napisał(a) PETERENZO » 19.11.2012 10:48
napisał(a) marze_na » 19.11.2012 10:54
PETERENZO napisał(a):Marzena - podpowiedz coś bo trochę się przytkało...To obiekt sakralny czy jakiś urząd itp...?
napisał(a) Aglaia » 19.11.2012 11:09
napisał(a) marze_na » 19.11.2012 11:10
Aglaia napisał(a):stara synagoga w Krakowie?
napisał(a) PETERENZO » 19.11.2012 11:12
napisał(a) Aglaia » 19.11.2012 12:48
napisał(a) PETERENZO » 19.11.2012 12:51
napisał(a) Aglaia » 19.11.2012 14:27
napisał(a) PETERENZO » 19.11.2012 14:28
napisał(a) walp » 19.11.2012 14:36
napisał(a) Aglaia » 19.11.2012 14:57
walp napisał(a):Francja
napisał(a) walp » 19.11.2012 15:21
napisał(a) Aglaia » 19.11.2012 15:28
napisał(a) tony montana » 19.11.2012 15:33
napisał(a) Aglaia » 19.11.2012 15:35
Powrót do FotoCroClub - dyskusja