Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jechać - regiony i miejscowości - DALMACJA ŚRODKOWA

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010
Re: Apartament Eterovic czy ktoś tu nocował?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 05.11.2010 20:13

karolina031 napisał(a):Dzięki za odpowiedź właśnie wybraliśmy z mężem apartament Eterovic w Baska Voda, chciałabym dowiedzieć się czy ktoś tu już nocował. Muszę wpłacić zaliczkę dlatego zalęzy mi na szybkiej odpowiedzi.

ile płaciliście za nocleg? pisałam do nich ale cos nie odpisuja, w przyszłym roku wybieramy sie do Baska Voda i szukamy apartamentu( 2 dorosłe i 2 dzieci-6 i 1 rok)
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 13.11.2010 11:35

beata.jasinska napisał(a):A co myślicie o takiej trasie podróży: ZADAR, SZYBENIK, TROGIR, SPLIT, RIWIERA MAKARSKA, DUBROWNIK, JEZIORA PLITWICKIE, ZAGRZEB? Bo tak będzie wyglądać jedna z wycieczek organizowana przez itakę.


Dobry wybór.Trasa jest bardzo dobra. :)
Moim zdaniem każda z tych miejscowości godna jest zwiedzenia.A kiedy zobaczysz Plitwickie Jeziora sądzę,że będziesz tym widokiem oczarowana :)
Wszystko zależy jednak od terminu i długości wycieczki,choć właściwie każda pora roku do zwiedzania CRO jest dobra.
:papa:
alusw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) alusw » 23.01.2011 15:33

Witam wszystkich

Mam pytanie byłem w Vodice i było fajnie zwłaszcza muzyka w knajpkach na żywo gdzie teraz i czy wszedzie tak grają chodzi mi o dalmacje
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 24.01.2011 18:12

beata.jasinska napisał(a):A co myślicie o takiej trasie podróży: ZADAR, SZYBENIK, TROGIR, SPLIT, RIWIERA MAKARSKA, DUBROWNIK, JEZIORA PLITWICKIE, ZAGRZEB? Bo tak będzie wyglądać jedna z wycieczek organizowana przez itakę.


A ile dni ta wycieczka ma?
Bo jak tydzień, czy nawet 10 dni, to straszną lataczkę będziecie mieli i nawet nie poczujecie klimatu....
To moje zdanie..
Pozdrawiam!
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 24.01.2011 20:26

Moim zdaniem takie "objazdówki" to niezła masakra,po powrocie nie pamiętasz co i gdzie było,a o "klimacie" zapomnij :cry: :cry: :cry:
knauber
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.02.2011
Gdzie Mamy JechaĆ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) knauber » 07.02.2011 16:12

WITAM WSZYSTKICH, MAM PYTANIE WRAZ Z MOJĄ ŻONĄ JEJ SIOSTRĄ I JEJ MĘŻEM CHCEMY WYBRAĆ SIĘ W TYM ROKU DO CHORWACJI. JESTEŚMY W OKOLICACH 30 I CHCIELIBYŚMY LENIUCHOWAĆ NA PLAŻY, WIECZORKIEM TROSZKE SIĘ ZABAWIĆ, ZWIEDZIĆ COŚ INTERESUJĄCEGO MIEĆ PIEKNE WIDOKI I WOGÓLE PRZEŻYĆ FAJNĄ PRZYGODĘ. NIE WIEMY TYLKO GDZIE SIĘ WYBRAĆ ŻEBY MIEĆ TO WSZYSTKO W JEDNYM A PRZY OKAZJI MIESZKAĆ W DOBRYCH WARUNKACH ZA ROZSĄDNĄ CENĘ. PROSZĘ POMÓŻCIE NAM I NAPISZCIE KILKA CENNYCH RAD GDZIE JAK JEST I NA CO SIE ZDECYDOWAĆ.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.02.2011 17:39

Cześć.

Nie trzeba krzyczeć.

Poczytaj o Makarskiej.

Pzdr
myszkin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1081
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszkin » 07.02.2011 19:24

Proponuję Wam Brele lub Baśkę , za plecami piękne góry a z przodu turkusowy Adriatyk , chociaż ja preferuję mniejsze miejscowości takie jak Pisak,Mimice , czy Maruśici są one spokojniejsze i mają swój klimat.
Reasumując polecam rejon między OMISIEM a MAKARSKĄ.
Powodzenia :lol: :lol: :lol:
jacol1972
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 09.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol1972 » 09.02.2011 22:10

myszkin napisał(a):Proponuję Wam Brele lub Baśkę , za plecami piękne góry a z przodu turkusowy Adriatyk , chociaż ja preferuję mniejsze miejscowości takie jak Pisak,Mimice , czy Maruśici są one spokojniejsze i mają swój klimat.
Reasumując polecam rejon między OMISIEM a MAKARSKĄ.
Powodzenia :lol: :lol: :lol:

Mam pytanie dotyczące Pisaka. Czy w sezonie nie ma problemów z małymi codziennymi zakupami typu :pieczywo,warzywa,owoce i oczywiście ryby.
Jeśli możesz napisać kilka słów to będę wdzięczny
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Gdzie jechać - regiony i miejscowości - DALMACJA ŚRODKOWA - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone