napisał(a) maslinka » 16.03.2013 01:13
SgwdYrEira napisał(a):Boskovice.
Brawo!

A teraz powiedzcie mi szczerze

: widzicie exify tego zdjęcia? Bo ja widzę po przeskalowaniu, ale przed wrzuceniem na fmix'a, a jak sobie skopiuję to zdjęcie z tego wątku na dysk, to już nie widzę...
Przepraszam za "niedowiarkowatość", ale jestem w szoku, że tak szybko znaleźliście taką dziurę (Blansko było tuż obok)... Moja hipoteza jest taka, że po dacie zrobienia zdjęcia ACandrzej znalazł relację, w której pisałam o tych miejscach i na tej podstawie wytypował...
A z Blanska to już niedaleko do Boskovic.
Sorki za podejrzliwość, ale nie dowierzam
