napisał(a) SgwdYrEira » 21.05.2013 17:00
napisał(a) weldon » 21.05.2013 17:03
napisał(a) SgwdYrEira » 21.05.2013 17:07
napisał(a) weldon » 21.05.2013 18:22
napisał(a) SgwdYrEira » 21.05.2013 19:45
napisał(a) weldon » 21.05.2013 20:25
napisał(a) SgwdYrEira » 21.05.2013 20:48
napisał(a) weldon » 21.05.2013 20:52
SgwdYrEira napisał(a):Dobra, strzelam i się zmywam: na Grobie Nieznanego Żołnierza?
napisał(a) SgwdYrEira » 21.05.2013 21:19
napisał(a) weldon » 21.05.2013 21:29
napisał(a) Kiepura » 21.05.2013 21:32
napisał(a) weldon » 21.05.2013 21:34
Kiepura napisał(a):W Warszawie to pewnie grób Ireny Stasiewicz-Jasiukowej
napisał(a) Kiepura » 21.05.2013 21:47
napisał(a) weldon » 21.05.2013 21:55
napisał(a) Kiepura » 21.05.2013 21:59
weldon napisał(a):Dróg przebytych kurz,Cień siwej mgły ...[/i]
Powrót do FotoCroClub - dyskusja