Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie po raz pierwszy do Chorwacji ze znajomymi w lipcu2014

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
putkowa90
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.04.2014
Gdzie po raz pierwszy do Chorwacji ze znajomymi w lipcu2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) putkowa90 » 03.04.2014 19:52

Witam!
Wybieramy się paczką znajomych po raz pierwszy na wakacje do Chorwacji, ale zupełnie nie wiemy gdzie :( . Czytam i czytam forum i inne strony gdzie polecacie itd., ale ciężko się zdecydować jeśli nigdy się tam nie było - poza tym większość propozycji jest dla rodzin z dziećmi (przynajmniej na takie trafiam ) :). Kończymy studia i szukamy miejsca gdzie zarówno będzie można odpocząć, posiedzieć nad wodą, ale też wieczorem wyjść gdzieś potańczyć (mile widziane zarówno dyskoteki jak i inne imprezy na których można potańczyć bardziej towarzysko :)). Nie nastawiamy się na samo zwiedzanie, a raczej na leniuchowanie i ładowanie baterii. Zależy nam na małych odległościach od centrum, miejsc rozrywek i przede wszystkim do plaży (mile widziana piaszczysta, ale nie jest to mus).

Błagam o pomoc i rady. Chcemy już niedługo coś zarezerwować, więc propozycje sprawdzonych apartamentów lub po prostu miejscowości mile widziane :D !!

PS. Jedziemy własnym busem z okolic Krakowa w ilości sztuk 6+.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie pomocne posty :). :papa:
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 04.04.2014 20:15

polecam Makarską!
ja z moim chłopakiem wybieramy się tam w sierpniu. Jest to typowa miejscowość dla młodzieży , żeby w dzień odpocząć a w nocy poszaleć! plus są świetne koncerty , karnawał. Idealne!
putkowa90
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) putkowa90 » 05.04.2014 09:18

Nad tym wlasnie myslelismy najbardziej :) a polecasz moze jakis konkretny domek, albo konkretna okolice, zeby miedzy tymi wszystkimi atrakcjami poruszac sie pieszo ale nie 20 km w jedna strone :p? :)
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 05.04.2014 10:10

XXXXXX
ja się tutaj wybieram , jest tak optymalnie od wszystkiego ;)

Link skasowany zgodnie z regulaminem forum
Moderator Janusz B.
putkowa90
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) putkowa90 » 06.04.2014 20:57

mogłabyś wysłać w wiadomości prywatnej? :) czy ktoś coś jeszcze poleca? :)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 07.04.2014 13:38

Czytając, czego szukacie, też pomyślałam właśnie o Makarskiej.
Pięknie, gwarno i do tego świetna baza wypadowa :)
Na pewno znajdziecie sporo wieczornych rozrywek.
Konkretnego apartamentu nie polecę, bo my wolimy zatrzymywać się w spokojniejszych miejscach.
A do Makarskiej jeździmy na kolacje i wieczorne spacery :papa:
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 11.04.2014 19:45

putkowa90 - i co wybraliście ? :D
putkowa90
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) putkowa90 » 11.04.2014 20:03

Dzięki :), a powiedzcie czy ma ktoś jakieś wrażenia z Zatoki Necujam, Togiru albo Kastel Luksić (czy jak to się tam nazywa :P) ?
putkowa90
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) putkowa90 » 11.04.2014 20:05

właśnie nadal trwa zażarta dyskusja :) tak to jest jak trzeba dogadać tyle osób :)
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 20.04.2014 17:40

nastawcie się na zmiany planów i to że nie wszyscy dotrwają w postanowieniu wyjazdu.
Makarska jest pod tym względem OK ale pytanie jakim funduszem dysponujecie, gdyż tam w bliskiej odległości do plaży są hotele które swoje kosztują.
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 22.04.2014 10:24

nie trzeba mieszkać na przeciwko plaży żeby mieć udane wakacje.
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 22.04.2014 13:50

Osobiście polecam wyspę Pag.Bardzo fajne miejsce ,plaża miejska wporzo ,co do dyskotek to nie wiem bo nie korzystaliśmy .Mieszkaliśmy w przyjemnym apartmanie mogę podać namiary na priv.Moja rada - niezależnie od wybranego miejsca myslę że czas najwyższy na rezerwację..
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.04.2014 17:46

bodzio_gdańsk napisał(a):Osobiście polecam wyspę Pag.Bardzo fajne miejsce ,plaża miejska wporzo

Piszesz o plaży miejskiej w mieście Pag na Pagu?...
Ręcznik na ręczniku w sezonie - poza nim nie wiem.
Na Pagu jest masa przepięknych plaż, ale wydaje mi się, że akurat ta nie jest jedną z nich... Poza tym w samym Pagu jest raczej za spokojnie dla młodych, którzy chcą zaszaleć. Już prędzej poleciłabym im Novalję, gdzie jest bardziej gwarno i zabawowo, ze słynną plażą Zrce na czele - dyskoteki nad wodą do białego rana, szaleństwo, śpiew i taniec... Można zerknąć na filmiki na youtubie. Okropności, jak dla mnie, ale ja jestem z kategorii "rodzina z dziećmi". :wink:
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 23.04.2014 07:40

Mikromir napisał(a):
bodzio_gdańsk napisał(a):Osobiście polecam wyspę Pag.Bardzo fajne miejsce ,plaża miejska wporzo

Piszesz o plaży miejskiej w mieście Pag na Pagu?...
Ręcznik na ręczniku w sezonie - poza nim nie wiem.
Na Pagu jest masa przepięknych plaż, ale wydaje mi się, że akurat ta nie jest jedną z nich... Poza tym w samym Pagu jest raczej za spokojnie dla młodych, którzy chcą zaszaleć. Już prędzej poleciłabym im Novalję, gdzie jest bardziej gwarno i zabawowo, ze słynną plażą Zrce na czele - dyskoteki nad wodą do białego rana, szaleństwo, śpiew i taniec... Można zerknąć na filmiki na youtubie. Okropności, jak dla mnie, ale ja jestem z kategorii "rodzina z dziećmi". :wink:

....my też jezdzimy z dziećmy i wolimy spokój ale myśle i że dla młodzieży spokojnie sie coś znajdzie.Co do plaży miejskiej to faktycznie jest zatłoczona,my mieszkalismy nieopodal niej i mielismy tam swoją plazyczkę- było super
putkowa90
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Gdzie po raz pierwszy na Chorwacje ze znajomymi w lipcu2

Nieprzeczytany postnapisał(a) putkowa90 » 23.04.2014 12:25

Dzięki za wszystkie posty :) No tak, w tym roku jedziemy jeszcze (prawdopodobnie po raz ostatni) jako "grupa młodzieży". Od przyszłego roku będę już należeć do "rodzina z dzieckiem" :), więc wszystkie rady są cenne :). Szczerze to pierwszy raz słyszę "coś" o wyspie Pag czy Novalji :). Zaraz będę googlować co to i gdzie to ;).

Co do Makarskiej .. to marzy mi się bardzo, ale z ofert na popularnych portalach pozostały tylko te z ceną przekraczającą nasz budżet (chociaż jest jeden domek, który nie zabija ceną i nad nim myślimy), więc bardzo prawdopodobne są jednak Korcula, lub mniej znane i uczęszczane miejscowości :). Mam nadzieje, że wszędzie jest co robić? :D
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Gdzie po raz pierwszy do Chorwacji ze znajomymi w lipcu2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone