
mutiaq napisał(a):Zamieniłam je na płetwy i po problemie ;)


Obrazek

:wink:

ehehe
__________
Rab i Toskania - moje ukochane miejsca
Ostatnio edytowano 03.06.2013 13:37 przez Kamila25, łącznie edytowano 1 raz
pepermint
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pepermint » 30.05.2013 16:25

muszę mieć takie buty jak te ze zdjęcia, obowiązkowo :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone