napisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2012 13:47
napisał(a) marze_na » 18.11.2012 14:11
napisał(a) Fatamorgana » 18.11.2012 17:36
napisał(a) marze_na » 18.11.2012 18:28
napisał(a) crodream » 18.11.2012 19:39
napisał(a) crodream » 18.11.2012 20:10
crodream napisał(a):zamek w Lednicach
napisał(a) PETERENZO » 18.11.2012 20:12
napisał(a) crodream » 18.11.2012 20:59
napisał(a) PETERENZO » 18.11.2012 21:14
napisał(a) crodream » 18.11.2012 21:16
PETERENZO napisał(a):Mamy tu Bartosza Głowackiego - kosyniera.A pomnik stoi we Lwowie.
napisał(a) PETERENZO » 18.11.2012 21:32
napisał(a) marze_na » 18.11.2012 21:38
napisał(a) PETERENZO » 18.11.2012 21:39
marze_na napisał(a):Ale numer. Nie wiedziałam, że na Rynku w Zamościu urządzają lodowisko.
napisał(a) marze_na » 18.11.2012 21:43
napisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2012 21:45
Powrót do FotoCroClub - dyskusja