Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fisch piknik w Breli ile kosztuje w 2011?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Fisch piknik w Breli ile kosztuje w 2011?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 17.07.2011 22:59

Hej witam, wybieramy się 6.08 do Breli, czy ktoś może mi polecić stateczek na fisch picknik ? ile kosztuje w tym roku. Nigdy w Breli nie byliśmy więc wolałabym rejs "przetestowany" bo wiem ,że są fajne i te fajniejsze.He he. Pozdrawiami czekam na odp. :lol:
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 18.07.2011 08:57

Generalnie nie wiem nic na temat fish picnicow, ale ja 9 sierpnia również będę w Breli:)
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 18.07.2011 13:02

he he jak by co to my z Elbląga rejestracja NE czarny NIssan X-Treil, nocleg koło plaży Stomarica
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 18.07.2011 13:10

widzielismy w makarskiej co sie na statkach dzialo z rana to ochota nam odeszla na to:(
ale sa rozne gusta wiec niczego nie odradzam
Lachim
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lachim » 18.07.2011 13:52

To będzie ładny spęd, my czarna Honda CR-V, rejestracja PO:)
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 18.07.2011 16:36

Vegusia napisał(a):Hej witam, wybieramy się 6.08 do Breli, czy ktoś może mi polecić stateczek na fisch picknik ? ile kosztuje w tym roku. Nigdy w Breli nie byliśmy więc wolałabym rejs "przetestowany" bo wiem ,że są fajne i te fajniejsze.He he. Pozdrawiami czekam na odp. :lol:


W tamtym roku fish picnic z Breli kosztował 200Kn od osoby. W tym pewnie podobnie.
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 18.07.2011 17:09

Loza_drinker napisał(a):
Vegusia napisał(a):Hej witam, wybieramy się 6.08 do Breli, czy ktoś może mi polecić stateczek na fisch picknik ? ile kosztuje w tym roku. Nigdy w Breli nie byliśmy więc wolałabym rejs "przetestowany" bo wiem ,że są fajne i te fajniejsze.He he. Pozdrawiami czekam na odp. :lol:


W tamtym roku fish picnic z Breli kosztował 200Kn od osoby. W tym pewnie podobnie.

Obok Breli w Baśka Voda,imprezka na statku Bibe-25E od osoby
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 18.07.2011 18:52

Vegusia napisał(a):Hej witam, wybieramy się 6.08 do Breli, czy ktoś może mi polecić stateczek na fisch picknik ? ile kosztuje w tym roku. Nigdy w Breli nie byliśmy więc wolałabym rejs "przetestowany" bo wiem ,że są fajne i te fajniejsze.He he. Pozdrawiami czekam na odp. :lol:


A proszę bardzo. Biba tak łatwiej się wymawia.
Ten chyba największy i był domalowany w zeszłym roku :D
Ale strasznie hałaśliwy :roll:
Ale co tam, zabawić się też trzeba :oczko_usmiech:


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Kejter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kejter » 18.07.2011 19:22

Uświadomcie mnie co za co się płaci tam co można robić, jak jeść na surowo czy smażone, czy mogę łowić ryby płynąc ? czy mogę skakać po statku z dziewczyną :lol:
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 18.07.2011 20:26

Kejter napisał(a):Uświadomcie mnie co za co się płaci tam co można robić, jak jeść na surowo czy smażone, czy mogę łowić ryby płynąc ? czy mogę skakać po statku z dziewczyną :lol:


Jak ja płynąłem ryb nikt nie łowił.

Płaci się przede wszystkim za rejs. Poza tym za:
- kanapkę na śniadanie
- obiad (kurczak lub ryba) - po jakimś czasie idzie kelner z dodatkowymi kurczakami/rybami/chebem i można sobie dołożyć
- wino - chodzili z dolewkami co chwila, z 6 kubeczków dałoby rade wypić
- sok z wodą - tutaj średnio, z 3 razy z tym się przeszli, wina dawali więcej

Mimo że zapewniano nas, że możemy pić ile chcemy i co chcemy, np piwo, fanta itd, to mogliśmy w cenie pić tylko to co wymieniłem wyżej i w ilościach jakie wymieniłem wyżej. Jeśli więc chodzi o picie to lekki niedosyt, bo pić się chciało, ale na szczęście miałem swoją wodę, choć ciepłą.

Za to fajną rzeczą jest zobaczyć delfiny wynurzające się z wody (niestety były dość daleko, ale mimo wszystko fajna sprawa). Warto zobaczyć Jelsę na Hvarze - ładne miasteczko z parkiem z palmami. Warto zobaczyć i pokąpać się na plaży w Bol - wrażenie po kąpieli z prawej strony (ciepła woda) i lewej (zimna woda) jest ciekawym doświadczeniem. No i w drodze powrotnej, po obiedzie aż do końca rejsu głośna muzyka, dyskoteka na statku. Możesz chodzić i biegać po statku przez cały rejs w obie strony. Fajny jest taras na górze.

Ogólnie warto się na taki rejs wybrać, ale wg mnie cena 25 euro trochę zawyżona.
Kejter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kejter » 18.07.2011 20:35

nazwa fish picnic mówiła mi jednak coś innego. Płyniesz statkiem podziwiasz i możesz się napchać rybami do woli, a to wychodzi na to że możesz się napić winka do woli... albo i nie do woli :D
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 18.07.2011 20:45

Było tez chyba prawdziwe fish picnic w Baśka Voda, ale się nie interesowałem. Z plakatu wynikało że płyną w morze i łowią ryby... więc może znajdziesz czego szukasz, ale raczej nie na rejsie Jelsa - Bol
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 20.07.2011 12:34

witam, czyli jak zrozumiałam z samej Breli nie pływają stateczki ? tylko z Baśki ? czy z Breli też ?
FOREST_JG
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) FOREST_JG » 20.07.2011 13:24

ja w zeszłym roku płynąłem z Breli z dzielnicy STOMARICA, z tym ze statek przypłynął już w połowie załadowany ludźmi. Jak upchał nas wszystkich to wyglądaliśmy chyba jak sardynki w puszce :/ ale było fajnie
Viech
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viech » 20.07.2011 13:45

Te fish-picnicki są coraz bardziej naciągane. Jeżdżę do Chorwacji od 17 lat (w tym roku już po). I za każdym razem wykupuję sobie taką imprezę. Po prostu po to, żeby spędzić jeden dzień na morzu. Kiedyś i ceny były niższe (ale to normalne , że wszystko drożeje), ale przede wszystkim dużo wyższy był standard. Posiłki w czasie rejsu były trochę urozmaicone (kanapki, mięso, rybki, ciastka), a napoje były nie limitowane. Teraz to wszystko ściema. Zamiast soku (czy też wody z sokiem) jest zwykła, czasami nawet nie do końca schłodzona woda, rakija symboliczna na dzień dobry, a wino.. może lepiej napisać napój wino podobny, bardzo, ale to bardzo rozcieńczony wodą. Ciepła, kwaśna lura. Klasycznym przykładem jest rejs stateczkiem Felun, który zabiera turystów z Żivogosce, Gradaca, Igrane i innych pobliskich miejscowości na Makarskiej. Rejsy do Korculi, na Hvar itp. Z roku na rok uboższe. Korzystałem drugi raz tylko dlatego, że mojej Małżonce tak podoba się Korcula, że musi tam być każdego roku.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Fisch piknik w Breli ile kosztuje w 2011?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone