Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jechać - regiony i miejscowości - DALMACJA ŚRODKOWA

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Prosze o namiary na apartamenty w okolicy OMISU

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 15.04.2010 22:28

W tym roku po raz pierwszy wybieram się do Chorwacji. Prosze o podanie adresów sprawdzonych apartamentów w Omisie lub okolicach. Będe wdzięczna za wszelkie wskazówki i rady jak zorganizować wyjazd, co warto zobaczyć w tych okolicach, gdzie nocowac po drodze . Mój meil: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.04.2010 08:22

Zobacz tu
forum/viewtopic.php?t=27102
dokładnie ten sam temat.

Albo to
forum/viewtopic.php?p=121248#121248

Pzdr
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Apartament Eterovic czy ktoś tu nocował?

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 20.04.2010 19:12

Dzięki za odpowiedź właśnie wybraliśmy z mężem apartament Eterovic w Baska Voda, chciałabym dowiedzieć się czy ktoś tu już nocował. Muszę wpłacić zaliczkę dlatego zalęzy mi na szybkiej odpowiedzi.
N3W35
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2010
Krilo Jesenice

Nieprzeczytany postnapisał(a) N3W35 » 13.05.2010 09:22

Witajcie, znalazłem domek z ogródkiem w miejscowości Krilo Jesenice i nie mogę znaleźć wyczerpujących informacji o okolicy... możecie mi pomóc, bo nie mogę się zdecydować, bardzo proszę :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.05.2010 18:11

darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: Apartament Eterovic czy ktoś tu nocował?

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.05.2010 19:17

karolina031 napisał(a):Dzięki za odpowiedź właśnie wybraliśmy z mężem apartament Eterovic w Baska Voda, chciałabym dowiedzieć się czy ktoś tu już nocował. Muszę wpłacić zaliczkę dlatego zalęzy mi na szybkiej odpowiedzi.


Miałem podać koleżance dobry namiar na piękną i tanią kwaterę. No ale jak koleżanka już znalazła i to jeszcze dodatkowo z mężem :wink: to już nie doradzę niczego. Pozdrawiam koleżanke serdecznie
N3W35
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) N3W35 » 14.05.2010 08:27

pasażer napisał(a):Zdravo N3W35, daruj sobie i ten domek i ten ogródek w Krilo.

"fragment wybrzeża mniej więcej od Rogoznicy do Omiša najlepiej skreślić"

Pozdrav


Wielkie dzięki za odpowiedź, szukam więc dalej. Problem mój polega na tym, że będę miał przelot do Splitu, więc muszę znaleźć coś w rozsądnej odległości, by się tam móc dostać bez samochodu :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Tomek.


Edytuję i zmieniam:
Po dniu w pracy, nastąpiła zmiana planów :) Nie Split a Dubrownik, nie Krilo Jesenica a Slano... może tak będzie lepiej :)
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 30.05.2010 13:53

Witam wszystkich. Proszę o jakieś info odnośnie wyboru miejsca pobytu które mamy do wyboru. Pierwszy to Podstranka a drugi to wyspa Ciowo miejscowośc Mastrinka, gdzie jest bardziej kożystnie jechać , nie chcemy za bardzo być na odludziu , jak wyglądają tam plaże? Mamy 2,5 roczną córke i obawiamy się że nie będzie gdzie popływc i posiedzieć z dzieckiem. Nie wyzwijcie mnie od razu , bo pewnie nie pisze na temat ale nie bardzo wiem gdzie szukać,jestem tu nowy. dzieki i pozdrawiam
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1848
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 06.06.2010 06:01

Pewnie chodzi o miejscowość Podstrana i wyspa ciovo,dla mnie ani jedno ani drugie.Lepiej uderzyć w rejony riwiery makarskiej,jak bliżej to riwiera omiska albo okolice Szibenika{Primostein,Rogoźnica}.
martabartek
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 02.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martabartek » 02.08.2010 18:18

hej :)
Mam pytanko.

Gdzie można znaleźć nocleg w październiku? Czy sezon w chorwackich miejscowościach kończy się z końcem września?

Można gdzieś znależć jakieś niedrogie noclegi w Dalmacji? Chcielibyśmy gdzieś pojechać na południe z racji tak późnego terminu wyjazdu. ( Aby jeszcze było ciepło :)) Tylko zastanawia nas kwestia spania...

Czy wtedy pozostaje tylko nocleg w hotelu?
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 02.08.2010 18:48

N3W35 napisał(a):
pasażer napisał(a):Zdravo N3W35, daruj sobie i ten domek i ten ogródek w Krilo.

"fragment wybrzeża mniej więcej od Rogoznicy do Omiša najlepiej skreślić"

Pozdrav


Wielkie dzięki za odpowiedź, szukam więc dalej. Problem mój polega na tym, że będę miał przelot do Splitu, więc muszę znaleźć coś w rozsądnej odległości, by się tam móc dostać bez samochodu :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Tomek.


Edytuję i zmieniam:
Po dniu w pracy, nastąpiła zmiana planów :) Nie Split a Dubrownik, nie Krilo Jesenica a Slano... może tak będzie lepiej :)


polecam cavtat 5 km od lotniska w clipi byłem w tym roku 1000x lepiej niż riviera omis
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Apartament Eterovic czy ktoś tu nocował?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 04.08.2010 13:22

darek1 napisał(a):
karolina031 napisał(a):Dzięki za odpowiedź właśnie wybraliśmy z mężem apartament Eterovic w Baska Voda, chciałabym dowiedzieć się czy ktoś tu już nocował. Muszę wpłacić zaliczkę dlatego zalęzy mi na szybkiej odpowiedzi.


Miałem podać koleżance dobry namiar na piękną i tanią kwaterę. No ale jak koleżanka już znalazła i to jeszcze dodatkowo z mężem :wink: to już nie doradzę niczego. Pozdrawiam koleżanke serdecznie


a ja bym poprosiła....
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009
;-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 06.08.2010 16:36

Witam, dla rodzin z dziećmi polecam Sevid pomiędzy Sibenikiem, a Trogirem. Więcej info. podałem w relacjach z podróźy, w przypadku pytań chętnie podpowiem. :lol:
Romo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romo » 07.08.2010 23:35

smok131 napisał(a):
N3W35 napisał(a):
pasażer napisał(a):Zdravo N3W35, daruj sobie i ten domek i ten ogródek w Krilo.

"fragment wybrzeża mniej więcej od Rogoznicy do Omiša najlepiej skreślić"

Pozdrav


Wielkie dzięki za odpowiedź, szukam więc dalej. Problem mój polega na tym, że będę miał przelot do Splitu, więc muszę znaleźć coś w rozsądnej odległości, by się tam móc dostać bez samochodu :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Tomek.


Edytuję i zmieniam:
Po dniu w pracy, nastąpiła zmiana planów :) Nie Split a Dubrownik, nie Krilo Jesenica a Slano... może tak będzie lepiej :)


polecam cavtat 5 km od lotniska w clipi byłem w tym roku 1000x lepiej niż riviera omis


Ja byłem w zeszłym roku w miasteczku Molunat, kilkanaście kilometrów od lotniska Cavtat-Cilipi. Super wakcaje, super okolica, super ludzie, super kwatery.
Pozdrowionka
beata.jasinska
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 26.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata.jasinska » 10.09.2010 10:24

A co myślicie o takiej trasie podróży: ZADAR, SZYBENIK, TROGIR, SPLIT, RIWIERA MAKARSKA, DUBROWNIK, JEZIORA PLITWICKIE, ZAGRZEB? Bo tak będzie wyglądać jedna z wycieczek organizowana przez itakę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Gdzie jechać - regiony i miejscowości - DALMACJA ŚRODKOWA - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone