Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania, Kosowo, Czarnogóra - górski wypad

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 24.10.2005 12:12

2 x weszło. :cry:
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 24.10.2005 12:56

petris napisał(a):Sa jeszcze dziewczeta,nie wypowiedzialy sie.


To chodzi o nas tak? :lol:
My krótko. Dobrze się bawiliście przy naszym bajaniu? Mniemamy, że tak - :lol: :lol: :lol: . I to najważniejsze!!!!!! Bo o to też nam chodziło. I jeśli podczas rodzinno-przyjacielskich spotkań macie z nas troche ubawu, to też dobrze. Bo przecież na tym polega to rozpowszechnianie opowieści, prawda?

Próbujemy zrozumieć Paszczaków. Może sparzyli się już kiedyś, więc dmuchają na zimne... Wierzę, ze wszyscy spotkamy się na ich wernisażu. Poznamy się na żywo i na pewno się okaże, że możemy sobie ufać.

Coś ta jesień źle na to słoneczne forum wpływa... To od nas dla wszystkich: :D :) :lol: :P :D :) :P :lol: :) :P :D :) :lol: :P 8) itd itp.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 30.10.2005 15:52

petris napisał(a):Morski mowił,że pracuje nad tematem.Ale ja juz sciagnełam wszystko na CD ,Twoja opowieśc,Zawodowiec.Paszczakow i dziewczyn z Bielska.Kusuje juz wsród znajomych.Miłosnikow całej dawnej Jugosławii
Zawodowiec
Moze jednak Olimp. no no w jeden dzień???

Triglaw tez by sie przydał. Nie pamiętam jaka to była wycieczka w kazdym badz razie Zwiazek Emerytów z Łodzi wspaniała relacja z wejscia na Triglaw.

Morski fantastycznie to zrobiles, ale dlaczego pisza ,że pas to pies. :roll: jesteś przecież rekinem FORUM :)

:D :D :D :D wszystkim petris


:twisted:
Chce sprowokowac Zawodowca do opowiesci,ma na pewno piekniejsze zdjęcia
Obrazek
Obrazek

zdjecia z z 31 grudnia 2004 r.



to pierwsze zdjecie jeat po prostu boskie
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 30.10.2005 19:51

kaszubskiexpress napisał(a):
petris napisał(a):Morski mowił,że pracuje nad tematem.Ale ja juz sciagnełam wszystko na CD ,Twoja opowieśc,Zawodowiec.Paszczakow i dziewczyn z Bielska.Kusuje juz wsród znajomych.Miłosnikow całej dawnej Jugosławii
Zawodowiec
Moze jednak Olimp. no no w jeden dzień???

Triglaw tez by sie przydał. Nie pamiętam jaka to była wycieczka w kazdym badz razie Zwiazek Emerytów z Łodzi wspaniała relacja z wejscia na Triglaw.

Morski fantastycznie to zrobiles, ale dlaczego pisza ,że pas to pies. :roll: jesteś przecież rekinem FORUM :)

:D :D :D :D wszystkim petris


:twisted:
Chce sprowokowac Zawodowca do opowiesci,ma na pewno piekniejsze zdjęcia
Obrazek
Obrazek

zdjecia z z 31 grudnia 2004 r.



to pierwsze zdjecie jeat po prostu boskie




:) :) :) Masz racje,bo to OLIMP-dzieki za uznanie
:D :D :D petris
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 02.11.2005 16:58

mozesz mi napisac jakiej klasy aparatem je zrobiles?
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 12.12.2005 19:05

W międzyczasie relacja zmieniła adres, teraz jest tu.
pzdr
Ostatnio edytowano 23.09.2007 20:44 przez zawodowiec, łącznie edytowano 1 raz
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 12.12.2005 19:41

Hej Zawodowiec!
Twoja relacja to mistrzostwo świata! Dobrze się to czyta i równie fajnie ogląda! Śmiem twierdzić że to najlepsza relacja z podróży w historii CRO-forum!
Oklaski :!:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 12.12.2005 19:46

Wielkie dzięki za uznanie! Ale zawsze będę przypominał że relacja ma swoją własną oddzielną stronę dzięki Morskiemu, zarówno w tym poprzednim nieaktualnym miejscu, jak i teraz w nowym :)
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 12.12.2005 19:49

petris napisał(a):Chce sprowokowac Zawodowca do opowiesci,ma na pewno piekniejsze zdjęcia
Obrazek
Obrazek

zdjecia z z 31 grudnia 2004 r.


Petris!
Nie wiem czy sprowokowałaś Zawodowca ale napewno sprowokowałaś mnie :lol:
Skąd pochodzą te foty?
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 12.12.2005 21:04

Chciałam sprowokowac Zawodowca do opowiesci z wejscia na Olimp,Triglaw.Wiem,że tam był.Ale cóż, widocznie nie ma czasu.Lub boi sie,ze znowu nagram na płytke i rozpowszechnie wsród rodziny.

To zdjecia z Grecjii: Olimp i wąwóz Litohoro.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 12.12.2005 21:12

Ale fajnie! wwzystko w jednym miejscu! a tak , to drukowałyśmy "kawałki". :) :) :)

My się męczymy jeszcze nad złożeniem w całość, ale Morski JEST! :wink:
POZDR!!!
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 12.12.2005 21:38

Wiola - to już wcześniej było w jednym kawałku tylko tamten serwer zniknął a Morski teraz przeniósł gdzie indziej :)

Petris - piratuj ile wlezie, nie mam nic przeciwko :D Teraz już ciężko by było się zebrać do napisania dłuższych relacji z Olimpu i Triglavu, jakieś mgliste wspomnienia tylko zostały, jak śpiewa Tifa - 'već samo uspomene, mrve sjećanja' :) O Triglavie trochę tu napisałem.

pozdrówka
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 12.12.2005 22:31

Zawodowcu!
Jak wnioskuję z twoich relacji podróżniczych interesują cię dziewicze tereny, dzikie góry, klimatyczne krajobrazy, "niecywilizowane kraje" niestandardowe trasy...
Dobrze myślę?
Bo jeśli dobrze, to mamy podobny pomysł na podróże. A jeśli tak to spróbuj kiedyś (jeśli jeszcze nie próbowałeś) Rumunię i Bułgarię. Karpaty Rumuńskie miałem okazję poznać w ubiegłym roku - bajka (Transylwania, Predeal, Bran, przełom Oltu).
Prawdziwe cudo to przejazd Trasą Transfogarską (wykutą przez Causescu w skałach drogą rokadową przez Karpaty Południowe) - tu możesz luknąć na moich kilka nieporadnych fotek z trasy: http://fotogalerie.pl/galeria/niezawodn ... 5D8478CCEA
Przejazd trasą możliwy wyłącznie między 15.06 a 15.09 gdyż najwyższym punkcie (przed tunelem pod szczytem) trasa osiąga wyskość 2.050 m n.p.m. więc przed i po tym okresie jest nieprzejezdna.
Natomiast wiele dobrego słyszalem o bułgarskich Rodopach ale tam niestety jeszcze nie dotarłem (dzieciakom spieszno było nad Morze Czarne). Jeśli podobało ci się w Albanii to tam też będziesz happy.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 12.12.2005 23:01

Niezawodny, foty wypas! W górach Rumunii i Bułgarii jeszcze nie byłem bo ciągle nie ma kiedy, może kiedyś się uda. O trasie transfogaraskiej słyszałem legendy, kumpel tam był ze 3 lata temu, ten co miał ze mną jechać w tym roku ale w końcu nie mógł.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.09.2007 13:57

"Ja cie..." Ale relacja. Zawodowiec zostań moim guru. Muszę to napisać :lol: Doczytalem na chwilę obecną do 18 strony i na więcej brak mi czasu (w chwili obecnej), czego wielce żałuję, ale napewno doczytam resztę.

Pozdrav :papa:

P.S. Mam nadzieję, że i wielu nowych potraktuje tę lekturę jako obowiązkową dlatego podniosłem temat :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania, Kosowo, Czarnogóra - górski wypad - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone