Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Filmiki z tras do Chorwacji

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Filmiki z tras do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.03.2019 17:07

Mam wrażenie, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to proszę mnie poprawić.
W trakcie mojego buszowania po youtube zdarzało mi się natknąć na filmiki z przeróżnych tras do Chorwacji (i to nie tylko polskie). Nagrywano je telefonami, kamerami, aparatami cyfrowymi - czym popadnie. Do niektórych nagrano też komentarze.
Dla mnie mają ogromny walor edukacyjny - ja lubię wiedzę praktyczną (ciągle się przymierzam do wyjazdu swoim samochodem), ale też są lekarstwem na tęsknotę za Chorwacją. To ostatnio jedna z moich ulubionych rozrywek w sieci.
Jeśli ktoś chce się podzielić jakimś filmikiem z trasy lub porozmawiać na ten temat to zapraszam do dyskusji :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.03.2019 17:10

Witam
Przegladajac forum natknąłem się kilka razy na filmiki z trasy już nie pamiętam dokładnie ale chyba w temacie o drodze przez Bośnię coś bylo
CK-Kondi
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CK-Kondi » 08.03.2019 09:09

Powiem Ci, że pomimo sprzeciwu siedzącej na miejscu pilota zdarzyło mi się nagrać kilka filmów i zrobić sporo zdjęć. W szczególności pierwsze wyjazdy i ten mega efekt 'wow". Po powrocie mieliśmy taki zwyczaj, że przygotowywałem prezentację ze zdjęciami, filmikami i w gronie rodziny/znajomych spotykaliśmy się - oni ogladali a my na zasadzie przeżyj to jeszcze raz :) A teraz gdy zmino i mokro z przyjemnością wraca się do wspomnień.
Co więcej ,mam kolegę, który nie przesadze gdy powiem ,ze nagrał chyba cała drogę, bo na kilkugodzinnym spotkaniu z "Warszawy dojechaliśmy do Siewierza" i musiałem wracać do domu :)
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 08.03.2019 10:04

jw.
Ostatnio edytowano 08.03.2019 10:12 przez arturescu, łącznie edytowano 1 raz
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 08.03.2019 10:10

Wyrocznia napisał(a):Mam wrażenie, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to proszę mnie poprawić.
W trakcie mojego buszowania po youtube zdarzało mi się natknąć na filmiki z przeróżnych tras do Chorwacji (i to nie tylko polskie). Nagrywano je telefonami, kamerami, aparatami cyfrowymi - czym popadnie. Do niektórych nagrano też komentarze.
Dla mnie mają ogromny walor edukacyjny - ja lubię wiedzę praktyczną (ciągle się przymierzam do wyjazdu swoim samochodem), ale też są lekarstwem na tęsknotę za Chorwacją. To ostatnio jedna z moich ulubionych rozrywek w sieci.
Jeśli ktoś chce się podzielić jakimś filmikiem z trasy lub porozmawiać na ten temat to zapraszam do dyskusji :-)

A możesz podać tytuły do zagranicznych filmów? Polskie już wszystkie chyba oglądałam a interesują mnie te filmiki i możliwość zobaczenia trasy
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 08.03.2019 10:13

agulus napisał(a):
Wyrocznia napisał(a):Mam wrażenie, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to proszę mnie poprawić.
W trakcie mojego buszowania po youtube zdarzało mi się natknąć na filmiki z przeróżnych tras do Chorwacji (i to nie tylko polskie). Nagrywano je telefonami, kamerami, aparatami cyfrowymi - czym popadnie. Do niektórych nagrano też komentarze.
Dla mnie mają ogromny walor edukacyjny - ja lubię wiedzę praktyczną (ciągle się przymierzam do wyjazdu swoim samochodem), ale też są lekarstwem na tęsknotę za Chorwacją. To ostatnio jedna z moich ulubionych rozrywek w sieci.
Jeśli ktoś chce się podzielić jakimś filmikiem z trasy lub porozmawiać na ten temat to zapraszam do dyskusji :-)

A możesz podać tytuły do zagranicznych filmów? Polskie już wszystkie chyba oglądałam a interesują mnie te filmiki i możliwość zobaczenia trasy


Trasa jest na google view
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.03.2019 10:18

Wyrocznia napisał(a):Mam wrażenie, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to proszę mnie poprawić.
W trakcie mojego buszowania po youtube zdarzało mi się natknąć na filmiki z przeróżnych tras do Chorwacji (i to nie tylko polskie).


agulus napisał(a):A możesz podać tytuły do zagranicznych filmów? Polskie już wszystkie chyba oglądałam a interesują mnie te filmiki i możliwość zobaczenia trasy


A ten widziałaś :

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2019 10:52

CK-Kondi napisał(a):Powiem Ci, że pomimo sprzeciwu siedzącej na miejscu pilota zdarzyło mi się nagrać kilka filmów i zrobić sporo zdjęć. W szczególności pierwsze wyjazdy i ten mega efekt 'wow". Po powrocie mieliśmy taki zwyczaj, że przygotowywałem prezentację ze zdjęciami, filmikami i w gronie rodziny/znajomych spotykaliśmy się - oni ogladali a my na zasadzie przeżyj to jeszcze raz :) A teraz gdy zmino i mokro z przyjemnością wraca się do wspomnień.
Co więcej ,mam kolegę, który nie przesadze gdy powiem ,ze nagrał chyba cała drogę, bo na kilkugodzinnym spotkaniu z "Warszawy dojechaliśmy do Siewierza" i musiałem wracać do domu :)



O jejku, to tak, jak filmiki ze ślubów i wesel :-) Dla niektórych to jest nudne, a dla innych - bardzo ciekawe.
Tak, z przyjemnością wraca się do wspomnień (choć podobno w Austrii nie wolno filmować - ale i tak to robią) :-)
Ja tam lubię zarówno filmiki z tras, jak i z wycieczek po Chorwacji i Bałkanach w ogóle (np. baza wypadowa w Marinie, a wycieczka - do Trogiru).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2019 11:00

agulus napisał(a):
Wyrocznia napisał(a):Mam wrażenie, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to proszę mnie poprawić.
W trakcie mojego buszowania po youtube zdarzało mi się natknąć na filmiki z przeróżnych tras do Chorwacji (i to nie tylko polskie). Nagrywano je telefonami, kamerami, aparatami cyfrowymi - czym popadnie. Do niektórych nagrano też komentarze.
Dla mnie mają ogromny walor edukacyjny - ja lubię wiedzę praktyczną (ciągle się przymierzam do wyjazdu swoim samochodem), ale też są lekarstwem na tęsknotę za Chorwacją. To ostatnio jedna z moich ulubionych rozrywek w sieci.
Jeśli ktoś chce się podzielić jakimś filmikiem z trasy lub porozmawiać na ten temat to zapraszam do dyskusji :-)

A możesz podać tytuły do zagranicznych filmów? Polskie już wszystkie chyba oglądałam a interesują mnie te filmiki i możliwość zobaczenia trasy


Pewnie, że tak, z tym, że lepiej mi wkleić linki. Królują produkcje naszych południowych sąsiadów (jednych i drugich):

Ten pierwszy trochę nostalgiczny. Dla miłośników Skód:


Ołomuniec, do którego mam tylko 130 km:


Tutaj też Morawy, kierunek - Brela:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2019 11:02

Janusz Bajcer napisał(a):
agulus napisał(a):
Wyrocznia napisał(a):Mam wrażenie, że takiego tematu jeszcze nie było, a jeśli był to proszę mnie poprawić.
W trakcie mojego buszowania po youtube zdarzało mi się natknąć na filmiki z przeróżnych tras do Chorwacji (i to nie tylko polskie).

A ten widziałaś :



Ooo, tak, ten widziałam :-)
Bardzo pouczający. Mam wielki sentyment do przejścia granicznego w Lesznej Górnej k. Ustronia i Cieszyna, po tam po raz pierwszy w życiu przekraczałam granicę państwową :)

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone