napisał(a) weldon » 20.11.2012 21:14
napisał(a) Użytkownik usunięty » 20.11.2012 21:43
napisał(a) Jolanta M » 20.11.2012 22:10
napisał(a) wojan » 21.11.2012 00:31
napisał(a) Jolanta M » 21.11.2012 00:34
wojan napisał(a):Pomnik ku czci Jerzego Harasymowicza, Przełęcz Wyżna pod Połoniną Wetlińską
napisał(a) Jolanta M » 21.11.2012 01:00
wojan napisał(a):Dawajcie dalej
napisał(a) PETERENZO » 21.11.2012 09:10
Jolanta M napisał(a):Innym razem... obiecuję.
napisał(a) Jolanta M » 21.11.2012 10:11
PETERENZO napisał(a):Jolanta M napisał(a):Innym razem... obiecuję. Jak obiecałaś - Frombork - wejście do Bazyliki
napisał(a) PETERENZO » 21.11.2012 10:42
napisał(a) Miłosz_S » 21.11.2012 11:28
napisał(a) kulka53 » 21.11.2012 11:32
napisał(a) Miłosz_S » 21.11.2012 11:35
napisał(a) Jolanta M » 21.11.2012 12:11
Miłosz_S napisał(a):pyk pyk wstawcie coś...
napisał(a) longtom » 21.11.2012 12:26
Jolanta M napisał(a):Skąd zrobiłam to zdjęcie?
napisał(a) Jolanta M » 21.11.2012 12:28
longtom napisał(a): Lidzbark W.z zamkowej wieży. pzdr
Powrót do FotoCroClub - dyskusja