Re: EURO 2016-Francja
napisał(a) kaszubskiexpress » 15.10.2014 10:02
Uważam, że zagraliśmy lepszy mecz, niż ten z soboty.
Już dawno nie widziałem, żeby naszym chciało się biegać do ostatniej minuty.
Mam wrażenie, że jest z czego rzeźbić w końcu.
Sędzia, no cóż, ocenią go w UEFIE, mam nadzieję, że będzie sędziować już tylko na Ibizie międzyszkolne zawody, ale gdyby nasz tak sfaulował bez kartki, to nie byłoby tematu.
Czasami sędzia gra dla nas a czasami nie.
Wqrwia mnie to ciągłe kalkulowanie w mediach, oni remis, my na wyjeździe remis, ewentualnie przegrana, przy remisie zespołu X itd.
Wygrywać i tyle, to jedyna kalkulacja, jeśli chcemy pojechać na mistrzostwa, bo oni może przegrają a my może zremisujemy, to lepiej zostać w domu.